Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XV. Duna Maraton | Visegrád

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3657 hozzászólás a témában

#3601
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Dehogynem! Ha elég az izom, te hozod a szabályokat! :rofl:

igen erre magam is gondoltam, mikor egyszer próbálkoztam sakkozással.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3602
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Dehogynem! Ha elég az izom, te hozod a szabályokat! :rofl:
Ausztria, Kenguruk földje!

#3603
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Na ja, a nosztalgia. Mennyivel jobban festek azon a listán, mint mostanában. Elit 24. Azok a régi szép idõk. Amikorm ég tudtam biciklizni :) Hiába, öreg vagyok én már ehhez a sporthoz. Asszem sakkoznom kéne. :D

ahhoz meg nem elég az izom....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3604
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Na ja, a nosztalgia. Mennyivel jobban festek azon a listán, mint mostanában. Elit 24. Azok a régi szép idõk. Amikorm ég tudtam biciklizni :) Hiába, öreg vagyok én már ehhez a sporthoz. Asszem sakkoznom kéne. :D
Ausztria, Kenguruk földje!

#3605
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Egy kis nosztalgia: 2002-ben indultam elõször ezen a maratonon, (életem 2. marcija volt) akkor még a várból. Egy darabka bannánnal nyomtam végig, így gyakorlatilag élõ halottként estem be 489.nek középtávon a célba. Mit tudtam én még akkor az eléhezésrõl, erõbeosztásról, pulzusmérésrõl...
http://www.mtb.c2.hu/2002/duna/ha.htm
A rekettyés mellett pl nem bírtam feltekerni, amikor meg jött végre a lefelé a hármasról beparáztam a sziklás, gyökeres részen, s inkább letoltam :D.
Egyébként hatalmas élmény volt, eléggé megfertõzõdtem.

#3606
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Kisbicón van jóféle Avid, a Hayes meg Sala doktorbácsinál. Megreparálja, és kap szép Goodridge fékcsövet elö/hátul.:)


#3607
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Rendben van, majd hajcsárkodom. ;) ("menjünk már, menjünk már") Núdli idõ, de a tapasztalat azt mondja, hogy ha sokan leszünk, ez is húzós lesz.

VV - kõ egy V-fék? ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3608
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Szerintem a mátrai tempó jó lesz, de okulva az ott történtekbõl, most kisbringával megyek. 5 óra alatt tényleg illene lezavarnunk, mert az elég nudli idõ.


#3609
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
1 adag déem nevezés van eladó :) felnõtt ffi középtáv.
írj privit

B

#3610
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na szóval. Megyek DM pályabejárni. Átlagtempót specifikáljuk VV, nagyon szüttyögõset nem akarok (egyrészt verseny elõtt edzeni szeretnék, másrészt Múzeumok Éjszakája) - azaz ha mondjuk ez a 10:00-es rajt élõ dolog, én mondjuk 3-fél4-re mindenképpen Visegrádon szeretnék már lenni. Gondolom a bõ 5 órába senki sem pusztul bele, de azért egy alsó limitet határozzunk meg. Én ki is tekerek Visegrádra, még nemtom merrõl, lehet csatlakozni, nem lesz széttépõs a tempó.

Viszonyításképpen - a múltkori Mátra nekem "túrázós" tempó volt, s kb egy hasonlót mennék.

Egyébként több csapat is tervez DM pályabejárni akkor (pl Papp Feriék is - na õk lezavarják a hosszútávot is 3-ig...), de inkább veletek mennék, úgyis ritkán látom a randa biciklijeiteket. :P

Hurka! Orby hogy csinálja ezt mindig? Jobbulást neki!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3611
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

Na várjál, ezért lenyomlak majd Duna marcin :P. Sõõõt, most még elötte fogom a fékeket is beállítani nem menet közben, és elõre széntablettázok nehogy én járjak most úgy :D (Huhh, ki is kéne próbálni az új zselét.... ti vettetek?)


Azt a banános Born kiprobáltam, a bringa szinte magától ment fel a kevélyre, se róka se fosi. A másikat azt a fenyõset még nem probáltam.

Én is a Bornos kiscsajnál vettem a zselét, volt ott kiállitva ilyen dezodor szerû dobozban valami bemelegitõ folyadék. Mondom a kiscsajnak hogy ez valami hónajon keresztül felszivodó energia dezodor. Nem mondja ,ugy tudja hogy a BORN nem gyárt ilyet és halál precizen elmagyárázta hogy valami bemelegitõ folyadék. :cry:

#3612
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Tavaly a hosszútávon egyébként kaptunk powerbar szeletet az egyik frissítõn, szerintem zselé is volt. hogy idén lesz-e azt nemtudom. Kellemes meglepetés volt.
Amúgy én álnéven fogok nyomulni, nincs kedvem a nevezés átíratásával - esetleges anyagi ráfordítással meg pláne nem - bajlódni.


Nagyon sztár vagy Hurka! Sokkal jobb a feelingje a versenynek, ha álnéven nyomja a ember. Egyszer majd én is kipróbálom. :) :) :)

#3613
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Nem :D Orby koma már megint ripityává törte magát, felszabadult a nevezése, én meg szokás szerint ilyenkor a dublõre vagyok. Tavaly a pannon maratonon is csak nyûg, meg plussz pénz lett volna az átadminisztrálás (az igaz, hogy késõn próbáltam intézni), így nem bajlódtam vele. Most sem fogok. Senkit nem fogok vele zavarni a bajnokságban :)

#3614
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Legalább nõi mezõnyben nyomod? ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3615
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Tavaly a hosszútávon egyébként kaptunk powerbar szeletet az egyik frissítõn, szerintem zselé is volt. hogy idén lesz-e azt nemtudom. Kellemes meglepetés volt.
Amúgy én álnéven fogok nyomulni, nincs kedvem a nevezés átíratásával - esetleges anyagi ráfordítással meg pláne nem - bajlódni.

#3616
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Köszi Tigger, többieknek vidék nem létezik?
TERMÉSZETESEN nem vagyok olyan hülye hogy ne ballagja el a köv boltba ha ott van... de a legközelebbi ahol van az Tbánya és 40Km. De ha maratonokon is kapok akkor ott veszek...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3617
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

azzal a kempinges mókussal mi lett végül? Mondták hogy felfele hagyott ott mindenkit, aztán egyszer eltûnt... Urban legend? :D
(de szép is volt, akkor még a várból indult a verseny :( )


Beért, tök jól ment, én még láttam is a célban, tök nagy ovációt kapott. Még asszem fotóm is van róla, majd esetleg otthon elõkaparom. Lefelé is otthagyott mindenkit, a HHH-n farolva korrigált. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3618
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ne kiabáld el! Én biztos ami biztos alapon mindkét vashoz viszek mindenféle gummát.:D


#3619
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

azzal a kempinges mókussal mi lett végül? Mondták hogy felfele hagyott ott mindenkit, aztán egyszer eltûnt... Urban legend? :D
(de szép is volt, akkor még a várból indult a verseny :( )


jaja, meg akkor volt utoljára száraz a verseny... azóta mindig nyakig ér a szar. remélem idén másképp lesz.

#3620
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
azzal a kempinges mókussal mi lett végül? Mondták hogy felfele hagyott ott mindenkit, aztán egyszer eltûnt... Urban legend? :D
(de szép is volt, akkor még a várból indult a verseny :( )