Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1661
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

megszokásból írtad be egy maraton topikjába, hogy milyen gumi kell, mikor nem is kérdezték?:D


A gumi miatt kérdeztem a talajt. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1662
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás

Igen technikás, a mászás meredekebb és rövidebb mint Szilvás. A talaj földes, köves és gyökeres váltakozik, kb mint a HHH. Amit szoktál használni az jó lesz.


megszokásból írtad be egy maraton topikjába, hogy milyen gumi kell, mikor nem is kérdezték?:D

#1663
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Technikás a pálya? Sok gyökeres/köves rész van? Milyen a pálya talaja?
Úgy néz ki én is megyek a pályabejárásra.

Igen technikás, a mászás meredekebb és rövidebb mint Szilvás. A talaj földes, köves és gyökeres váltakozik, kb mint a HHH. Amit szoktál használni az jó lesz.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1664
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

A derült idõ mellett fõként a délutáni és esti órákban elszórtan alakulhatnak ki záporok, zivatarok.


Ótejóég, ki sem merek mozdulni holnaptól. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1665
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Most mondták okos emberek itt mellettem hogy szombatra esõt mondanak. Rossz idõ esetén is megyünk?


Naná!
Begyakoroljuk a saras pályát, hátha a versenyen is esni fog.:)

#1666
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Most mondták okos emberek itt mellettem hogy szombatra esõt mondanak. Rossz idõ esetén is megyünk?
A keró legyen veletek!

#1667
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Hol akarsz feltekerni a Normafához? Útközben találkozhatnánk és mehetnénk együtt akár a Hárs felé is. OK?


Oké, visszatérünk rá pénteken, mert talán még Zedék is velünk jönnének. Én nem szoktam a feljutást túlragozni, megküldöm a Dióst, oszt csókolom, de lehet, hogy csak felmennék fapad módon a Szépjuhásznéhez egybõl, mert idõszûke lesz, 7-kor indulni azért nem akarok...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1668
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Hát ez jó kérdés, én Nagykõrösrõl mennék. Ha jönne még valaki, mennék autóval, bár sajna Nagykovácsi környékén nem vagyok ismerõs. A legtutibb az lenne, ha be tudnék szállni valakihez aki errõl jön. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1669
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Afene, az nem igazán esik útba. :)

Valaki délfelõl esetleg tervezi a megközelítést?



Mi lenne az útvonal ha délrõl közelítünk?
A keró legyen veletek!

#1670
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Alex;

Nagytarcsáról. :D Én is nyomok egy Trans-Budapest menetet.

Afene, az nem igazán esik útba. :)

Valaki délfelõl esetleg tervezi a megközelítést?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1671
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Alex;

Nagytarcsáról. :D Én is nyomok egy Trans-Budapest menetet.


Dante: Én a 12.kerben lakom. Hol akarsz feltekerni a Normafához? Útközben találkozhatnánk és mehetnénk együtt akár a Hárs felé is. OK?
A keró legyen veletek!

#1672
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Sziasztok, bocsesz, de nem nagyon nézegettem a topikokat. A tempó biztos, hogy lassú lesz, mert lassabban haladó csajok is lesznek a csapatban. Egymást bevárjuk, megnézzük a gyümölcsöst is. Jozz, szerintem hozd el a nejedet is, maximum majd leváltok rólunk, ha nagyon nem megy valami.

Egyébként nem tudom, voltál-e már ezen a részen tekerni? Itt a kistávban is vannak szivatós emelkedõk (tehát csak a párod miatt, hátha nem erre készül) és egy-két technikás szakasz.

Gyülekezés tehát 10-kor a kápolna elõtt.


Szia Lensver - nagyon köszönöm, akkor hozom a nejem, ha tényleg komolyan gondolta..:-)) Én ismerem pályát (ha ugyanaz, mint a tavalyi), bár (sajnos) csak hétvégi bringás vagyok, de helybéliek vagyunk, sõt a párom tõsgyökeres, a vérében van..:-) Meg nem utolsó szempont, hogy egyedül is hazatalálunk...:-)
Köszönöm még1x, én 99%-ra ott leszek!

#1673
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Alex;

Nagytarcsáról. :D Én is nyomok egy Trans-Budapest menetet.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1674
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Nem akarom túlbonyolítani, de ha a lassú túl lassú, a gyors meg túl gyors, akkor (mivel már ki van jelölve) lehetséges, hogy ad-hoc alakul egy harmadik team, aki végigteker a kettõ közti tempóban.

#1675
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Dante honnan indulsz?
Gondolkodom hogy menjek, de ahogy nézem a térképet egész pesten keresztül kell mennem, és ahhoz nincs sok kedvem.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1676
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Sziasztok!

Az elõzõ pályabejáráskor a gyorsabb csappattal kezdtem, de 7 km után rá kellett jönnöm, hogy nem bírom a tempójukat, ami nem csoda hiszen õk szinte minden nap edzenek, én meg csak hétvégén. Visszamaradtam a lassabb csapathoz, akikkel viszont olyan sokszor álltunk meg, hogy a végére az éhhalál fenyegetett mindenkit :-). Ha jól emlékszem legalább 4 óra alatt tettük meg a kört.
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#1677
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Én csatlakoznék gyorsabb csapathoz, bár még kérdéses a formám, most tértem ugyanis magamhoz. (belázasodtam a Szilvás utáni tetanusz kapcsán, úgyhogy teljes a leépülés :D)

Oda kiteker valaki velem egy Hárs-Feketefej-P-Nagykovi útvonalon?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1678
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Sziasztok, bocsesz, de nem nagyon nézegettem a topikokat. A tempó biztos, hogy lassú lesz, mert lassabban haladó csajok is lesznek a csapatban. Egymást bevárjuk, megnézzük a gyümölcsöst is. Jozz, szerintem hozd el a nejedet is, maximum majd leváltok rólunk, ha nagyon nem megy valami.

Egyébként nem tudom, voltál-e már ezen a részen tekerni? Itt a kistávban is vannak szivatós emelkedõk (tehát csak a párod miatt, hátha nem erre készül) és egy-két technikás szakasz.

Gyülekezés tehát 10-kor a kápolna elõtt.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1679
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Technikás a pálya? Sok gyökeres/köves rész van? Milyen a pálya talaja?
Úgy néz ki én is megyek a pályabejárásra.


A sebesség mindent megold.

 


#1680
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv
Ki megy vasárnap?