Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kona

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4204 hozzászólás a témában

#4201
vendég__*

vendég__*
  • vendég
300valamennyiért árulják azt a bringát ami a bikkmakkban is volt (tesztbringa).......kábé a nyáron nézegettem és egy szimpla sztinki váz 4kiló fölött volt árban :-/ bááááár azt igérik jövöre olcsóbb lesz.......meglássuk

#4202
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
magéban csak a váz mennyi, mert voltam a Hajduban, és ott úgy emlékszem a full bringa oyan 300körül volt. :-/

#4203
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem volt sztinkim......véleményem szerint nagyon jóóó...mértis adtam el én balga?  egy hibája van, baromi drága (mint a konák általában) de ha pénz nem számit...................
Ez ilyen nesze semmi fogd meg jól válasz volt úgy érzem......

#4204
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
na, ezért sem nyitottam új topic-ot, pedig a 36. oldalom találtam meg! szerintetek vegyek a vegám helyett egy kona stinky-t, mert nagyon megtetszett, amit az e havi bik makk-ban teszteltek!

#4205
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Mostanság azon gondolkozom, hogy be kellene szerezni egy össztelós gépet és a Kona Stinky sorozat nagyon megtetszett. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a cuccossal kapcsolatban ?