Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6409 hozzászólás a témában

#6061
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
sztem a lényeg az, hogy ez inkább oúti/liteos cc bicókba ok, vagy versenyfelhasználásra. ott nem számít, hogy versenyenként új váz (most nem a magyar dolgokat értem). Dhra meg Frra nem jó, azt ennyi. biztos van benne jó, ha a merida már az összes brinyóján (kivéve az umfet, meg stb.) ezt nyomja, de én nem szeretem. sokkal nem könyebb, nem tud semmit, csak szép, meg kurva nehezen szerelhetõ, a villa beleérhet a vázba, stb. jobb kikerülni, de ha ez minden vágyad, akko' túléled.

#6062
bicigli

bicigli

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
A BM-ban olvastam a chriskingék által elkövetett fikázást. Én is ilyet használok (Meridában-lehet fújolni...), kb. 2 éve, nem tolom durván, de közel mázsa vagyok. Van valakinek hosszabb távú tapasztalata az int. korm. csapágyakról? Tényleg idõ elõtt megeszik a vázat?

#6063
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
obersmith:

ha a nyeregcsöved véletlenül 28.6-os, és fekete, és még nincs 350-nél rövidebbre vágva, akkor én elcserélem veled egy egyenesre, az enyém fekete, 410-es, 28.6-os thomson elite. nekem jó lenne a hajlitott is.

#6064
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
electro world? ;)
vagy bicokat is gyart?

#6065
Turbo_G.Pityu

Turbo_G.Pityu

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Hol árulnak nálunk Thomson cuccokat?

Üdv:G.Pityu

#6066
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
És még jóképû is. :D

#6067
obersmith

obersmith

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
wow, ez a relocate-script egész ötletes :)

#6068
obersmith

obersmith

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Mea culpa, de nem találtam meg a helyét a kérdésemnek, ezért indítottam egy topikot, tart ameddig tart.


tehát a szitu a következõ: most szereztem be egy thomson elite nyeregcsövet, a hajlított változatot. már eddig is alapból eléggé rá voltam görnyedve a bicajra, ettõl meg mégjobban, szóval kipattant az agyamból, hogy kellene egy rövidebb, ám meredekebb stucni.

õ az:

Feltöltött kép

Mit tudnátok ajánlani/mennyibe van? fõleg xc-zek, durvulás nemigazán, ha mégis rámjön akkoris diszkréten :) most egy alap kona stucni van rajta (a honlapon a lanainál megtaláljátok, ha van hossz meg szög odaírva, így nemtom :( )

#6069
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hja.
1500!


hihi hehe haha...

#6070
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Kösz szépen!

#6071
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
tengely-tengely

#6072
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Megtudná vki mondani hogy a kormányszár hosszát honnantól és meddig kell mérni?

#6073
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nekem most érkezett meg a pig dhpro, és hát az zárt csapágyas, iljics meg azt mondta, neki sima pig van, és az golyós.
elég disznó a dh pro, 31 mm magas, az alsó csésze 12 mm mélyen van a vázban és acélból van....

#6074
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
ok!Kössz!Sima pig lesz!Nem sokkal jobb a pig dh pro!Zárt ipari csapágy!és?Garbantartás ahogy mondjátok! ;DEz mindenre vonatkozik

#6075
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
uhhh ;)
rulez optikai tuning az ilyen akarmi, de meg a "sima" pignek is van vedelme...
alul felul gumigyuru. en szemely szerint surun szedem szet a kormanycsapit( szervizbemaszkalas csak a vazzal, villacsere, stb) ilyenkor atzsirozom, meg kitakaritom, es nem is lesz baja.... karban kell tartani, ahogy Jorus is mondta volt.


#6076
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
kormánycsapágyra? nem lehet, hanem biztos! az a darab izé az ott nem véd szvsz semmit, csak lámának nlznek tõle az okosak, a nem okosak meg májernek, aztán ennyi

#6077
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hm. Nekem kb. fél év alatt megbarnultak benne a golyók. Persze ez egy alap cucc volt. Lehet, hogy hülyeség a kevláros porvédõ? ::)

#6078
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A kulcsszó: karbantartás. A 2 éves csapágynak kutya baja félévente átzsírozva.

#6079
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Jutik eszembe. Talán nem pont ide illik, de az xfactor oldalán láttam Token cuccookat. Ez milyen márka? Milyen minõség?

#6080
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
No. Annak a sima pig-nek osz van-é vajjjjon valami por/víz-védelme? ::)