Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#1721
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Én sem megyek :) , a gázlót nem hagyhatom ki :) .


A sebesség mindent megold.

 


#1722
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Nekem idén megint nem fog összejönni :(. Ugyanebben az idõpontban van az egyesületi rendezésû Gázló TT, ahol segédkezem a szervezésben, elbonyolításban.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#1723
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Még nincs 2007es topic, de 53Km-re legalább ki akarok nézni (esetleg ha ddig nagyon top formában leszek akkor a 100 km-es). Leginkább autósokhoz csapodásos módszer lenne a legjobb kijutási módszer, ha más nincs vonatozok :).

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1724
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Huh hát talán a mátrán indulok. Az az igazság h húzós volt nekem az év idáig. Közgáz mellett felkészülni a Salzkammergutra úgy h még emellett élni is próbál az ember baromi nehéz volt...meg is basztak lineáris algebrából... : ))) (élni alatt értsd, nem csak és kizárólag edzésre programozott robotnak lenni) Ezt a versenyt muszáj volt lenyomnom különben nem éreztem volna magam teljes értékû lénynek. :D Ez volt az egyik álmom. 2 éve feladtam és ez nagyon felbaszott akkor. Idén úgy készültem h legalább olyan szar idõ lesz mint anno... mákom volt. :)
Most kicsit pihengetek, nyaralgatok. Nameg van egy másik dolog is az életemben amit legalább annyira imádok mint a bringázást, ez a zene, vagyis nálam a dob. Erre is rá akarok feküdni, ki akarom hozni ebbõl is a maximumot.
Bringa köszöni jól van, leadott pár grammot meg közben került bele egy SID race is, bár még barmolásra szorul mer vmiért 80 helyett csak 63mm-t akar mozogni.
Fórumot figyelgetem aztán majd augusztustól ha lesznek túrák elnézek. : )
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#1725
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

Sikerült a 203-as táv! : )
15óra 51perc. 219en indultak, ebbõl 141 ért be szintidõn belül. Sztem a lefelék elég nehezek voltak. Bár biztos csak bennem volt meg a félelemérzet, a többség nagyon durván küldte a csúszós sziklákon. Volt egy rész ahol ha nincs háló akkor kilikök egy belga srácot...egynyomsáv, kövek, mindez egy sziklafal oldalába...(nem az a rész ahol fotóztak), összeakadt a kormányunk és nekipaszíroztam a hálónak. Kicsit elsápadt az illetõ.... : )
Jó volt, szép volt, nehéz volt...többször nem vállalnám be a hosszú távot! : )


Gratulálok kemény lehetett...:-))
Itthoni maratonra nem jössz mostanság? Géped meggyógyult?

#1726
Susnyás Ted

Susnyás Ted

    vendég

  • fórumtag
  • 162 hozzászólás
Sikerült a 203-as táv! : )
15óra 51perc. 219en indultak, ebbõl 141 ért be szintidõn belül. Sztem a lefelék elég nehezek voltak. Bár biztos csak bennem volt meg a félelemérzet, a többség nagyon durván küldte a csúszós sziklákon. Volt egy rész ahol ha nincs háló akkor kilikök egy belga srácot...egynyomsáv, kövek, mindez egy sziklafal oldalába...(nem az a rész ahol fotóztak), összeakadt a kormányunk és nekipaszíroztam a hálónak. Kicsit elsápadt az illetõ.... : )
Jó volt, szép volt, nehéz volt...többször nem vállalnám be a hosszú távot! : )
"Take my hand and walk down the path of forgiveness..."

#1727
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Jópofa,hogy minden indulóról készítettek képet :)
A rajtszámot kell beütni a betû nélkül : www.firstfotofactory.com
Keresgéljetek :)

#1728
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nagyon tuti volt a 100-as. Kellemesen csalódtam, mert kevesebb murva volt benne, mint amire számítottam. Volt többször is technikás lefelé és single track is. Nem is beszélve azokról a díjnyertes helyekrõl mint pl.az alagutakon való áttekerés, a hatalmas mélységek és fantasztikus kilátások, szépséges völgyek csábító patakokkal, kis hegyi folyókkal.
A frissítõ pontok is teljesen kiválóak voltak, bár ezúttal a powerbaros cuccokat elõre odaadták és ezekbõl nem volt semmi a pontokon. A szõrtelenítõ krém helyett mondjuk jobban örültem volna valami másnak.

Gratula mindenkinek aki végigment, de fõleg a 203-on indulóknak. Ott is volt jó sok magyar (a százon is sokakkal találkoztam). Egyébként meglepõdtem, hogy a 203 km-en 207 induló volt. Ez jó sok, de gondolom ebbe belejátszott a jó idõ is.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#1729
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
remélhetõleg változtattak a pályán..
Salzkammergut 2004:

#1730
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
sok-sok murva lesz...
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#1731
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
A pálya valószínûleg nem fog porzani:
http://www.wetter.co...=WORLD&id=51132

Egyenlõre még nem döntöttem el, hogy 53 v. 101km-en indulok.
Milyen jellegûek ott az utak? csak mert nem tudom h. melyik gumi lenne a jobb. Van egy garnitúra 2,3as Conti Flow-om, és 2,1-es Explorerbõl is van egy pár. Attól tartok h. a Flow csúszni fog, ha kis kavicsos murva lesz.

#1732
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Van egy eladó nevezésem! 20 Euro

#1733
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
van autóban egy szabad hely salzkammergúra, akit érdekel: 20/4923885
"The faster you are, the slower your life goes by" - Lucas Brunel

#1734
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Engem érdekel, camping jo lesz,még sosem sátraztam:D . Verseny elötti hétfön találom ki jövök-e vagy sem.Rossz idö esetén nem akarok 203km-et sárban megtenni.

Campingben gondolod lesz hely foglálás nélkül is ?

#1735
zsoooti

zsoooti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sajnos az álltalam említett campingben nincs faház de a kõépületben lakott pár Cseh srác.

#1736
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Nem ragaszkodnék a sátrazáshoz 5 éccakán keresztül :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#1737
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
2 éve még úgy volt, hogy ingyen lehetett sátrazni a helyi sportpályán. Ott van zuhany is, szóval semmi gond nem volt. A rajthelytõl 1 percre van a sportpálya.
Mi így csináltuk és super volt.
Marci

#1738
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás

Én ismerek eg olsó kepinget a közelben.Csendes és nagyon rendesek.Érdekel v.kit?

igen,érdekel :)
megköszönném.

#1739
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
tbence: nálam van hely autóban, és szálláshoz is min 3-4 ember kell, hogy megérje, szal ledumálva, ha neked jó. Autó pakolhatósága/fogyasztása Gardan tesztelve volt, és 4 ember 3 bringa megoldható némi tetriszezéssel :D.

zsooti: engem érdekel a camping, bizit van ott faház is. emilcínük? köszi.

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#1740
zsoooti

zsoooti

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Én ismerek eg olsó kepinget a közelben.Csendes és nagyon rendesek.Érdekel v.kit?