Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XV. Duna Maraton | Visegrád

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3657 hozzászólás a témában

#3621
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hiszen a 2003-as óta tudjuk, h Csepel Camping-el is végiglimitelhetõ. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3622
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

OFF Mondjuk én is voltam már olyan montiboltban, ahol mondtam, hogy montigummát szeretnék nézni, mi a kínálat, valami igényesebb modell kellene, erre betettek elém valami drótos szart. Erre én, hogy esetleg hajtogathatót. Erre õk, hogy "hú, nem is tudták, hogy montihoz van olyan".


Úgy kell neked, minek hajtasz ilyen extra cuccokat :)

#3623
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF Mondjuk én is voltam már olyan montiboltban, ahol mondtam, hogy montigummát szeretnék nézni, mi a kínálat, valami igényesebb modell kellene, erre betettek elém valami drótos szart. Erre én, hogy esetleg hajtogathatót. Erre õk, hogy "hú, nem is tudták, hogy montihoz van olyan".
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3624
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

meg Probike, Zöldpont, Factor, stb...

na ja csak MC kartársnak ezek asszem nem igazán esnek útba :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3625
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
meg Probike, Zöldpont, Factor, stb...


#3626
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás

Jó, ebbõl felént sehol sincs pl. Én Crosskovácsin vettem a Bornos kiállítónál...
Biciklis boltba azt mondták hogy ilyet a kutya se keres, én se tegyem :D
[/off]


Olyan boltban kell keresni, ahol a tulaj is XC/maraton rider, és nem reality show nézõ. Mondjuk Vizdi (Speedway XIII Visegrádi u. valahány).
Ausztria, Kenguruk földje!

#3627
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

ez már megint milyen kötsögség hogy "hosszútáv csak férfiaknak" ?


Hát mér, még a Pite is ott indul pedig...;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3628
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A "gyenge nõk" így is lehagyják a mezõny felét...

#3629
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
nézegetem a dm infókat ,ez már megint milyen kötsögség hogy "hosszútáv csak férfiaknak" ? mert ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3630
Csaszi

Csaszi

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
Hello!

Valaki megtudná azt mondani nekem hogy,hogyan lehhet a nevezést "átruházni" másra?:help: :confused:

#3631
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Hol nem? :wtf: (bemész egy kerékpárboltba, sportboltba, dicsaklonba, doppingboltba, patológiára, filozófia tanszékre stb)

Az a jó, ha versenyen próbáljátok ki, hátha sugárban hánytok majd a bokorban. :) :ironic:


Jó, ebbõl felént sehol sincs pl. Én Crosskovácsin vettem a Bornos kiállítónál...
Biciklis boltba azt mondták hogy ilyet a kutya se keres, én se tegyem :D

Ja, és gyere 1-1,3"os slickkel Dante... remélem lesz pár méter csúszós sár is Feltöltött kép


[off] VV, igazad volt, tök jó hogy leejtem és nem pattan vissza a gép. Hátul egy picikét, de hát 9bar az 9bar :) [/off]

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3632
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Na, bedobjak egy gyufát a lõporoshordóba?

Szerintetek lesz sár? Milyen a pálya állapota? Kell sárgumi? Egyébként is, milyen gumival menjek? Maxxis Xenith 1.5 elég?

;) :ördögikacaj:

az sok,,,,az 1"-os ricsi kopasz bõven elég...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3633
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, bedobjak egy gyufát a lõporoshordóba?

Szerintetek lesz sár? Milyen a pálya állapota? Kell sárgumi? Egyébként is, milyen gumival menjek? Maxxis Xenith 1.5 elég?

;) :ördögikacaj:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3634
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Nagyon tetszik ez a fetrengõ ikon :D
Ironikus építész, jössz a DM-re?


Aha, de csak túrázós ~20 km/h átlagot tervezek, mert elõzõ nap x-terrán megpróbálunk valamit produkálni...majd jól beállok a végére , s végigtolom a távot.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3635
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Hol lehet zseléket kapni ?


...zseléboltban. Be kell tárazni a géleket gyerekek, mert különben végünk lesz a hosszú távon.

#3636
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Nagyon tetszik ez a fetrengõ ikon :D
Ironikus építész, jössz a DM-re?

#3637
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
De g*** vagy.:rofl:


#3638
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hol nem? :wtf: (bemész egy kerékpárboltba, sportboltba, dicsaklonba, doppingboltba, patológiára, filozófia tanszékre stb)

Az a jó, ha versenyen próbáljátok ki, hátha sugárban hánytok majd a bokorban. :) :ironic:
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3639
Piszkos Fred

Piszkos Fred

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

(Huhh, ki is kéne próbálni az új zselét.... ti vettetek?)



Hol lehet zseléket kapni ?

#3640
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Inkább Master 2 nõibe nevezz ott talán bent lehetsz az elsõ 10-be :air:

Mivel szombaton nekem munkanap van én vasárnap tudnám megnézni a pályát, nem visz valaki GPS-t aki átküldené nekem a tracket ?


Na várjál, ezért lenyomlak majd Duna marcin :P. Sõõõt, most még elötte fogom a fékeket is beállítani nem menet közben, és elõre széntablettázok nehogy én járjak most úgy :D (Huhh, ki is kéne próbálni az új zselét.... ti vettetek?)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám