Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kona

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4203 hozzászólás a témában

#4181
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Mint mondottam, nekem mások a tapasztalataim, de ezen most ne kezdjünk el vitatkozni. Ezer oka lehet, hogy a haverodnak még nem cserélték ki, de ha írt volna a gyárnak, már meglenne. Lehet, hogy nekik nagyobb ráhatásuk van a hazai forgalmazóra.

#4182
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
várhatod, hogy az örökgaranciát érvényesítsd ;D
haveromnak a 380ezer Ft-os (nagyker áron) stinky dee lux váza eltört hátul és egy év alatt sem voltak képesek kicserélni, pedig nem olcsó darab :-X

ennyit a garanciáról!!!

#4183
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Most persze megint belemehetnénk a freeride fogalom körülírásába, de szerintem ne tegyük. És ha már az erdõben vagyok sokkal jobb érzés ha valami rugózik alattad, mintha a sz..t is kirázná belõled. Tapasztalatból tudom.  :)

#4184
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
ML! Ez a most frírájdos leszek cucc nem így megy! És feltétlen fulltelós gép se kell hozzá. Másrészt ki mit ért freeride alatt... Nekem van benne street, dirt, dh, ds. Ebbõl csak dhra kell fullos gép :)
Nem kötekszem, csak a véleményem mondom el.

#4185
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Szerencsére a Stormbringer sokkal erõsebb és csak 1 év garancia van rá. Ez meg sokkal gyengébb és 5 év.  ::) De ez sem jelent semmit, mert egy haverom kb 8 éves CC gépének is kicserélték (INGYEN !!!) a láncvilláját, amikor megrepedt. És mint már mondtam, nem DH, hanem freeride.

Király a Bear is, csak az ki van könnyitve egy pár helyen (himbakar, papucs, levegõs rugóstag) felhasználási kör pedig inkább a túrázós freeride, ahol nem hátrány, ha kevesebb súlyt kell felfele cipelni.

#4186
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
egy gáz van velük, hogy nem túl erõsek!!

még az easton csöves Stinky Dee lux sem!!!

#4187
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
há mondom, nekem is vmilyen kona kéne, ami 15/17"-os és össztelós, ja és bírja a nagy jump-okat!

#4188
vendég__*

vendég__*
  • vendég
én most egy BearDeeLux-ot szereztem........a sztinki egyszer már bevált, remélem ez is

#4189
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
de gyönyörûûûû, csak álmodozom, de azért ez a bringa megérdemelne egy nyílt olajas telót! 8) ;) +egy jobb r.tagot! endroo, szerinted akkor ne vegyek 17" colosat, mert nem tudom,hogy még növök-e, most 14 vagyok és 172cm.

#4190
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Major Laci: semmi pénzért  ;)

Én is a DH-ból hajlottam el a freeride felé, ezért cseréltem Stinkyre.

Ez az én paripám:

Feltöltött kép

Még a 13 centis áttétellel, de már intézem a hosszabbat. Ez 17"-os és a 185 centimhez ideális (hosszra és magasságra is). Aki ennél kisebb, az mindenképpen a 15-öst vegye.

#4191
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ML: várd meg a 2003as okat!!! Ne kapkodd el szerintem!!!

#4192
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

nekem is stinkym van marzocski villával és igaz hogy két éves de nem cserélném el semmire
annyira szeretem. és 15colos.
és én is ugy tudom hogy a 2003asok legalább30 százalékkal olcsobbak lesznek.
ugyhogy éjjjjen a kona!

#4193
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
nem tud valaki egy eladót?

#4194
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
ja, és jó lenne bear is, csak az a lényeg, hogy 15"-os legyen és össztelós!

#4195
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
jeeee, és SuperT-t veszek bele ha lesz annyim, vagy ha nem akkor JunorT-t. de biztos Marzocchit! 8)

#4196
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
én dh-ztam, de most kaptam meg yanee-kától a disorder II-t, és most sokkal jobban hajlok a freeride felé! asszem fr.-er leszek, mint joe schwarc, mert õneki is stinky-je van ám, legalábbis én úgy láttam! na, mind1, eladom a vegát asszem! endroo véletlenül nem cserélnéd el ráfüzetésel?

#4197
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kár, hogy múltkor nem voltál a fogason, mert a haverok mesélték, hogy ott volt az új Stinky ami a bikemagban volt és azt mondták nagyon állatt! de azért nem kérték el kipróbálni!

#4198
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Én is csak javasolni tudom a Stinkyt. De csak ha nem kimondottan DH versenyzés a célod vele. Bár a magyar pályákra még elég is lehet a 15 cm. Freeridera, 4x-ra, streetre viszont ideális. A Vega viszont kimondottan DH-ra való, szóval ha arra kacsingatsz az egy jobb vétel lesz Neked.

Nekem egy Scott FX DH-m volt elõtte és ahhoz képest lényegesn jobban irányítható. Könyebb és sokkal lejjebb van a súlypontja. A mozgása is sokkal finomabb még a belépõ szintû Vanillával is. Egy RC vagy egy SW DH még nagyot dobhat rajta. Ha meg hosszabb rugóútra vágy, akkor gyártatni kell hozzá hosszabb himbakart.

#4199
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
én is stinky-t vázat akarok tavasszal  ;D
megkérdeztem a Hajdúban 200 körül lesz a 2003-as sima Stinky váz!
akkor már inkább ez mint a vega  ;)

#4200
vendég__*

vendég__*
  • vendég
300valamennyiért árulják azt a bringát ami a bikkmakkban is volt (tesztbringa).......kábé a nyáron nézegettem és egy szimpla sztinki váz 4kiló fölött volt árban :-/ bááááár azt igérik jövöre olcsóbb lesz.......meglássuk