Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6409 hozzászólás a témában

#6041
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
funnt ne, inkább, vagy hamarosan megint vehecc ;D
a 9500re még jön egyéb díj is, nem? szállítás, bla bla. de van sima xl is vagy bármi jobb fsa, pölö pig asszem 7 körül és elég jó.

#6042
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Ja azhittem ritchey bocs!Ricsinek vannak normális kormánycsapágyai?Orbit xl-2 a bikediszkonton néztem 9500-ba!Csak nincsen a nagykerbe!Azért kérdeztem használtan mert széttört a régi kormánycsapágyam!Funn?

#6043
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
a funn gyárt malacszínût? hmm az biztos jobb áron lesz mint egy rf ;D remélem van belõle sím, nem csak agyonmerevített boa dizájnu... ;)
amazing toys LoL elggé ráilló név... mert végülis télleg csak egy játék, nem hiszem, hogy van értelme egyáltalán 10et is kiadni egy kormányért, de a szín miatt nekem megéri ;D és még visszafogott (az ár)

#6044
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ja, amazing toys -10e berguson.
ez is ilyen azonic rozsaszin ;)
de olyan atom falvastagsaga van, hogy ihaj... ;)

#6045
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
malacszín: funn

#6046
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
az orbit is fsa
boltba meg 10ezer, akkor nem tudnál végre valamit _RENDESEN_ megvenni? ami nem nagyker, meg nincs rajta legalább 5000% nyereség az már nem jó?

#6047
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Nincs valakinek valami eladó durvulásra szánt kormánycsapágy?SOS kéne!Nagykerekbe nincs se fsa the pig se dh-s se ricsi orbit xl 2-es!Valami ilyesmi nencs senkinek eladó?max 10 ezer

#6048
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
ahha! malacszín rulez! RooX az drága nem? vagy 10 alatt van?
de arany.. ejj, az nem szép! tudom, hogy ilyen csillivilli imádásnak tûnik a dolog, de a kormánynál sztem már olyan mind1... van olyan ami törik meg ami nem.. az enyém még nem, de mostanában feltûnõen jól rugozik... meg már amúgy is le kéne cserélni ;D és mér ne legyen szép ;D én jó széleset akarok, egyrészt, mert szeretem, meg hogy jol bemutassak az összes fûrészelt kormányos arcnak, hogy már rég nem kemény a rövid kormány ;) akkor nekiállok keresni, olcsón. hajduban láttam ilyeneket... de télleg a tied milyen széles?

#6049
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
erre gondolsz? ;D
olcson kell kifogni.
de ne sajnald h nincs azonicod. a fekkar meg a markolat megy fel, a valtokar mar fel sem ferne.
ez ilyen ss bicokra van.
de van egy olyasmi kormany h qtonix vagy mi a turo. ilyen szinnel, meg minden ;) vagy vegyel arany torque bar-t ;D ha mar szinre megyunk ugyebar ;)
amugy pedig. recefice fekete, ricsi szurke(volt) ilyen szin keves gyartonak van....
de nekem nagyon tetszik... :)


#6050
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
nincs vmi tippetek ey viszonylag olcsó és malacszínû kormányra? ricsi bátyó nem gyárt ilyeneket? mert a sima rizerje szimpi az 4 ezres árával és a vastagságával, csak az fekete... nézegettem receficét, azonicot, meg hasonlókat, de ... :P aki képes magyarországon kiadni 21.000et egy malacszinû kormányért.. ::)
mondjuk tetszik a szín, azért keresek olyat ;D csak olcsót! szoval ha tudtok ilyet 10e alatt, akkor szoljatok pls! thenx ;)

#6051
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
~~~~~ehhh..

#6052
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
ja, de nem :(
merhogy a csavar most van felig kijove es ugy csapogattam vissza kupakostol (kvazi lejjebb vertem a csillagot akkor). momentan a csavar se ki, se be...

marad az eroszak :D

jaj a finom lelkemnek.


#6053
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
hm.
ha lenyesem a csavar fejet, akkor mar tenyleg lejon a kupak es lehet kiutni a csillagot.
jo otlet, kosz :)


#6054
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

csakhat hogy szedjem most szet?




lentrol felfele kiver .. vagy egy fogoval megfogod a csavar fejet , ha felig kijon es vigyazva a stucnire es a kupakra kifeszited.. kijon az igy vagy ugy ..

mas nem furesz es kesz.. az mindent megold



#6055
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Hiába na, csak az jó, ami 15 évig kitart és kriszking a neve.


Ez nem csak a kriszking sajátja. A komolyabb gyártók (különösen azon a földszészen) hajlamosak túltömjénezni magukat.
Marketing....az gyõz, aki jobban meggyõz.... (nem lebecsülve a CK érdemeit)

#6056
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
hali, otletre lenne szuksegem!
le akartam szedni a kupakot a stucnirol, belenezni a villanyakba.
a csavar, ami a kupakot raszoritja a stucnira, csak felig jott ki, aztan se kep se hang, mintha megszakadt volna a menet feluton, vagy valami.
jobb hijan kupakostol visszavertem az egeszet, hogy haza tudjak menni, de persze most szet kellene szedni megcsinalni rendesen, meg uj csillagot beleverni...
csakhat hogy szedjem most szet?
mondanom sem kell, meg sem moccan a dolog, a csavar "neman" forog a csillagban :(



#6057
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
kormányszarv ügyben lenne egy apró kérésem:
még november környékén kinéztem magamnak az ike lite alu kicsi rövid kormányszarvat (egy olcsó holmiról van szó), de sajna nem tudtam venni, és azt mondták mindenhol, hogy már nagykerben sincs...
ha esetleg valaki tudja, hogy hol tudnék még venni ilyet, vagy valahol látott valamilyen boltban, pls szóljon!
köszi

EZ AZ

#6058
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Én pedig még halkabban jegyzem meg, és csak azért mert engem is megizzasztott a cikk, és mert már unom a sok mellébeszélést, hogy:
A cikkben a "krisztiánkirály", aki egyébként csak hagyományos fejcsapikat gyárt fikázza az integrált fejcsapágyakat. Azt viszont mindenki elfelejti figyelembe venni, hogy a legtöbb normális montis vázban nem a rajzokon szereplõ megoldás van!!!!
Menjetek már be egy boltba, és akasszatok le egy-két integrált vázat! Ami a cikkben integrált fejcsapágyként szerepel, egy tévedés, és tényleg nem használja komoly vázgyártó, a "vegyél-vigyél-fogyassz!" elv ellenére sem. Minden "normális" vázban van valami a váz (alu) anyaga és a csapágy között!
Ja és még valami: Láttam neves gyártó ugrálós vázában is (fél)integrált csapágyat. Author.
Szvsz ha nem gagyi tes*o gazdaságos bicajt vettél, hanem a felhasználási területnek megfelelõen választottál vagy választasz a jövõben, akkor nem kell f*sni.
Azt még azért hozzátenném, hogy a "hagyományos" rendszerû cserélhetõ (a cikkben "olcsó" jelzõvel illetett) csapágyak is megkapták a magukét. Hiába na, csak az jó, ami 15 évig kitart és kriszking a neve.
Kérdezzetek már meg egy két szembejövõ Meridást, hogy mi van a vázzal, jó-e?
Tudtommal a Merida az egyik legnagyobb darabszámban eladot bicaj/váz az országban, mégsem hallani hogy jaj de szar lenne.Nem?
Ja, és pl Meridához lehet kapni pótcsapágyat is. (Ezt azért lekopogom,mert mégiscsak Mo-n vagyunk:-)))

#6059
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Csak halkan jegyzem meg, hogy pl. a Kelly's csak az alacsonyab árfekvésû modellekben használ integrált cuccost, a többiben FSA Orbit MX fut. Biztos' jó oka van rá...

#6060
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hmm ;)
sztem te elegge regota hasznalod a rendzsert akkor.
ha eddig nem volt gondja, akkor sztem nem lehet nagy gond.
viszont telleg celszeru kikerulni az alkalmazasat, a komolyabb vazakat nem is ilyennel "szerelik"
(ertsd dragabb dh, dual, cc(ezt nemtudom, nem az en szakagam) gepek)
sztem ha itt is felteszed a kerdest, vagy ide irod inkabb, segitokeszebbek lesznek az emberek:
kormcsapi topik