Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#1841
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na duplikálva:)


#1842
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
ja amúgy július 9-11 !!!

#1843
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
ehh....késõn frissítettem....megelõztetek! >:(

#1844
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Ezennel megnyitom életem elsõ topicját! :D

Úgy néz ki, hogy bevállalom a Salzkammergut-i 220-as távot és mivel nekem ilyen brutális távokon még nincs tapasztalatom, megkérnék minden olyan bájkert, aki járt már hasonló külföldi maratonokon, h. lásson el néhány okossággal.
Úgy mint:
-felkészülés (mennyit, milyen terepen, milyen intenzitással)
-milyen arra a terep, mekkorák a mászások
-frissítõpontok (mibõl mennyit)
-öltözködés (magashegyen kell-e +ruha)
-szállás
-akármi

www.salzkammergut-trophy.at




#1845
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Természetesen ott leszünk idén is! :D

#1846
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
www.salzkammergut-trophy.at

#1847
misran

misran

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Salzkammergut Trophy nagyon über volt! Remek szervezés, szimpatikus környezet, tuti helyszín!
Érzõdött hogy nincs kisstílü kakásmadzag-rágás. Na persze, több szponzor, több résztvevõ, magasabb nevezési díj.
Aki résztvett, ide nézzen azért el:

http://www.zielfoto.at/

itt a rajtszám alapján megnézheti a célfotóját meg még más fotókat amit a helyszínen készítettek róla...
Jó ötlet, itthon is erõltetni kéne!!!

A 47 km-en mák volt hogy az esõt megúsztuk, nem tudom 100-on jött-e be valaki szárazon? Annak gratu!

Jó sok magyar volt, köszi az egri NAGY SE ??? bandából a szakállas srácnak hogy engedte a zuhanyzójukat használni, végül egyel feljebb mentünk és elintéztem ott a tusolást 2 lánnyal ;D

#1848
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hûûûûûûûûûûûûûûûûûûûû gyerekek Ûber állat volt 8)

#1849
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás
Hi,
szóval mi a 101km-en mentünk. A szervezés, a táj, a helyiek hozzáállása az egészhez fantasztikus.
220-ról még 21 óra felé is jöttek be, igy érthetõ a reggel 5 órai rajt.
üdv: MARCI

#1850
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ha Magyarországon ilyen hegyeink (és ilyen szponzorok) lennéenk mi is csinálnánk ilyen király maratont.
Brutális volt, de qva jó! ;D
47km-en mentem gyönyörû tájakon. a pálya mellett végig kirándulók, helyiek tapsoltak, bíztattak, szóvalfentasztikus hangulat volt.
Maga a pálya nagyon durva, nem csak a nagy szintkülönbségek miatt, volt egy csomó rész, ahol nagyon oda kellett fegyelni, mert különben csúnyán meg lehetett járni. (a mentõk "egyfolytában" szirénázva jöttek a pályán szembe)
Az egész versenyt jól jellemzi, a kapott poló elején a felírat: SURVIVOR, meg a hátulján Status: alive

Azt hiszem ezt mindenkienk ki kell próbálni, mert ilyen versenyek itthon nincsenek

#1851
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
tegnap kaptam meg a versenyet ismertetõ újságot, ahol is az olvasható, hogy kizárást von maga után, aki szemetel. Hát aki ment a szilvásvárad maratonon, hogy a legutóbbit említsem, láthatta, nálunk ez nem így van..sajnos, mert meg van a véleményem arról aki nem tudja valamelyik hátsó zsebébe visszagyûrni az elfogyasztott tápláléka csomagolópapírját.

#1852
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
nálam a plusz 20 gr. a kizáró tényezõ... :P ;D

#1853
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás

Hali!
Lehet,hogy az egyesületemmel megyek,de lehet,hogy kocsival.De valszeg a 220as távon.
Üdv:Thy
Olaf:Ha tudsz már árat akkor írd már meg légyszi!
Köszi



Nos privi ment! ;)

#1854
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Azért ne felejtsétek el, hogy van 110 és 47 km-es szakasz is, a 110-et szerintem bárki megcsinálja, akinek van pár km a lábában, legfeljebb kicsit óvatosan.

#1855
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
anyám..... hány ora alatt lehet ezt megtenni??!!??!!

#1856
mgyarmati

mgyarmati

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Van ám más verseny is ausztriában nem csak a Salzkammerguti, a mountainbike-challenge.at címen megtalálhatóak. Illetve a Salzkammerguti igen kemény dolog, nem hiszem hogy csak úgy a magyar "dombok" után jó ötlet belevágni.

#1857
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Gondolni kell azokra is, akik esetleg technikai gonddal szenvednek valahol a dzsungel közepén 2-3 órát.
1ébként még soha senki nem maradt bennt az erdõben éjszakára, a pálya minden cm-ét átvizsgálják, kapsz 1 chip-et, amit a kormányra erõsítesz(kb 20g), és 15-20km-ként van ellenõrzõpont, tehát percre pontosan tudják, hogy hol haladtál át utoljára-->melyik szekcióban vagy éppen.
Az 5 órai indulás nem hülyeség, bõven vannak még este 7-8-9kor is célbaérkezõk, megfáradt versenyzõk.

#1858
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A Velencex10 össze nem lehet hasonlítani egy alpi terep 220-szal (szerintem). A Velencét meg lehet csinálni emberi módon.... Az ötórai indulás pedig totál kizáró ok. ;D

#1859
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Ez idén sem lesz másképp.

#1860
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
pcycle:
Van 1 fajta perverziója annak a 220km-nek.
Kb. olyan, mint a Velencei tó 10szer, vagy a Tour de Flúgos.
1ébként tavaly a 220km-es verseny rajtja reggel 5:00kor volt ! ! !