Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#181
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Köszi Paul!



#182
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Sziasztok!

 

Valaki egy rövid táv tracket feltudna dobni?

 

Köszi!

Puffy!

Az aláírásomban van minden.



#183
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Sziasztok!

 

Valaki egy rövid táv tracket feltudna dobni?

 

Köszi!



#184
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Ugyan nem nekem szólt , de veszem a bátorságot.

Olyan budai-hegy féle köves - vizmosásos - gyorsmintazállat pálya. A középen/hosszún van egy sodrós , zúzott köves , sokak által túlfékezgetett ereszdelahajam lefelé , aminek "megisszuk a levét" fölfelé :) , meg egy hasonló , csak kevésbé sodrós inkább eső által szétmosott , odafigyelős , de egyébként szerintem az egyik legélvezetesebb pálya az évben. Nem véletlenül mondják XCO jellegűnek , sok a hullám is. Tetszeni fog , főleg a rajt/cél területre visszatérés végén a kis single track. Azt a rövid , meg a közép kétszer , a hosszú háromszor is beadja.

Köszi, jól hangzik, unatkozni nem fogunk az biztos.



#185
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

 

mondanál valamit a pályáról? Még soha nem tekertem itt, mennyire technikás? Azt látom, hogy a hosszúban benne van a szint rendesen. Köszi

Ugyan nem nekem szólt , de veszem a bátorságot.

Olyan budai-hegy féle köves - vizmosásos - gyorsmintazállat pálya. A középen/hosszún van egy sodrós , zúzott köves , sokak által túlfékezgetett ereszdelahajam lefelé , aminek "megisszuk a levét" fölfelé :) , meg egy hasonló , csak kevésbé sodrós inkább eső által szétmosott , odafigyelős , de egyébként szerintem az egyik legélvezetesebb pálya az évben. Nem véletlenül mondják XCO jellegűnek , sok a hullám is. Tetszeni fog , főleg a rajt/cél területre visszatérés végén a kis single track. Azt a rövid , meg a közép kétszer , a hosszú háromszor is beadja.



#186
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Sziasztok!

Szombatra tervezek egy pálya bejárást.(Ha valakinek jobb a vasárnap illetve a hétfő jelezze mert lehet akkor is bevállalom). Szokás szerint 10 órakor találkozunk a kis kápolnánál.Egy nagy kört tekerünk le ami kb.44 km.

A kis körön már a köveket is lefújtuk festékkel illetve már piros nyilakat is felfestettük.A térdig érő füvet is lekaszáltuk az egész pályán.

hello paul,

mondanál valamit a pályáról? Még soha nem tekertem itt, mennyire technikás? Azt látom, hogy a hosszúban benne van a szint rendesen. Köszi



#187
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Átszerveztem, megyek én is szombaton!

Kösz előre!

Nekem vasárnap lenne jó, ha esetleg akkor csatlakozik valaki.



#188
Syl

Syl

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Szia Paul!

 

ahogy már írtam az előzőekben, mi 2-en mennénk szombaton!

 

Köszi előre is a szervezést!

 

Sziasztok!

Szombatra tervezek egy pálya bejárást.(Ha valakinek jobb a vasárnap illetve a hétfő jelezze mert lehet akkor is bevállalom). Szokás szerint 10 órakor találkozunk a kis kápolnánál.Egy nagy kört tekerünk le ami kb.44 km.

A kis körön már a köveket is lefújtuk festékkel illetve már piros nyilakat is felfestettük.A térdig érő füvet is lekaszáltuk az egész pályán.



#189
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Nekem vasárnap lenne jó, ha esetleg akkor csatlakozik valaki.



#190
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Sziasztok!

Szombatra tervezek egy pálya bejárást.(Ha valakinek jobb a vasárnap illetve a hétfő jelezze mert lehet akkor is bevállalom). Szokás szerint 10 órakor találkozunk a kis kápolnánál.Egy nagy kört tekerünk le ami kb.44 km.

A kis körön már a köveket is lefújtuk festékkel illetve már piros nyilakat is felfestettük.A térdig érő füvet is lekaszáltuk az egész pályán.



#191
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

És hogy tudtad megnézni hogy ki ment pont azon a szakaszon?..

Ugyan csak tizenpár gps-es feltöltés van erre a versenyre, de aki használta, automatikusan lemérõdött az ideje, ez a strava egyik lényege. Bejelentkezve nagyságrendekkel kulturáltabb képet meg összehasonlításokat kapsz a szakaszokról, már csak a nézegetés miatt érdemes regisztrálni. Ha van garminod vagy androidos telefonod, akkor kezdheted is a track feltöltéseket, rögtön be fog rangsorolni.

Esetleg arról az erdõs részrõl is van mérésed ahol valamelyik erdész pont az esõ után szántotta a mély nyomokat? Kiváncsi vagyok hogy más is vállalta e a kamikázét azon, majdnem eltanyáltam a végén, a váltókarom csavarja meg kirázódott :D.

Nem tudom, hol volt.

#192
habda1

habda1

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

Kiváncsi vagyok hogy más is vállalta e a kamikázét azon, majdnem eltanyáltam a végén, a váltókarom csavarja meg kirázódott :D.


Ilyet nem tudok , mint a "kütyisták" , csak hogy kb. 5 perc volt nekem az adott szakasz , meg a max. sebességemet is itt szedtem össze , ami 70,9 km/h.A nálam erõsebbeket legalább visszaelõztem ,hogy a fölfelén engem megelõzvén csak kicsit legyek lemaradva.De egy olyan idõmérés engem is érdekelne legalább, mint amilyen a Bükkön van.

#193
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

jé, ez éppen ez, nekem is kedvencem, azért csináltam rá méricskét:
Strava Segment | Sodrós majd mélyutas dh!
A videó alapján 5:20 alatt ment neked a szakasz


És hogy tudtad megnézni hogy ki ment pont azon a szakaszon?..

Esetleg arról az erdõs részrõl is van mérésed ahol valamelyik erdész pont az esõ után szántotta a mély nyomokat? Kiváncsi vagyok hogy más is vállalta e a kamikázét azon, majdnem eltanyáltam a végén, a váltókarom csavarja meg kirázódott :D.

#194
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Igen,elszúrtam.Köszi a jó linket!
A tolós rész a 6km-es kör eleje.A végérõl indultam,itt már bedugult.
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#195
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.306 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Én is készítettem egy videót a közép távról..Sajnos a táv feléig a kamera az új mellkaspántra volt szerelve,ami rosszúl volt beállítva és végig a kormányt vette. (ahol se a GPS,se a km órám nem mûködött rendesen )
Kicsit öszedobtam a videót,zene sincs alatta.De legalább Full HD.
http://www.youtube.com/edit?ns=1&video_id=Obg-ItzHVgg


szerintem rajtad kívül nem látja senki a videót, az editálós linket szúrtad be.
Így a helyes: 001 Crosskovácsi maraton 2013 - YouTube

0:50 körül hol toltátok a bicajt? Ez még az elején volt, a kis körben lévõ mászás? :confused:

#196
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Én is készítettem egy videót a közép távról..Sajnos a táv feléig a kamera az új mellkaspántra volt szerelve,ami rosszúl volt beállítva és végig a kormányt vette. (ahol se a GPS,se a km órám nem mûködött rendesen )
Kicsit öszedobtam a videót,zene sincs alatta.De legalább Full HD.
http://www.youtube.c..._id=Obg-ItzHVgg
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#197
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás

Egy filmecske a kedvenc szakaszomról :)
Crosskovácsi gyors szakasz - YouTube

jé, ez éppen ez, nekem is kedvencem, azért csináltam rá méricskét:
Strava Segment | Sodrós majd mélyutas dh!
A videó alapján 5:20 alatt ment neked a szakasz

#198
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest
Egy filmecske a kedvenc szakaszomról :)
Crosskovácsi gyors szakasz - YouTube

#199
Sledge

Sledge

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Pontosan hol? p:mp? :)


Ahol akarat van, ott út is van... Hajrá Csömör!!

#200
Sledge

Sledge

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Pontosan hol? p:mp? :)
Ahol akarat van, ott út is van... Hajrá Csömör!!