Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6413 hozzászólás a témában

#6021
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
majd cserelj benne csapagyat ha tudsz.
most meg nem kell nem azert mondom.
csak majd ha idoszeru lesz akko jo mulatsag.

en nem kedveltem ezert.

#6022
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nem érte meg, azért adták oda ennyiért ! ;D

#6023
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
9200 ft-t megért az fsa orbit xl 2?Pesten a wilkerbe ennyiért ideadták!De miért?!

#6024
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
aham, akkor passz, látni köllene

#6025
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Úgy raktam össze ahogy az a stucni leírásában is van, ott 4mm-t írnak a stucni tetejétõl a villanyak tetejéig. Ez meg is van, kb fél centi.
Most cangáztam egyet, úgy néz ki nem lazult ki jobban. Nem zavaró még a kotyogás.

#6026
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
esetleg picit hosszú a nyak..... tenyél a stucni alá még egy 3-4mm-s alátétet. vagy a kupak alá, amivel összehúzod

#6027
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ok, a nyakat nem bántom. Majd jól áttörlöm megint az egészet. Egyébként nem tocsog a zsírtól. A csavarok is jól meg vannak tépve, ennél jobban már nem is merem, az elõzõ stucni csavarjait is így basztam szét...
A kormánycsapágy egy szar zoggie, a stucni egy Truvativ Team SL. Megpróbálom darabokra szedni a csapágyat, megtisztítani, újra összerakni, remélem segít. Ha nem akkor majd idõvel új csapágy kerül bele, vmi FSA, vagy Ritchey.

#6028
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nekem akkor vót ilyen amikor a csapágyagólyócskák osztódni kezdtek, magyarul szét porladtak. de akkor is lehet, hogy ha valamit "kifelejtettél" a csapágyból, vagy rossz helyre raktad! egy új kácsé megoldaná sztem. vagy vmi alkatrész

#6029
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
villanyakat ne bansd!!!
esetleg ha tocsog a zsirtol azt leszedheted rola de ne reszeld meg, hogy erdes legyen.

biztos jol meghuzod a csavarokat?

milyen csapid van meg stucnid?

#6030
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
De, meg lehet húzni tökig. Nem próbáltam ezt még amit írtál, de sztem akkor úgy is még tovább lazulna. Úgy van hogy hiába húzom meg annyira hogy alig tudom elfordítani a kormányt, de még mindig kotyog egy kicsit. Viszont ezzel a csúszás dologgal lehet hogy megpróbálom azt hogy kicsit megreszelni a villanyakat ahol a kormányszár rajta van. Majd holnap.

#6031
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én is tököltem egy darabig mire sikerült ugy meghuzni hogy se ne legyen tul szoros se ne kotyogjon.
és ha ugy csinálnád hogy picit szoruljon és utána tekernél egyett akkor nem lenne pont jó? vagy egyáltalán nem lehet szorosra huzni?

#6032
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Van egy kis gondom: a kormánycsapágyat nem tudom úgy meghúzni hogy ne kotyogjon egy kicsit se. Valamennyire sikerül belõnöm, de egy kis tekerés után mintha elkezdene fellazulni az egész, és egy kicsit jobban kotyog már. Szerintetek mitõl lehet? Esetleg hogy a villanyak nagyon "csúszós" és lejjebb csúszik róla a stucni? A villa egy Hungary:a Orkan Twin, s szerintem a villanyak is úgy meg van munkálva mint a becsúszó pl...


#6033
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
OFF;
PR;
Author merevvilla? ;)
Nálam pont figyel 1,ugyanis megtelósodtam:)
Máshol,ha jól tudom,nem lehet kapni,hehehe:)
No meg DMR Gyapinál,"csak" 30ekörül van:)
ON
Izédolog.

#6034
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Dánke sõn

#6035
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
pr tudod hasznalni normallal is
nekem sarga roox-om van :-P

#6036
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
nna, es akkor engem meg hulyenek neztek a pedalomanben szerdan, mikor ugy kezdtem szukiteni a kort, hogy citromsarga stucnit akarok :D

pedig ha a meretevel/szogevel kezdem, akkor elem tett volna egy vagon feketet feleslegesen :) igy meg fel perc alatt tulestunk rajta, mert egy sargajuk sem volt...

#6037
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás

van értelme egyáltalán 10et is kiadni egy kormányért, de a szín miatt nekem megéri ;D és még visszafogott (az ár)


Megnyugodtam,nem csak én vagyok ilyen.
Én most egy crish king-re spórolok a vakító piros szín miatt :D

#6038
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Kérdés: az Author A-Gang villa integrált korm.csapihoz készült (állításuk szerint).
Ettõl még lehet hagyományoshoz fejcsapágyhoz használni?
Vagy tudtok ajánlani tárcsafékes merevvillát?
Vagy ezt a hüje gyerek hülye kérdései topikba kellett volna írnom?

#6039
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jo lesz az!
az egykori csucs modell
vagy tan meg most is az.
cserelheto szabvanyos csapagy.
gyorsan nyuld le tesotol.
utana meg tagadd is le ha keresi rajtad.
:-)

#6040
boxxxer

boxxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
én is pig-et szerettem volna, mert azt ajánlottátok és megvizsgáltam én is és tényleg jónak találtam. de mégse az lesz, mert a bátyám talált egy fsa orbit Xtreme-t a polcán. nekem is kéne ilyen polc ;) a gyenge viccet félretéve érdekelne, van-e valakinek ilyennel tapasztalata. ha csak az árát nézem, illene jónak lennie.