Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XV. Duna Maraton | Visegrád

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3657 hozzászólás a témában

#3641
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
"Kedves Versenyzõk!

Ha nevezéssel kapcsolatos problémátok van este 19-21 óra között hívhatjátok a regisztrációs infóvonalunkat, a 30-8152997 számon. Ez a szám a Duna Maraton napjáig, július 1-ig él. Reméljük ezzel az új szolgáltatásunkkal is elõsegíthetjük, hogy a nevezéssel kapcsolatos esetleges problémákat idejében kezelni tudjuk.

Duna Maraton technikai információk
Csütörtöktõl feltesszük a pályarajzot és a szintrajzot is, valamint a frissítõállomások pontos helyszínét, km-megjelöléssel.

Egyéb friss hír:
- a Magellan Dual-Trial verseny szombatról átkerül vasárnap 12 órára!!! Reméljük, hogy így minél többen láthatják a versenyt, akik a célterületen maradnak, amíg a maratonosok a pályán vannak.
- Rendkívül rangos mezõny áll rajthoz az idei Duna Maratonon. Horvát, cseh, lengyel, osztrák, szlovák, német, román versenyzõk mellett a verseny történetében elõször, Dél-Afrikai induló is lesz és rajthoz áll a teljes magyar élmezõny.

Üdvözlettel:

Harangvölgyi András
fõszervezõ"


"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#3642
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás

Nõi felnõtt rövidtávos nevezés érdekelne ha van vkinek eladó...


Inkább Master 2 nõibe nevezz ott talán bent lehetsz az elsõ 10-be :air:

Mivel szombaton nekem munkanap van én vasárnap tudnám megnézni a pályát, nem visz valaki GPS-t aki átküldené nekem a tracket ?

#3643
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Nõi felnõtt rövidtávos nevezés érdekelne ha van vkinek eladó...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3644
karfi

karfi

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
sziasztok!
en is beneveztem mar, de sajnos kozbejott valami ugyhogy nem tudok elmenni.
tenyleg at lehet ruhazni a nevezest masra (eladni..)? ha igen, ez hogyan mukodik?

egyebkent ffi, felnott, kozeptav.

#3645
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Hali!

Férfi 1968 (master1)


Köszi az infót!
Master Nõ és rövidtávos nevezés lenne a jó páromnak.

Üdv.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#3646
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Június 23-án középtáv pályabejárás. Találkozó 3/4 10 - 10 óra között Visegrádon, a kompkikötõ parkolójában. A cél a pálya megtekintése túrázós tempóban. A versenyen ráérünk széjjelszaggatni magunkat.:D


NA!
Ezt vártam már, hogy valaki, aki ismeri a pályát, azzal végig lehessen menni normális (!) tempóban. A tavalyi bejárás még jóindulattal sem volt mondható túrázós tempónak, le is maradtunk, mint a borravaló...
Ott leszek/leszünk!

#3647
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Hali!
Férfi- Nõ?
Korosztály?
üdv.


Hali!

Férfi 1968 (master1)

#3648
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Nincs meg valakinek a középtáv pontos útleirása ? Térképen berajzolva ? Ha van küldjétek már el. Köszi

1 részét elég nehéz.....ahol jelöletlen dózerúton megy, ....aztán találd ki a térképen melyik az...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3649
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Június 23-án középtáv pályabejárás. Találkozó 3/4 10 - 10 óra között Visegrádon, a kompkikötõ parkolójában. A cél a pálya megtekintése túrázós tempóban. A versenyen ráérünk széjjelszaggatni magunkat.:D


#3650
agneovo

agneovo

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Nincs meg valakinek a középtáv pontos útleirása ? Térképen berajzolva ? Ha van küldjétek már el. Köszi

#3651
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
16. add fel a pénzt, hogy mikor ér oda az már annyira nem számít, ugyan is te eleget teszel a 16. való befizetésnek! Én valamiért mindig így fizetek ha nem tudom jóval hamarabb elutalni a pénzt akkor mindig az uccsó(x dátumig kell befizetni) napon megyek utalni, eddig nem volt baj, mármint nem szólt még senki hogy oke befizetted a határidõig, de mi csak 2 nappal késõbb kaptuk meg. Gondolom ezért zárul az elõnevezés 2 héttel korábban, annyi idõ alatt japánból is ideér a pénz! :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3652
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
16-ig van csak elõnevezés, úgyhogy aki 5ezer forintból szeretné megúszni a nevezést az csütörtökig tegye meg (már ha 2 nap alatt odaér a pénz).

#3653
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Eladó egy rövidtáv-nevezés 2500 ft-ért! Ha érdekel, írj !


Hali!
Férfi- Nõ?
Korosztály?
üdv.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#3654
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Kérek egy mail cimet-küldöm a képet!

#3655
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Eladó egy rövidtáv-nevezés 2500 ft-ért! Ha érdekel, írj !

#3656
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
:prosze:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3657
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Ha hazamentem küldök egy képet.Az asszony-nak kuncsorogtam egyet,adtak is szó nélkül...

#3658
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Idén július 1-én!

(Gondoltam nem írok topcinévbe évszámot, így nem évül el évetne...)


Egy féloff kéréssel nyitnék: A tavalyi nõi pólóról tudna vki képet prezentálni, mert én nem találtam! :( Kedvesemet próbálom motiválni és ez elég jó eszköz hozzá ;)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám