Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1561
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
http://www.fallingra...agykovacsi.html

az alsó táblázatot ajánlom mindenki figyelmébe!

Olyan malackodás, dagonyázás lesz mint amit még nem láttunk ;)
A keró legyen veletek!

#1562
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Elnézést kérek mindenkitõl, én vagyok a bûnös az idõjárásért.
Ugyanakkor örömmel jelenthetem, hogy a feketemágia mûködik, én egy bordámat áldoztam azért, hogy végre megszûnjön a kánikula, és legyen "pormentesített pálya" (© tájbringások :-))).
Sajnos a 15 fok egyelõre nem jött be, de még nem adtam fel, most egy fekete kakas vár sorsának beteljesedésére... További felajánlásokat is szívesen fogadok azoktól, akik rühellik a hõséget és szeretik a friss, hûvös levegõt :-P

#1563
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Pont ezért hagyom ki a pályabejárást :D

#1564
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Eljött az Ítéletnap....Szakad a pilisben!
Team Heavy Pedál Szeged

#1565
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Igen kint van az elönevezett lista DE AZ UTOLSÓ SORT IS NÉZZÉTEK MEG!!!

#1566
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Elöszöris: a nevezéseket ma hozzák el a bankból,akinek beérkezett máj.31-ig.


Úgy látom, hogy (végre) megtörtént az update nevezési listán, köszönjük:)

#1567
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

Kellemes túrázós tempóban mentünk végig, több megállással, bár Zoli szerint kicsit hideg volt :)


Hideg? Napszúrást kaptál?:)
Nagyon sokat álltunk, de jól esett, mert majd' elájultam a meleg és párás, fülledt idõ miatt.
Itthon ki kellett mosni a Camelbag-et, mert teljesen átütött a só rajta.
Vagy az dér volt?:D

#1568
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás

Felvezetõkör:6.2km/150m
Rövidtáv:30km/1000m
Középtáv:60km/1800m
Hosszútáv:85km/2800m


Köszönöm!

#1569
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Felvezetõkör:6.2km/150m
Rövidtáv:30km/1000m
Középtáv:60km/1800m
Hosszútáv:85km/2800m

#1570
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Középtávhoz tudtok össz. szintet adni?
A szintrajzon nem láttam.

#1571
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.246 hozzászólás

Még a bejáráshoz:

http://trail.motionb...ctivity/5832537

Ja és Zoli jók a képek, és jelentem még nem keltek ki a peték!:)


Azta izé... a mezem:-DDD

#1572
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Jómagam bonaede-vel fél négyre, Anna laktól váltunk el Natiéktól, mert siettünk. Kellemes túrázós tempóban mentünk végig, több megállással, bár Zoli szerint kicsit hideg volt :)

Köszi, Hosi. Tulajdonképpen nem is tudom, miért indultam el Zip-ékkel, de õk váltig állították, hogy nem megyünk gyorsabban mint a lassú csapat, csak korábban indulunk..:) Na mindegy, legalább láttam, hogy mit (nem) bírok.
NE LEGYEN ESÕ! (max. egy kicsi)

#1573
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Friss sajtóanyag:
http://bikemag.hu/ve...-hegyikerekesek
"In idem flumen bis non descendimus"

#1574
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Vártunk egy kicsit a már említett sáros rész után, de aztán megszavaztuk hogy induljunk el mert nagy valséggel nem kanyarodtál le ott ahol le kellett volna (én sem tettem volna meg ha nem mennek elõttem ;) )

Köszi, megnyugodtam:)

#1575
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás

Egyébként megmondaná valaki, hogy az "igazi" lassú csapat mikorra ért vissza a kápolnához?
Köszi.

Jómagam bonaede-vel fél négyre, Anna laktól váltunk el Natiéktól, mert siettünk. Kellemes túrázós tempóban mentünk végig, több megállással, bár Zoli szerint kicsit hideg volt :)

#1576
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Írj egy privit mert nem megy át valamiért a track,megpróbálom máshogy.


Megkaptam, köszi!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1577
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Elöszöris: a nevezéseket ma hozzák el a bankból,akinek beérkezett máj.31-ig.
Másodszor:pontosítsunk hogy hol van pontosan az a gödör?

A Nagy-kopaszról elindulva lefelé az elsö jobb kanyar,majd az úton kb.1km útán megint egy jobbos,végig egy traktor nyomos úton majd egy balra kanyarodás-itt nagyon mély a nyom,ez lesz betemetve.(egyébként innen piros háromszög)

Kacsa!A pénznek máj.31-ig kellett beérkeznie bankba mert addig van elönevezés!

Ha kell valakinek track akkor írjon egy mailt és küldök!


Akkor pontosan: A nagy kopasz után dobsz egy jobbost, utána jön egy hosszabb kétnyomos ahol vannak mély traki nyomok és a vége felé mielõtt elfordulnál balra a lejtmentre ott van egy gödörnek nevezhetõ dolog az út közepén, de nem veszélyes, a Reba kimozogja(szerintem)
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1578
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Sziasztok - én vagyok az a nudli hobby master, aki elindult a gyors és lassú csapat között három kollégával, és aztán hamar elvérzett... Feltöltött kép Köszönöm az addigi türelmet, és remélem, hogy amikor végleg leszakadtam, akkor már tényleg nem vártatok rám!


Vártunk egy kicsit a már említett sáros rész után, de aztán megszavaztuk hogy induljunk el mert nagy valséggel nem kanyarodtál le ott ahol le kellett volna (én sem tettem volna meg ha nem mennek elõttem ;) )
A keró legyen veletek!

#1579
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Ha elküldöd nekem akkor feltöltöm az uw-s tárhelymre és kilinkelhetjük... mc_piteKukacfreemailPonthu


Írj egy privit mert nem megy át valamiért a track,megpróbálom máshogy.

#1580
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok - én vagyok az a nudli hobby master, aki elindult a gyors és lassú csapat között három kollégával, és aztán hamar elvérzett... Feltöltött kép Köszönöm az addigi türelmet, és remélem, hogy amikor végleg leszakadtam, akkor már tényleg nem vártatok rám! Egyébként hazadöngettem a Nagy-Kopaszról, feltöltöttem a kulacsokat és nyomtam még1x annyit. Tehát bírtam még, de csak a saját tempómban, sorry.
Egyébként megmondaná valaki, hogy az "igazi" lassú csapat mikorra ért vissza a kápolnához?
Köszi.