Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#141
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Hétfőn nem tudtam elmenni a pályabejárásra, most viszont csúnyán esik, lehet hogy holnap elmegyek megnézni :)

Szerintem inkább csütörtökön menj...

Csak a felvezetőkör változik egy kicsit:a müút helyett a szántóföld szélén kell menni illetve a pálya legmagassabb pontján még kicsit feljebb kell majd menni kb.300 métert.

Egyébként a pálya teljesen kitisztitva,ágak levágva,fű lenyirva ott ahol nagyon zavaró lett volna.

Csak csütörtökön tudok kimenni és megnézni hogy a mai jégeső után hol kell a lehullott ágakat eltakaritani-de gondolom hogy a versenyre újra jó lesz a pálya.



#142
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Hétfőn nem tudtam elmenni a pályabejárásra, most viszont csúnyán esik, lehet hogy holnap elmegyek megnézni :)



#143
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Gondolkodom az induláson, így ha valaki az utolsó pillanatban megválna nevezésétől, a kzkvh2@gmail.com e-mail címen jelezze. Köszi!



#144
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Tudom hogy nem sokat változott a pálya mégis megkérdezem lesz e új track az idénre? Főleg a rövid érdekelne!



#145
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Minden megbeszélés kérdése.

B) Milyen útvonal/táv? 3 óra sötétedésig, egy középtáv nekem verseny utáni napon abban a tempóban nem regenerációs lenne :)



#146
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

No lányok, Paul szíves támogatásával lett egy hétfő délutáni időpont is. 17.00, a kis kápolnánál.

 

B) Milyen útvonal/táv? 3 óra sötétedésig, egy középtáv nekem verseny utáni napon abban a tempóban nem regenerációs lenne :)



#147
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

No lányok, Paul szíves támogatásával lett egy hétfő délutáni időpont is. 17.00, a kis kápolnánál.



#148
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nekem sajnos most nem megy a munkanapi tréfálkozás. :(

Hétközben?



#149
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Vasárnap könnyűke pályabejárásra valaki?

 

Ütközik Eplénnyel. Hétközben?



#150
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Vasárnap könnyűke pályabejárásra valaki?



#151
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás

Sziasztok!

Van egy eladó nevezésem a versenyre. 5500 Ft. Átírás most még egészen biztos megoldható.

 

Érdeklődni: peter.kuti32@gmail.com


:P


#152
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Valamelyest tisztázódótt két kérdés: A Bükk maratonon Ádám reggel bemondta hogy a kompressziós zokni használata csak UCI licenszes versenyzőknek tilos, licensz nélkül szabad. Kameráról annyit hogy a kormányra kéne erősíteni, nem a fejre egészségügyi (biztonsági?) okok miatt. Azt nem hallottam pontosan hogy ez kötelező vagy csak ajánlják, mint pl. hogy ne használj fülhallgatót mert veszélyes (amit konkrétan nem tilt semmi szabály). Továbbiakban 10 perc büntetésről volt szó szabályszegésnél. Fejkamerára nem szóltak semmit start/célban, csak egy frissítőnél mondta valaki hogy lehet hogy levetetik a célban.

 

A biztonsági okokról csak tippelni tudok, esetleg a sisak védelme csökken esésnél (bár oda nem nagyon esik az ember, és ha igen akkor is ott van alatta a sisak, szóval nem tudom mennyit számít), vagy beakadhat valamibe, ami eséshez vezethet (legrosszabb esetben esésnél akadhat bele valamibe).



#153
Macikutya

Macikutya

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

Sziasztok!

A Magyar Maraton Kupa eddigi (Bakonyerdő-Szilvás-Crosskovácsi) összetett állásá megtikenthető-e valahol?

Üdv!


Vigyázz magadra, mert mások sokan vannak, Te pedig csak egyedül!

#154
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Az idő eltérések abból adódtak hogy a temposport nehezen tudja lekezelni a csúsztatott rajtoltatást.


A Temposport PDF-jében nincs mindenki benne (egy DNF-ről tudok) és nincs összetett, csak kategóriák, azokat még hozzáadják? Egyébként akinek nincs guglija az nem fér hozzá az ottani docs-okhoz.
 

A kamera és a kompressziós zokni pedig minket nem zavar egyáltalán,Ádám mondta csak be.


Értem a lényeget de ez így nem tiszta, inkább azt kéne kiharcolni hogy sehol ne így legyen, mert ha egyáltalán nem veszi senki komolyan akkor minek mondja be, ha csak a formáért mondja be akkor egy ellenőrzésnél még mindig büntethet a UCI és a YT-nál nem lehet egy a szabályzattal ellentétes fórumhozzászólásra hivatkozni amikor kapsz egy DMCA tiltást (elvileg azzal hogy résztveszel aláírod hogy betartod a szabályzatot, ami valahol a kisbetűkben valószínüleg már a média jogokat is szabályozza). Azzal is tisztában vagyok hogy nem fognak a XK-val kivételezni, de továbbra se tetszik az ilyen látszatmegoldás. Tulajdonképpen elvi kérdés hogy a Crosskovácsi szervezők vállalják e az ilyen fajta kompromisszumokat, vagy függetlenek maradnak és esetleges jó bevételi forrásoktól esnek el.

Volt olyan versenyző a középtávon akinek én szóltam a kordonba hogy vegye ki a füléből a fülhallgatót majd a felvezető kör végén a célon való áthaladáskor már újra a fülében volt...


A képeken láttam ilyet, szerintem nyugodtan járhat érte DSQ. Ezt kéne felvenni a szabályzatba és szóvá tenni a rajtnál, veszélyes mert nem hall semmit, ha előtte/utána/miatta esnek, segítséget kérnek, pályát, ha valaki százzal előz és kiabál hogy merről jön, stb. Ezzel teljes mértékben lesz*rja a sporttársait és nem érdemli meg a részvétet.

#155
Nutrixxion

Nutrixxion

    fórumtag

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás

Sziasztok, akihez nem jutott volna még el, feltöltöttem képeimet:

crossk14-0001.jpg
http://foto.nutrixxi...acsi/index.html

Helszín: a cél előtti utolsó erdős, egynyomos lefelé



#156
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Az ausztrál aljában történt (a telki szöllösök elött) lecsúszott az útról a szélére és átrepült a kormányon.

#157
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Ő volt a legsúlyosabb sérült.Én mentem ki hozzá és vittük le Telkibe, mert a mentő oda tudott csak jönni.Súlyos agyrázkodása volt nem tört semmilye se el, a fejét ütötte meg.Tegnap már kiengedték a kórházból.

Tyű, róla én is hallottam. Hogy sikerült úgy megsérülnie?

 

A szervezés nekem is tetszett, a jelölésre többen mondták, hogy példás volt. Először mentem nem rövid távon. Az Anna lak előtti kis völgy (a köves technikás mászásos) nagyon nagyon tetszett.

Ki tudja, mi annak a helynek a neve?



#158
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Ő volt a legsúlyosabb sérült.Én mentem ki hozzá és vittük le Telkibe, mert a mentő oda tudott csak jönni.Súlyos agyrázkodása volt nem tört semmilye se el, a fejét ütötte meg.Tegnap már kiengedték a kórházból.

#159
oroberto

oroberto

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

K145 sporttársról tud valaki valamit?

Bukása után elég rosszul nézett ki éppen akkor értem oda mikor ébredezett, 2 srác segített neki, a biztosítók is érkeztek felfelé.

Jobbulást neki!


oroberto módosította - 2014. június 16. - 09:30

Let's roll!

#160
Dallas

Dallas

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Köszi a választ Paul,

 

A bírók is ezt mondták, hogy nem volt beszólítás, de mégis elhangzottak a nevek és a rajtszámon is a 3-as blokk szerepelt az 5-ös helyett.

Mindegy, legközelebb majd ezzel sem lesz gond. A lényeg, hogy maga a szervezés nagyon rendben volt és ezt nem sok versennyel kapcsolatban lehet elmondani!

 

Sziasztok!

Látom hogy a rajttal volt a legnagyobb probléma.Azért volt így megoldva hogy ne legyen akkora torlódás az első emelkedőn.Az idő eltérések abból adódtak hogy a temposport nehezen tudja lekezelni a csúsztatott rajtoltatást.

Szerintem nem volt beszólítás a master 1-ben ha jól tudom.

https://drive.google...&pli=1#my-drive

Egyébként a beszólítás sorrendjét a versenybíró adta a kezünkbe.

A kamera és a kompressziós zokni pedig minket nem zavar egyáltalán,Ádám mondta csak be.

Volt olyan versenyző a középtávon akinek én szóltam a kordonba hogy vegye ki a füléből a fülhallgatót majd a felvezető kör végén a célon való áthaladáskor már újra a fülében volt...

Az eredmények csak most fognak felkerülni a honlapunkra de addig is :http://temposport.hu/?menu=eredmenyek