Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kona

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4204 hozzászólás a témában

#4101
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Egyetértek Rassal! Ettõl függetlenül a 170e korrekt ár érte, csak ne használjuk másra, mint amire való! CC-túra.

#4102
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a srác olyan 1-másfél métereseket ugratott lefelé lépcsõrõl... nem egyet... neki egy z3asa tört el asszem... lefejelte a stucnit... miskolcon a szájsebészeten rakták vissza a fogait...

szóval csak óvatosan az ugrálgatással...

de a telótörés topikban kiveséztükl a témát... megkeresem és belinkelem...
na itt is van...
erõs idegzetet az elejéhez és sok türelmet...

hozzá kell tennem hogy a 2003as telókról nem tudni ugye sokmindent, és nem lebeszélni akarlak a géprõl, csak tanulságosnak érzem a dolgot elolvasni azt a topikot...

#4103
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Az ugratást azt úgy értem hogyha megyek le egy hegyrõl és van egy 1 méteres ugrató akkor nem állok meg és gurulok le hanem leugratok. Tehát nem pingpongasztal 10 lépcsõ meg ilyesmi!
Na erre tökéletes ezt mondták az X-factorban is!
nem tudom, kirõl beszélsz!
Szia
VDaNi

#4104
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
az ugrálgatást felejtsd el... kérdezd meg MG kollégát mitõl van sínbe az arca...

#4105
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Igen errõl bicóról van szó: http://www.konaworld...k3/2k3bikes.cfm és itt a Nunu!
A Stuff 229000 Ft a Roast pedig 349990! A Stinky 420e. A Stab Primo 1,6 milla.
A Stuff is nagyon jó és azon is ilyen a tárcsafék!
Lehet, hogy lehetne ígymeg úgy valami meridát összerakni 5-10 ezerrel olcsóbban de ha nincs valami hibája a Nununak, akkor szerintem az nagyon jó vétel!
Egyébként a rajta levõ teló:49990, a két tárcsafék szintén ötvenezer. Az már 100e. És a váz is 55000! Külön-külön.
Egybe pedig 159.990-ért megkapom ezeket és meghajtót(Deore LX) kereket Tioga gumikkal. Ülést, stucnit, nyeregcsövet, kormányt, váltót, fékkart...Ezért éri meg!
És egy mindenre jó bicikli. (Terepezésre is (light verzió nem Bender :)), túrázásra is, meg kissebb (1-1,5 méteres ugratásokra is.
SZVSZ!
Nem?

Sziasztok
VDaNi

#4106
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Azért én ezzel a magas az új áruk kijelentéssel várnék, amíg ki nem számolják a 2003-as árakat, mert ha ilyen kedvezõ vétel lesz, akkor már lehet, hogy érdemes lesz ráizgulni a témára. Lehet hogy nemsokára polarx helyett Roastok lesznek. :D

#4107
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Igaz, az új áruk elég magas, fõleg ha a vázakat nézzük. Én használtan vettem, úgy már jónak mondható. De ez a márka kint is drága.

#4108
Lõcsei Gergely

Lõcsei Gergely

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
:(szerintem a konák közül csak az össztelósak érik meg! Ami hátul merev, az nagyon nem. Annyi pénzért jobbat is vehetnél !

#4109
nickjames

nickjames

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
A 159 tényleg elfogadható. Idén talán a Blast került ennyibe.

#4110
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
160-ért nem is olyan rosz ez a Nunu, bár én nem mondanám a mechanikus tárcsafékek között a királynak a Shimano Alivio szintû tárcsafékét ;)

Ezért a pénzért ez a bringa simán megéri. Mármint ha a 2003-as modellrõl beszélünk:

http://www.konaworld...nunu_72x700.jpg

Csak azt nem értem, hogy a Kona miért erölteti még mindíg ezt a klipszes megoldást az alsókategóriás gépein. Tudom, hogy leveszem a szíjat, ha nem tetszik, de könyörgöm, már 2003 jön.

#4111
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nekem is Konám van!!!
Markolat.A bringa (Bear) többi részét nem vettem meg,mert szívrohamot kapott volna a család... :)

#4112
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Kona az király választás!Nekem is az van és 8)

#4113
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Nickjames :->
159.900 Ft a NUNU!
Azért mondom, hogy lehessen összehasonlítani a többi biciklivel.
Szerintem ez nagyon jó ár!
Van rajta 2 manuális de a a manuálisok között csúcsmodell tárcsafék!
Marzocchi EXR teló! 80 mm rogóút!
Na?
Hi
VDaNi

#4114
nickjames

nickjames

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
A NUNU-t azért még gondold meg. Nem tudom, hogy mit kérnek majd a 2003-as darabért, de azért az árért szerintem jobbat is össze lehet rakni. A brand feeling (már ha érdekel) mondjuk biztos más egy Konánál, mint mondjuk egy Magellán esetében. Bár, ha azt nézem, hogy az idei Kikapu 379.000,- forint lesz... Akkor nem is oly rossz a Kona ár/érték aránya. Mondjuk még az Author érdekes lehet. Nem sokat tudok a minõségérõl, de nagyon próbálkoznak. De mint már azt mások mondották vala: A Kona az Kona!

#4115
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Jorus: köszi, de ezzel lesre futottam, mert kérdeztem LCS-t és Õ egyedileg csináltatta valami légpuskás haverjával ????, szóval új infót kérek. ;)

#4116
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
LCs biztos tud rugókovácsot, mivel õ már csináltatott a Szilvi telójába. Ugyanakkor azt is elmondta, hogy - bár a Szilvinek bevált - nem javasolja, mert az így készített rugók hajlamosak "elfáradni". Vagyis az anyag, amibõl készítik messze nem olyan tartós, mint az eleve telóba/rugóstagba tervezettek.

#4117
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
David007: oké, hogy csinálnak de kis és hol? Már vol tegy ilyen kérdésem a telós topicban, de ott se reagált rá senki.

#4118
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
rugot akármikor csináltathatsz és nem is huzos áron... olyat csinálnak neked, amilyet csak akarsz...

#4119
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
A Hajdú ugyan nem a legolcsóbb, de azért itt van a száma: 202-3854. De a faktornak is ugyanaz a választéka, sõt az árai is. ;)

Azért nem vagyok abban biztos, hogy egy Konának a legjobb az ár/érték aránya. :) Az inkább egy meridára jellemzõ. A kona inkább egyedibb gép (volt), amig át nem gondolták az árképzést és leszállították a 2003-as modelleket a 2002-es ár felére. ;D

#4120
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Sziasztok!

Szeretnék venni egy KONA NUNU bicklit. Nagyon megtetszett és nem is olyan veszélyesen drága. Azért drága, de szerintem ennek van a legjobb ár/érték aránya...
Szerintetek ez egy jó bicikli? Esetleg van valakinek ilyen??
MARZOCCHI EXR teló van benne! Ez jónak számít nem? ???

BESZÉLTEK VALAMI HAJDÚ NEVÛ BICIKLIBOLTRÓL, AHOL OLCSÓK AZ ÁRAK!
ÍRNÁTAK NEKEM EGY TELEFONSZÁMOT, VAGY INTERNETES SITE-T?
vdani@mail.datanet.hu

Köszi
VDaNi