Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Skarpea

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
100 hozzászólás a témában

#21
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
Megbízható dolgok alatt azt értem ami nem megy tönkre 100 km után.

http://www.skarpea.e...b/s250-f-rfi-hu
http://potkerek.extr...00_orange_M.jpg

Például ezek!!! Hobbi tekeréshez teljesen megfelelnek. Nem csúcs felszereltség az tény de hát "kis pénz,kis foci"
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#22
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Mit értesz megbízható dolgokon?Mert,az egyik ismerõsöm vett Skarpeat, és hát nem a legjobb dolgok vannak rajt...mondjuk õ nem valami drágáért vette a bringát.

#23
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Üdv.

Ezt mibõl számoltad ki??:chin:

Szerintem meg kicsit sem sõt pont forditva.:wtf:

A Magellan-nál pld adnak élettartam garanciát a vázra??

Nem egy kategória a két márka. A skarpea alsó kategóriára specializálódott (felsõ kategóriás bringájuk egyáltalán nincs, közép kategóriás meg egy), az x900 csak marketing célokat szolgál. Ezzel ellentétben Magellanból minden van/volt.


A sebesség mindent megold.

 


#24
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
Akkor már szerintem is Magellán! Nem azért mert Vegám van,hanem mert volt anno az õsidõkben Craterem is fa**a acél,imádtam!
Persze semmi baj a Skarpeával!Lehet,hogy nem fullos viszont megbíztható cuccokkal van felszerelve,és ha nem is Semmeringbe de Magyarországon hobbi szinten tekeréshez teljesen jó.
A dirt bringájuk sem lehet olyan rossz! Múltkor láttam egy srácot,ugrált olyanokat vele mint a többiek a sok százezres gépekkel.
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#25
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

A váz garanciájával kitörölhetem a hátsómat...Úgyse törik el...



Az lehet viszont viszont akkor is jó ha van,én akkor is elõbb vennék Skarpeat mint Magellant ez is tuti.:P
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#26
Telescope

Telescope

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Jobb, de a Skarpeából legalább van.....

Magellanból miért nincsen? Amúgy szerintem is Magellanok felszereltebbek mint Skarpeak,viszont Skarpea felszereltebb mint Caprine. Magellan ár/felszereltségbe veri Meridat is.

A váz garanciájával kitörölhetem a hátsómat...Úgyse törik el...

Ez igaz. Merida annyiból jó hogy a magyar szimpla csõvázakkal ellentétbe formásan néznek ki, igaz meg is kérik az árát rendesen érte.

#27
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
A váz garanciájával kitörölhetem a hátsómat...Úgyse törik el...

#28
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Azé a Magellan kicsit jobb,mint a Skarpea...



Üdv.

Ezt mibõl számoltad ki??:chin:

Szerintem meg kicsit sem sõt pont forditva.:wtf:

A Magellan-nál pld adnak élettartam garanciát a vázra??
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#29
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Ja,vanni van,de milyenek vannak?:chin:

#30
geffennaa

geffennaa

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás

Azé a Magellan kicsit jobb,mint a Skarpea...

Jobb, de a Skarpeából legalább van.....

#31
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Azé a Magellan kicsit jobb,mint a Skarpea...

#32
Telescope

Telescope

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Karsten

De ha meg vagy vele elégedve,akkor miért cseréled le a bicaj 95%-át???[/quote]

Valeria Victrix megválaszolta a kérdésedet. Attól hogy lecseréltem cuccok nagy részét nem jelenti azt hogy szar lett volna. Egyszerûen nekem többet tudó dolgok kellenek pl több sebességes váltó,jobb villa,jobb fék. Gyári váltó és fék se rossz.

#33
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Amúgy teljesen mindegy hogy mivel van szerelve, nem tudnak a gyártók mindenkinek megfelelni, van egy standard specifikációs terv, ami meghatározza az árat, utána azt bont le róla az ember amit akar....
.....nálam maradt a fogód....:)

Csak ironizáltam.:)
Ha jár valaki tõletek Csepelen, akkor szerda, csütörtök az a két nap, amikor mindig bent vagyunk és be tudjátok adni a szerszámot. 8-16H között a Capriolo udvarban, a Velobike bemutatóterme mögött az udvarban vagyunk. A kulcsszó Bemp.:)


#34
geffennaa

geffennaa

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás

Az én Magellán kerékpáromban egy darab sincs meg az eredeti alkatrészekbõl. Akkor most "szar" volt?:chin:


Amúgy teljesen mindegy hogy mivel van szerelve, nem tudnak a gyártók mindenkinek megfelelni, van egy standard specifikációs terv, ami meghatározza az árat, utána azt bont le róla az ember amit akar....
.....nálam maradt a fogód....:)

#35
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Az én Magellán kerékpáromban egy darab sincs meg az eredeti alkatrészekbõl. Akkor most "szar" volt?:chin:


#36
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Nem vagyok TestBike-os....Nem Pesten lakom...Telescope meg nagyon közeli ismerõs...És tom,h milyen a Skarpea....egyáltalán nem szidtam...

Telescope

De ha meg vagy vele elégedve,akkor miért cseréled le a bicaj 95%-át???

#37
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Most ez mire volt jó? Menjél a merida fórumhoz azt ott ócsárold a többi bringa márkát. Annyiban van csak igazad hogy felszereltebb Skarpea-t kellett volna vennem legalább egy x400-at. x600-at lehet valahol kapni? Mert én nem találtam sehol.



Üdv.

Ne törõdj vele biztos Testbike-os az illetõ ott ez a kúltúra.:D

Ha pesti vagy akkor nézz be a BigBike-ba az Õrs vezér téren az IKEA mögött a panel ház fõldszintjén ott biztos találsz Skarpea-t mert õk is forgalmazzák az ottani eladók nagyon rendesek és biztos segítenek.:chin:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#38
Telescope

Telescope

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Ja, annyira meg vagy vele elégedve,hogy lecseréltél mindent rajta,mert annyira jó volt.... -_-'
Skarpeat nem vegyen senki!!! xD

Most ez mire volt jó? Menjél a merida fórumhoz azt ott ócsárold a többi bringa márkát. Annyiban van csak igazad hogy felszereltebb Skarpea-t kellett volna vennem legalább egy x400-at. x600-at lehet valahol kapni? Mert én nem találtam sehol.

#39
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Ja, annyira meg vagy vele elégedve,hogy lecseréltél mindent rajta,mert annyira jó volt.... -_-'
Skarpeat nem vegyen senki!!! xD



Csak kérdezem miért neked mi bajod a Skarpea-val??

Szerintem minden szériájuk pont a felhasználási céloknak megfelelõen vannak felszerelve.:wtf:

Én is kint voltam a Bringaexpon és néztem a Skarpea-kat szerintem elég jók van olyan jó ha nem jobb mint pld a Kellis,Dema,Caprine stb stb bár nekem az X széria tetszik nagyon.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#40
Karsten

Karsten

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Ja, annyira meg vagy vele elégedve,hogy lecseréltél mindent rajta,mert annyira jó volt.... -_-'
Skarpeat nem vegyen senki!!! xD