Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1641
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

neveztem, pályáról mit kell tudni? Köves? Budához képest...


Nem...
(Félsz tõlük?)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1642
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

A gyors fölfele átlag 20,65 km/h-val, lefelé 42,89 km/h-val csapat, egyenesben 31 km/h-val, 3,3 báros guminyomáson.

A lassú ennek a fele. LOL


köszi a kimerítõ választ :D Elég lett volna annyi is hogy a gyors kb 2-3 óra alatt tekeri körbe a pályát a lassú 3-4.
A keró legyen veletek!

#1643
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A gyors fölfele átlag 20,65 km/h-val, lefelé 42,89 km/h-val csapat, egyenesben 31 km/h-val, 3,3 báros guminyomáson.

A lassú ennek a fele. LOL
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1644
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
A lassú és a gyors mit jelent pontosan? Milyen tempóban fogunk tekerni?
A keró legyen veletek!

#1645
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
neveztem, pályáról mit kell tudni? Köves? Budához képest...

#1646
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Lensver. Jövök én is a Flóriánra 9re.
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#1647
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

megszokásból írtad be egy maraton topikjába, hogy milyen gumi kell, mikor nem is kérdezték?:D

Nem ... tudod ez a kérdés mögötti kérdés ... ismerem a kérdezõtt ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1648
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Én a Hûvösvölgyi úton lakom.
Most vagy a Virágoson csatlakozom, vagy kigurulok hidegkút- Solymár-felé és fordulok a sárga jelzésre. Talán ez utóbbi, mert az a legrövidebb.

#1649
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Dante: Még mindig a diós árkon akarsz felfelé caplatni Nagykovácsi felé? Ha igen akkor csatlakozom mivel itt lakom mellette.

Ha bárki a János kórház, Budakeszi út Hûvösvölgyi út felé akar menni az szóljon mert akkor csatlakoznék.
A keró legyen veletek!

#1650
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Virágos-nyeregre kb mikor értek oda?
Lehet becsatlakoznék.

#1651
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A CrossKovácsi olyan szempontból a legjobb maraton kis hazánkban, hogy itt a legnagyobb az együttmûködés résztvevõ és szervezõ között. Itt már a maraton elõtt is próbálnak értünk tenni dolgokat a szervezõk. Még sehol sem láttam olyat, hogy már marci elõtt ennyire aprolékosan válaszoltak volna a sok kérdésre. A pályabejárásról már nem is beszélve.
Lesz gyorsaknak, lesz lassaknak...Az hogy még harmadik vagy negyedikféle pályabejárás nem lesz, azt hiszem igazán nem várhatjuk el tõlük! Szóval minden elismerésem a crosskovis szervezõ gárdáért, akik már most is igyekeznek segíteni.

Egyébként ha a maraton elõtt esik az esõ, akkor itt-ott, emitt-amott hatalmas dágványra lehet számítani, ami ráadásul nem az a finom, gyorsan lefolyó lesz, mint mondjuk Szilváson, hanem igazi agyagos dzsuva, ami behatol a szimeringbe és felfalja a láncot.

Páratokkal már megbeszéltük, hogy holnap reggel 9-kor talizunk a Flóriánon (az OTP elõtt) és a Virágos-nyergen át gurulunk le Nagykoviba, ahova remélhetõleg oda is érünk 10-re!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1652
Deepblue

Deepblue

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!

Vasárnap Budaörsrõl indulnék, van vki a környékrõl esetleg valakikhez csatlakoznék menet közben.
Üdv: András

#1653
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld

A pálya piros nyílakkal van kijelõlve,minden útkanyarnál.Sajnos a réteken nehéz észrevenni.Jövõ héten csütörtökön kezdjük kijelölni a kastélyparkot és a felvezetõ kört.Pénteken pedig végig a pályát.
Holnap jó sokan leszünk a pályabejáráson.


He-he... Majd rápirítok C.Zolira, hogy színvak-e netán? :) Már bocsánat.

#1654
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
A pálya piros nyílakkal van kijelõlve,minden útkanyarnál.Sajnos a réteken nehéz észrevenni.Jövõ héten csütörtökön kezdjük kijelölni a kastélyparkot és a felvezetõ kört.Pénteken pedig végig a pályát.
Holnap jó sokan leszünk a pályabejáráson.

#1655
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld

A hétvégén már ki lesz jelölve a pálya?


Hívtam egy földim a kedvetekért (épp pályabejár):
-A narancsszínû jelöléseket kell követni. Szalagozás jó eséllyel jövõ péntek reggel kezdõdik.
-A talaj szerda óta sokat száradt, most már tócsák sincsenek jóformán.

Ja-ja...."nem érek rá"..... mindjárt hazamegyek füvet nyírni, nyerek vele egy délelõttöt, (meg pár jó pontot).

#1656
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Dehogy is.
A falu alsó vége (a város felöli) a kanyarban... szemben tüzép. Kastélykerttel szomszédos.
Mész velük egy kört?


A hétvégén már ki lesz jelölve a pálya?
Team Heavy Pedál Szeged

#1657
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
hát ha Te "nem érsz rá" a hétvégén:)

#1658
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Hol van a egész pontosan ez a kápolna? A végállomásnál lévõ templom az?


Dehogy is.
A falu alsó vége (a város felöli) a kanyarban... szemben tüzép. Kastélykerttel szomszédos.
Mész velük egy kört?

#1659
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Hol van a egész pontosan ez a kápolna? A végállomásnál lévõ templom az?

#1660
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Hi!
Tervez valaki pálybelyárást jövõhét csütörtökre? rövidtáv legalább....

Danténak:A pálya állapota nem érdekel....
Team Heavy Pedál Szeged