Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1581
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Hurrá! Ez nagyon jó hír.


Szerintem is!!!! :D:D:D
A keró legyen veletek!

#1582
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Elöszöris: a nevezéseket ma hozzák el a bankból,akinek beérkezett máj.31-ig.

Kacsa!A pénznek máj.31-ig kellett beérkeznie bankba mert addig van elönevezés!



Rendben köszi az infot. Majus 27ei utalás tuti megérkezett május 31ig :D

AKkor majd 1x csak frissül a honlap.

#1583
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

a rajt kb.3 perces eltolással lesz távonként-elöször hosszú,majd közép és rövid.
Paul


Hurrá! Ez nagyon jó hír.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#1584
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ha elküldöd nekem akkor feltöltöm az uw-s tárhelymre és kilinkelhetjük... mc_piteKukacfreemailPonthu

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1585
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Elöszöris: a nevezéseket ma hozzák el a bankból,akinek beérkezett máj.31-ig.
Másodszor:pontosítsunk hogy hol van pontosan az a gödör?

A Nagy-kopaszról elindulva lefelé az elsö jobb kanyar,majd az úton kb.1km útán megint egy jobbos,végig egy traktor nyomos úton majd egy balra kanyarodás-itt nagyon mély a nyom,ez lesz betemetve.(egyébként innen piros háromszög)

Kacsa!A pénznek máj.31-ig kellett beérkeznie bankba mert addig van elönevezés!

Ha kell valakinek track akkor írjon egy mailt és küldök!

#1586
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

??gyerekek, le ne aszfaltozzuk?? Ha jól láttam a kiírásban MTB versenylesz vagy mi ...


Nem; egy FIGYELMEZTETÕ papír is elég elötte!



Engem is érdeklene hogy ha múlt héten fizettem nyomtassak-e vmit a tranzakcióról vagy még a héten várható frissülés a listában?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1587
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Na akkor a válaszok: a rajt kb.3 perces eltolással lesz távonként-elöször hosszú,majd közép és rövid.Sajnos csak erre kaptunk engedélyt az önkormányzatól,mivel ez a falu egyetlen bevezetõ útja.

A Nagy-kopaszról lejövõ úton a frissítõ pont elött,ott ahol a traktornyomok vannak az úton ott az útelágazásnál be lesz temetve az árok.(remélem hogy erre a részre gondoltatok).

Más: hála Zergének, a honlapjára feltette a pálya gps-es trackját,onnan letöl
thetõ,www.zerge.info

Paul


Zerge megint a többi gps által nem értelmezhetõ formátumba töltötte fel; így most nem tudom hogy örüljek a gesztusnak vagy egy ...reklámfogás?!

Ha infóhiány akkor np, de ha direkt van akkor nem szeressük érte...
Este megpróbálom megint kitakarítani és csinálni belõle rendes filet...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1588
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Ha dagonya lesz, akkor dagonya lesz.

ez van

2 eve még lázasan is tetszett a saras pálya nekem... :D


Más: múlt hét kedden uutaltam át a nevezési pénzt, de még nem frissült a befizetetlen státuszom fizetettre. Fog ez a honlapon változni még vagy vigyem az átutalási papírost a nevezési rajtszám átvételhez?


Más:


Budáról megy valaki ki a versenyre kocsival?

#1589
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Na akkor a válaszok: a rajt kb.3 perces eltolással lesz távonként-elöször hosszú,majd közép és rövid.Sajnos csak erre kaptunk engedélyt az önkormányzatól,mivel ez a falu egyetlen bevezetõ útja.

A Nagy-kopaszról lejövõ úton a frissítõ pont elött,ott ahol a traktornyomok vannak az úton ott az útelágazásnál be lesz temetve az árok.(remélem hogy erre a részre gondoltatok).

Más: hála Zergének, a honlapjára feltette a pálya gps-es trackját,onnan letöl
thetõ,www.zerge.info

Paul

#1590
bonaede

bonaede

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Még a bejáráshoz:

http://trail.motionb...ctivity/5832537

Ja és Zoli jók a képek, és jelentem még nem keltek ki a peték!:)

#1591
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Akkor nagy lesz a dagonya! Kihagyjuk!
Ha már egy kicsit esik akkor nehezen szárad fel,mi?


Ha itt esik akkor giga-dagonya ... ez az a fajta talaly ami soha nem szárad ki, szép barbaföld néhol kis agyag
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1592
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Tudom hogy a közös részen a természetvédõk (túristák)kigörgeték a fákat az útra.Másik hogy munkaterület direkt nem takarítotuk ki azt a részt.Gyakorlatilag csütörtökön csinálom a kastélyparkot és a felvezetõkört,akkor az útra kigörgetett fákat is elhordjuk ha a favágok nem viszik el addig.Sajnos a pályát nagyon sok helyen kell újra nyírni,a belógó ágakat levágni és az útra hullott ágakat eldobálni.A felvezetés pénteken lesz (teljesen késznek kell lennie) így lehet hogy szombatra marad a végsõ takarítás.


Egy technikai kérdésem volna a rajttal kapcsolatban, tömegrajt kamikaze módra, vagy távonként indítva idõeltolással.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1593
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Nem magam miatt mondtam, én kimozgom vagy átugrom. Mondjuk ha sár lesz akkor úgyis mindegy. :)


??gyerekek, le ne aszfaltozzuk?? Ha jól láttam a kiírásban MTB versenylesz vagy mi ...
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1594
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

MSONAJ: esetleg megdumálhatjuk... bár nem tudom mennyire legális egyeztetés nélkül :( (hisz ez áll a hivatalos honlapon)

Csak nem fognak ríni! Legfeljebb visszaküldenek....Sajnos nekem ekkor van idõm,mert pesten járok!
Team Heavy Pedál Szeged

#1595
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

http://www.fallingra...gykovacsi2.html

ez is azt mondja hogy esni fog... bár én már az egy napos elõrejelzésnek sem hiszek nemhogy az 1 hetesnek. erre térjünk vissza szombat este ;)


Akkor nagy lesz a dagonya! Kihagyjuk!
Ha már egy kicsit esik akkor nehezen szárad fel,mi?
Team Heavy Pedál Szeged

#1596
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Nem magam miatt mondtam, én kimozgom vagy átugrom. Mondjuk ha sár lesz akkor úgyis mindegy. :)


http://www.fallingra...gykovacsi2.html

ez is azt mondja hogy esni fog... bár én már az egy napos elõrejelzésnek sem hiszek nemhogy az 1 hetesnek. erre térjünk vissza szombat este ;)
A keró legyen veletek!

#1597
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Hááát, ilyen alapon sok mindent ki lehetne "egyenesíteni", mert lehet rajta esni. Kõszegen 4x ekkora patakmedren kellett átmenni, bele is estem arccal az oldalába.
Nem mondom hogy veszélytelen, de a sodrós lefelék, vagy a nehézgép nyomok legalább annyira.
Az igazi adventure az lenne, ha nem lenne meg a lakatkulcs, és azon a kis résen kellene a mezõnynek áthúzni a bringát :)


Nem magam miatt mondtam, én kimozgom vagy átugrom. Mondjuk ha sár lesz akkor úgyis mindegy. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1598
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Ha arra sáros, mély nyomvályús részre gondolsz akkor én is támogatom az ötletet.


Igen, arra.


A sebesség mindent megold.

 


#1599
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Hááát, ilyen alapon sok mindent ki lehetne "egyenesíteni", mert lehet rajta esni. Kõszegen 4x ekkora patakmedren kellett átmenni, bele is estem arccal az oldalába.
Nem mondom hogy veszélytelen, de a sodrós lefelék, vagy a nehézgép nyomok legalább annyira.
Az igazi adventure az lenne, ha nem lenne meg a lakatkulcs, és azon a kis résen kellene a mezõnynek áthúzni a bringát :)

#1600
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás

Tudom hogy a közös részen a természetvédõk (túristák)kigörgeték a fákat az útra.Másik hogy munkaterület direkt nem takarítotuk ki azt a részt.Gyakorlatilag csütörtökön csinálom a kastélyparkot és a felvezetõkört,akkor az útra kigörgetett fákat is elhordjuk ha a favágok nem viszik el addig.Sajnos a pályát nagyon sok helyen kell újra nyírni,a belógó ágakat levágni és az útra hullott ágakat eldobálni.A felvezetés pénteken lesz (teljesen késznek kell lennie) így lehet hogy szombatra marad a végsõ takarítás.


Szerintem sem kell magyarázkodni mert tényleg nincs miért.

Már nagyon sokan elmondták, hogy mennyire jó, hogy van szervezett pályabejárás, meg elõre kijelölt pálya, stb. Na, ezek az "apróságok" tesznek egy versenyt sokkal emberközelibbé és barátságosabbá. Ha még meg tudnátok oldani a kategóriánkénti rajtot, akkor igazán egyedülálló lenne a verseny kicsi hazánkban. Tudom, tudom, ne legyek telhetetlen :D
A keró legyen veletek!