Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#1761
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem ment túl jól, de mondhatjuk, h becsülettel helytáltam, bõ órát kaptam az élvonaltól. (1 láceltépés, 1 "lábujjmegfagyásos-megállás-zokniból-víz-kicsavar szünet") A mezõny kvalitását jellemzi, hogy Bart Brenjens-et lealázták. Rajt csendes esõben, hágóátkelés 0 fokban, havas-ónós-esõben. Persze miután beértünk, kisütött a rohadék. Na majd mesélek még vicces/tanulságod dolgokat róla, ha nem untat benneteket nagyon.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1762
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

Kíváncsi vagyok milyen volt. Ha kaptak a versenyzõk abból, ami minket csapott a Dolomiti Superbike-on, akkor elég zordon lehetett...:(


hello
mert ott mi volt? h szerepeltetek? rossz volt az idõ v miért?
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#1763
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Kíváncsi vagyok milyen volt. Ha kaptak a versenyzõk abból, ami minket csapott a Dolomiti Superbike-on, akkor elég zordon lehetett...:(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1764
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

En2002 sikerült nevezni? én azóta sajna nem neteztem.. így válaszolni se tudtam..


hello
nevezni sikerült, azzal nem volt gond, inkább a baj az volt, h nem tudtam elmenni. a dunán volt egy szerencsétlen esésem, és utólag derûlt ki, h van egy bordarepedésem, ami miatt nem tudtam elmenni. + lábraállni is alig tudtam.

egy részletesebb leírást tudsz anni?
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#1765
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
En2002 sikerült nevezni? én azóta sajna nem neteztem.. így válaszolni se tudtam..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1766
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ez igen,nagyoon jó verseny volt... festõi helyen...
Azt hiszem ilyen verseny-élményre nálunk nem lehet számítani....:( vajon miért nem???
Érdekelnének képek ha esetleg más is tudott csinállni,(tájképek inkább) a neteseken kívül..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1767
en2002

en2002

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás
hellosztok
én is szeretnék menni idén a versenyre. ti h mentek? autóval,m vonattal? ha van hely valahol, akkor lehet menni? nevezni helyszínen is lehet, vagy csak elõzetesen? én az 53 km-es távon gondolkodok, h azon indulnék.
TREK 6500 DISC
Ez nem egy bicikli. ez egy Trek!
Képeim: http://kep.tar.hu/kerotura

#1768
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köszi az infókat!.Ti jöttök idén is??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1769
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Én tavaly elõtt voltam. (és idén tervezem, hogy megyek) Nagyon kemény mászások vannak még a rövid távon is. Ezért szerintem azt gyakorold mindenek elõtt. Gardánál mnár többször voltam és azzal összehasonlítva szerintem ez sokkal keményebb. Ja és itt nem elég a bankártyaszám, hanem kauciót kell fizetnia chippért azzal kalkulájon mindneki aki megy.

#1770
1.9D

1.9D

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Én tavaly kértem, és jól is néz ki!
Az, hogy kell-e Camelbak, az függ tõled is, na meg az idõjárástól is! Én két kulacsot vittem, a frissitõknél újra töltöttem!
1.9D

#1771
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
A jelentkezésnél láttam hogy lehet kérni vb-trikót, érdemes szerinted költeni rá?
Camelbakra szükség van vagy elég a kulacs is?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1772
1.9D

1.9D

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Igen a 100-on voltam! Az, hogy hogyan érdemes felöltözni, szerintem az aznapi idõjárás dönti el!
1.9D

#1773
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
A kihívás a lényeg..:) Hogy érdemes felöltözni?Akkor te 100km esen voltál..?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1774
1.9D

1.9D

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Hogy milyen? Nehéz! Én tavaly voltam a hosszú távon, sajnos sárgyúrás volt, néhol egy méter mély dagonyával. Volt 7-8 fok, és szakadt az esõ. A pálya kiválló, és a rendezés is.
A frissitõt kulacsba kapod az elsõ ponton, egyébként minden van a frissítõkön!
Nem is a 3500 m szint volt a legdúrvább, hanem az utolsó 15 km lefelé. :scared: Mindenre fel kell készülni!

Ja és persze a táj is gyönyörû! :clap:
1.9D

#1775
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
http://www.salzkammergut-trophy.at/2004/show_page.php?pid=361

Hi, biztos idén is sokak mennek, vesznek részt a versenyen,,, ezért gondoltam hogy jó lenne ha a tapasztaltak átadnák az információkat, hogy az olyanok mint én vagy ti akik elsõ alkalommal mennek-ne érje meglepetés.. vagy beszámolhatnátok milyen is ez a verseny, hogy érdemes készülni rá..!??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1776
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Elképzelhetõ, mert Lackó légvonalban kb 10 km-re lakik Kékestõl, de az erdõben tud egy rövidebb utat is :D Egyébként nem tudom, de ha összefutunk megkérdezem tõle.

#1777
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nobody, ok, köszi. Ez már klassz. Egyébként az nem lehet, hogy a Bardóczy Lacival találkoztam most hétvégén a Velotrades tekerésen Kékesen? Egy másik sráccal volt, Zsolttal.

#1778
fuckbkv

fuckbkv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Szép volt a story! Gratula!

#1779
mpf

mpf

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok!
Van valakinek fényképe a magyar vb résztvevõkrõl??
nagyon megköszönném..

#1780
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Kedves lensver!

Az ígéret szép szó ha betartottam légy jó. Lehet, hogy nem pont így szól a mondás, de mindenesetre feltöltöttem néhány képet a beszámoló mellé. Sajnos csak ilyenek voltak, mivel magára a versenyre nem vittünk gépet. De azért a táj magáért beszél, a VB résztvevõk pedig hmm. szóval rulez. Minden elismerésem nekik.

A címet majdnem lefelejtettem:

http://www.freeweb.hu/tomteam