Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#1821
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
20 PowerGel+10PowerBar remélem elég lesz...
Mindjá nevezek 220-ra!!!

#1822
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
de megkaptam, köszönöm szépen. csak nincs kredit a kártyámon, hogy válaszolni tudtam volna :(

#1823
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
stipistopi 8)

#1824
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Valamelyik autós különítménynél akadna még 1 hely ahova beférnék, cangatartóm lenne? Pixel, Te akkor az usa miatt nem jösz?

#1825
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Köszi az infókat grigorow!
A nevezési díj amúgy távtól függ:

A táv 220 km: Euro 55,- (HUF 13.750,-)
B táv 100 km: Euro 32,- (HUF 8.000,-)
C táv 47 km: Euro 32,- (HUF 8.000,-)
D táv 27 km: Euro 18,- (HUF 4.500,-)

#1826
grigorow

grigorow

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Hali srácok!

Költségek:

Oda-vissza kb. 1200km Bad Ischl a rajt helyszíne. A városi sport pályán ingyen lehet sátrazni.
Vagyis 2 tank benzin, kb. 20000 (de ha 2-en vagyunk min. a kocsiban csak 10000 fejenként), nevezés 13000, egyéb kaják, költõpénz 5000. Mondjuk ez 28000 ft/fõ. Ja van még a chip kaució 45 EUR de abból 40EUR visszajár.

Ez az összeg persze egy röpke hétvégéért nem kevés de ez azért a világ legjobban szervezett maratonja és full extrás ellátás van a pályán.

A szint 45km-en 1750m, 100km-en 3000m.

Üdv: Grig



#1827
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Valaki megtudná mondani, hogy milyen szintkülönbségek vannak a 47 km-es és a 100 km-es távnál?

#1828
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Tavaly 25000-bõl + kaja + költõpénz kijöttünk,

#1829
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát az utiköltség kb 13000ft, a nevezés 10000körül, a szállás 4000/éj körül, kaját meg viszel itthonról, Jégert meg veszel kint 10EUR-ért

#1830
Pter

Pter

    vendég

  • fórumtag
  • 137 hozzászólás
Háááát...nem tudom, ki mennyit (és hogyan) teker itthon, de hogy mostanában kezdjünk el felkészülni a 220-ra... :o ::) :-X
Persze mindenkinek a legjobbakat!!!
Péter

#1831
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Én is szeretnék idén kijutni erre az álommaratonra. Pixel, meg a többiek, akik már veteránok ezen a versenyen: kb. mennyibõl jön ki a dolog tokkal vonóval egy személyre? (benzin, kaja, szállás, nevezés ecceteraeccettera)

A szavatokból, akkor jól veszem ki, hogy az ottani 60-as táv végigtekerése, kb olyan, mint itthon egy 100-as kimerülés szempontjából?

#1832
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én nem vagyok pedofil, csak türelmetlen 8)
Ki bírja kivárni, hogy 18 legyen:))))))))

#1833
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
VIGYÁZAT, MÉG KISKORÚ (17) úgyhogy mindent a szemnek !!!!!!!!!!
A másik, ha tetszik az osztrákoknak (a napokban küldjük róla a képeket nekik) a Kisnána OX vezér hastáncosa lesz. Õ egy kicsit más kategória, de azért Hmmmm.

#1834
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
erre nem tudok mást mondani. Isteni egy csajszi:)
Még nem tudom, hogy megyek e, de ha igen, akkor csak róla csinálok vagy 100fotót:)

#1835
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Sziasztok!

Vigyázz az edzésekkel, én tavaly olyannyira beedzettem magam, hogy a versenyre indulás elõtti napon, a legjobb formám egyszercsak átbillent kimerültségbe, kerek öt napig csak szédültem, fel sem tudtam kelni az ágyból. A versenyrõl csak a beszámolók alapján hallottam (sajnos). Úgy kezdõdött, hogy elég, a sima gumi, merevvilás vázzal. Mikor hazajöttek a többiek, Nagy Ádám csak annyit mondott, hogy az a szakasz amin gondolkoztunk, hogy benn maradjon e a bükkmaraton rövid távján, mert elég veszélyes, (egyébként sokan tolták is lefelé) na szóval az fika, núdli, nem veszélyes a salzkammerguti terephez képest. Ebbõl én mindent értettem. Egy érdekesség: Neveztem de nem indultam mégis a száz huszon valahanyadik lettem.
Javaslom szoktasd magad a hajnali tekeréshez, mert, ha jól tudom kb hajnali öt körül van a 220Km-es rajt.
Idén természetesen megint megyünk (NSE) JA, ÉS VISZÜNK MAGUNKKAL KÉT HOSTES LÁNYT (az egyik a bükkmaraton hastáncosa) Na ki jön velünk?????
Jó tekerést.

#1836
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
130km intenzíven, kaja nélkül ment. Eddigi tapasztalataim szerint ha síkon jó nagy áttételbe+kegyetlen szélben le tom tekerni a távot, akkor a hegyek már nem zavarnak sokat...
Most áprilisig még görgõzök(heti 2-3*2ó + 2*5ó), aztán elkezdem a 200-akat nyomni. Remélem elég lesz ez a felkészülés ahhoz h. szintidõn belül lenyomjam...(13.5km/h átlag)
Anaerob küszöb? Az nálam kb.180bpm.Akkor kezd nagyon szenvedõssé válni a dolog. Hosszú távon 166-os(75%) átlagpulzusnál magasabbat nem igazán megyek...kivéve ha elõtte lebetegszem...

Esõben is megtartják a versenyt?


#1837
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Elég kemény lehet a 220. Én a 100-tól is kivoltam. Indulj el itthon, menj 220-at megállás nélkül (kaja+pia legyen), és ha az megy, akkor számíts kétszer nehezebbre a hegyek miatt. A pálya nem technikás, sok az unalmas emelkedõ és van némi beton is. Ellátás nagyon jó, nem kell vinni semmit. Ha komolyan gondolod, vizsgáltasd meg magad, hogy hol az anaerob küszöböd, és 5-15%ponttal alacsonyabb pulzuson tekerj amennyit csak tudsz, edzésként.

#1838
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én arra gyúrok,de még a kijutásom nem biztos

#1839
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
hát azér ennél több infóra számítottam....
220-on nem akar indulni senki?! Csak én vagyok ennyire optimista?!

#1840
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
asszem tõlünk is megy két srác...