Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány, kormányszár, kormánycsapágy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6409 hozzászólás a témában

#6081
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Azért tettem fel a kérdést mert a pig dh pro-t elhozzák kb 7 ezerbe!Malydnem mint a sima pig bolti árába! ;D a simát meg kb 4500-ért

#6082
boxxxer

boxxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
abszolut sikerült :) én se tiltakozom olyan nagyon, ha marad egy kis pénz a zsebemben és még jól is járok ;)
köszi


#6083
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
boven jo, foleg amit kapsz erte....(marmint a penzert) 6.5 kiskeraron mellesleg.
es akkor ugylatom sikerult meggyozni ;D
mellesleg ez az alkatresz mar remelem tul fog engem elni, mert az eddigi ricsik nem tettek meg nekem ezt a szivesseget >:( >:( :-\ :'(

#6084
boxxxer

boxxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
ok, köszönöm.
én se utaznék ki egy ilyenért, meg semmiért, de elhoznák nekem.
akkor választom a még annál is egyszerûbb módot és itthon megveszem a "simát". a bikediszkontban talán 5400-ért láttam a pig-et, ennél kutassak jobb ajánlatot, vagy ez is már nagyon jó? ok, már látom eggyel feljebb, hogy 6,5-et írtál a simára, akkor az 5000 körüli az jó ár.

#6085
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
aha, a simaban csak sima golyok rohangalnak, a dh pro meg egy "iparis", "gyaris", "kozuzemis" vagy tokom tudja mar h hogy hivjak... :-\
a golyosba egy uj golyo szett megkozeliti a 30ft-ot, a dh pro-ba pedig 3-4-5 eft¤2db........, persze kapni meg nem lehet oket.
ja es 3. fele annyi mint a dh pro ;D igaz, ez nem igaz, de mind1.
a dh 10-12, a sima meg 6.5e

#6086
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
3fele?
ez mi?

hogyis van
a simaban csak golyok futkosnak?
a proban pedig vmi f.o.s. csapagy van belerakva ugye?
(ilyen angular kontatkt fele)

#6087
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
LOL ;)
szeretem ezt a vasaroljunk kulfoldon cimu DOLOG-ot.
enis elkezdhetnem h ott fogok vasarolni, de fog a bus fene kiutazni egy ~ 10e erteku cuccert...
amugy meg azert ajanljuk ezt, mert acel, bmx-ekbe van kitalalva, tehat a terhelest jol viseli, stb.
mellesleg meg attol h valami csak "sima", es nem pro, attol meg lehet jobb. ;)
kormanyban is a sima ricsi rizer is jobb mint a pro...
szal mindeossze azert szeretjuk a pig-et, mert
1. az van nekunk,
2 nincs vele baj,
3fele annyi mint a dh pro,
4 acel,
5cserelheto csapagygolyok.....
(6. elegem lett a szar ricsi csapikbol ;D)es igenis jobb abbol a szempontbol, hogy nagyobb futofeluleten szaladnak a golyok, tehat a terhelest jobban szetosztja ez.... es ez picit hosszabb elettartamot tud adni(persze, nem nalam :-X)

#6088
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
6eur

#6089
boxxxer

boxxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
thez és a többiek,
miért csak a sima pig-et ajánljátok? csak azért mert az sokkal jobban megéri az árát? vagy -bár az teljesen hülyeség- valamiért a sima mégis jobb, mint a dh pro? mert pl. én No.-ban találtam dh pro-t 20 EUR-ért, ami kb annyi, mint nálunk a bikediszkontban a sima. persze a dh pro-t még el kell postázni, igaz nem Magyarországra, hanem No.-on belül. ennek nem tudom, mennyi lehet a költsége egy ilyen kis méretû és könnû tárgy esetében.

#6090
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Hát akkor oké!örülök hogy segíthettem!
narancs színûböl kb5cm hosszú és ami roox honlapján van,na az ami nekem van!!baromi jól bírja,a matrica viszont lejött róla :-\DE csak az oldaláról!! :D
Hát esetleg ha használható inform kéne akko írtam a soproni számot hivd,vagy ímélt nekik,hátha tudnak segíteni!!!

#6091
Morton

Morton

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Kössz már ez is jelent valamit. Bár a Roox-nál a stucnik döntõ többségét Danny's XXX-nek hívják de a színe alapján már azért beazonosítható.

#6092
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Háj!
nekem roox dannys stucnim van a narancs szinü,két éve vettem használtan.azóta sztrit-elek meg picit frirájdoltam,vele és nem mondta hogy rossz neki!
honnan lehet tudni a stucnirol hogy at utolsókat rúgja??
ár meg ijenek miatt a soproni ht sport 0699 313 714 tud valamit mondani!!
ez szerintem nem sokat segitett,de eszembe jutott!
csöcs

#6093
Morton

Morton

    vendég

  • fórumtag
  • 96 hozzászólás
Üdv Emberek!

Valaki használ Roox cuccokat értem ezalatt ami ebbe topic-ba tartozik? Ár érték arány milyen (megéri ennyiért ilyet venni)? Ha csak annyit írtok hogy hát ennyi pénzért lehetne jobbat is akkor azzal nem sokan vagyunk kisegítve ezért kérlek benneteket hogy írjátok oda hogy MI AZ ami ennyi pénzért jobb lenne!

Elõre is kössz!

#6094
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
A bontragernek a nella a forgalmazója(331-31-84).
Ritcheyt nézd meg abban valszeg találsz olyat ami elnyeri a tetszésed ;)

#6095
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hali

elõször is kilométerkben bõvelkedõ új évet :)
Na akkor ami érdekel: tudtok itthon kapható, normális árban és súlyban leledzõ, a tipikus 580 mm-estõl szélesebb NEM riser, tehát egyenes XC kormányt? A BOtragerekalapból 600 m-esek, találtam még néhány egzoztikus márkát a neen, de ezek biztosan nincsenek itthon. Egyéb tipp? Ja és a Bontragernek ki a hazai forgalmazója?

#6096
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én is a sima The Pig-et tudom ajanlani csak.
a sok sok ricsi utan vegre sikerult egy ilyet vennem.
acel, GIÁNS golyok, stb stb...
1 2
igen, és Jé: :-* ;D

#6097
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
srác,van használt Funn 6e-ért:D
csak nem merem ajánlani,mert nincs kedvem megint egy órát várni a Nyugatinál
a Cane Creek DH-t használ vki?

#6098
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nekem sima Pig van EZER éve. Néha átzsírozod és kész, kutya baja, mondjuk nem Thez használja, de szentem klafa darab. A DH Pro szvsz nem éri a dupláját, se a a Funn a 2ésfélszeresét.

#6099
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Szerintetek?
FSA The Pig http://www.bikediszk...ok.php?isbn=462
FSA The Pig DH Pro http://www.bikediszk...ok.php?isbn=463
vagy err gondoltam:
Funn Head Banger http://www.bikediszk...ok.php?isbn=464
én malacka dh pro-ra gondoltam ;D

#6100
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Ez a Token milyen?
Azt tudtam, hogy az X-Factor forgalmazza, de nem tudom hova tenni, lehet kéne vennem ilyen monoblockot ???