Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#1541
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

Semmi gond. Hosszútávon legfeljebb plusz 2-3 órát jelenthet, kicsivel több powergel-lel kell készülni.


Igen, annyi kell még csak, hogy a szervezõk is vegyék ezt figyelembe, vagyis ha lehet, ne legyen olyan, hogy 3 óra után nem engednek ki a második körre, mint ahogy az tavaly történt. Hiszen ha sár van, akkor elvileg mindenki lassabb... (én nem, én gyorsabb vagyok :-P)

#1542
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

kiváncsian várjuk a helytet jelentéseket!

én is ebbe a cípõbe vagyok: 250km-et nem szívesen utaznék feleslegesen.


Ne viccelj!

Mi az hogy feleslegesen? El nem törlik a maratont...
Egyébként sorosan is jobb a tavalyinál szerintem...

Ha van sárgumitok, hozzátok. Ha nincs, akkor úgyis mindegy, nem? :chin:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1543
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
kiváncsian várjuk a helytet jelentéseket!

én is ebbe a cípõbe vagyok: 250km-et nem szívesen utaznék feleslegesen.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#1544
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Pókember én szembeszállok a te fekete mágiáddal. A virágoknak ennyi esõ már elég volt. A hétvégére napsütést és minimum 22 fokot kérek. :)


Hadd tippeljek... vagy nem voltál tavaly :D
Nem, sár nem kell ÉS napsütés SEM kell Crosskovácsira, mert kikészülünk -itt végig a tûzõ napon fogunk tekrni ha süt a nap...


(Medusa 1,8 még eladó :D)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1545
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás

Én is szeretném tudni, mekkora sár lesz, mert nem biztos hogy megéri 400 km-et utazni vasárnap nagy dagonya esetén....

Teljesen igazad van, sorry ha gúnyosnak tûntem - nekem lényegesen egyszerûbb a helyzetem. Egyébként meg Szilvásvárad elõtt én is paráztam az esõ miatt. Igazából azon akadtam föl, hogy valaki már olyat írt másik fórumon, hogy már most olyan a sár, hogy húzni se bírta a bringát...közben mi meg locsolunk a kertben pár kilométerrel arrébb. Sajnos ma nem tudok kimenni, esetleg holnap este, de ha valakinek van saját vagy (megbízható) elsõkézbõl származó infója a jelenlegi állapotokról, akkor ossza meg velünk!

#1546
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás

Sziasztok, ahogy látom, sokan szeretnek parázni és paráztatni:)
Helyi lakos vagyok, és bár a szombati bejárás óta nem voltam terepen, de a falun belül minimális esõ esett a héten, szerintem a környezõ erdõben sem esett sokkal több:) Ha ennél rosszabb nem lesz az idõ, akkor nincs gond. ha sok esõ lesz vasárnapig, akkor lesz gond..:)

Én is szeretném tudni, mekkora sár lesz, mert nem biztos hogy megéri 400 km-et utazni vasárnap nagy dagonya esetén. Tavaly a buda maraton után sárosan ültem be az autóba és utaztam haza ózdra, mert nem tudtam hol megmosakodni.

(ja én nem ríni akartam, csak nekem nem a bajnokság múlik rajta, csak egy jó versenyt hagyok ki...): )

#1547
Jozz

Jozz

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok, ahogy látom, sokan szeretnek parázni és paráztatni:)
Helyi lakos vagyok, és bár a szombati bejárás óta nem voltam terepen, de a falun belül minimális esõ esett a héten, szerintem a környezõ erdõben sem esett sokkal több:) Ha ennél rosszabb nem lesz az idõ, akkor nincs gond. ha sok esõ lesz vasárnapig, akkor lesz gond..:)

#1548
zoltan.dobai

zoltan.dobai

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
SZia Paul!
Ha tudzs, adjál légyszi valami helyzetjelentést arról, hogy mekkora sárra számítsunk...
Bízhatunk abban, hogy ennyi esõt még simán felszívott a talaj, vagy készüljünk nagy dagonyára?
Üdv
Z

#1549
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Semmi gond. Hosszútávon legfeljebb plusz 2-3 órát jelenthet, kicsivel több powergel-lel kell készülni.

#1550
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Ezt a bb fórumon találtam:
"Cimbi reggel bepróbálkozott egy Nagykovácsi körrel. Azt mondta, hogy a végén már vonszolni sem tudta a bringát.
Sajnálom, szárazon jó kis verseny lett volna."

Kitartást mindenkinek!

#1551
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Pókember én szembeszállok a te fekete mágiáddal. A virágoknak ennyi esõ már elég volt. A hétvégére napsütést és minimum 22 fokot kérek. :)

#1552
mb33

mb33

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
esik az esõ, nem esik az esõ. süt a nap és meleg van, nem süt és hideg van. Melyik gumit tegyem fel, lecseréljem a mostanit. ahogy közeledik valami verseny errõl szól minden második hozzászólás. Lehet, hogy kellene nyitni egy idõjárási és gumiválasztási témát. :scared: Így legalább a maratonok mentesülnének ezektõl a beírásoktol. Tök jó lenne. Szerintem.

#1553
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
úgy néz ki hétvégére vizibringázás lesz :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#1554
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás


Ja, és túrázni megyek középtávra :)

szal nem nyerni akarsz, csak az elsõ 5 hely valamelyikét céloztad meg;)

#1555
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hát, itt ha esik, márpedig esik, elég csúszós a matéria :)
Tavalyelõtt eltört a nyergem, úgyhogy kiállva tekertem le a középtávot (na jó, az elsõ 5 kilcsi az nyeregben volt), így eléggé hátrakerültem.
Húú, ott mi ment, a sáros részeken egymás nyakában csúszott 5-10 ember :D:D:D
A legjobb lenne ide most egy 1.8-as Nobby Nic, de sajna az nincs itthon :) Mind1, Fire Mud talán jó lesz :)

Ja, és túrázni megyek középtávra :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1556
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
nehogy már "egy kis sár" miatt ne gyertek;)

#1557
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás
Én tekertem már arrafelé esõ után, sárgumi nélkül. Az útvonal nagy része remekül tekerhetõ (sok a köves-kavicsos út), a maradék helyen (leginkább a Kopasz alatti erdõs részen) kell csak vigyázni, mert sárfoltok tudnak kialakulni, amelyek úgy csúsznak, mint a jég, és beleolvadnak a környezõ talajba. Jókat lehet így perecelni :-) Igazi dagonya nem nagyon lesz szerintem. Ahhoz kevés ez a kis zuhé.

#1558
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
még csak szerda van javulhat a dolog még ;)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#1559
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

gumiválasztás szempontjából:
ha szombaton nem esik akkor is érdemes sárgumit rakni?
milyen a pálya talaja?


Vagy 5 órája folyamatosan esik a pilisben....Gatya....Pedig nagyon mentem volna
Team Heavy Pedál Szeged

#1560
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás

http://www.fallingra...agykovacsi.html

az alsó táblázatot ajánlom mindenki figyelmébe!

Olyan malackodás, dagonyázás lesz mint amit még nem láttunk ;)


gumiválasztás szempontjából:
ha szombaton nem esik akkor is érdemes sárgumit rakni?
milyen a pálya talaja?
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!