Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Please log in to reply
1873 replies to this topic

#1681
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Felhívtam a mávot, hogysmint mennek vonatok Pestrõl Bad Goisern-be (onnan megy a rajt majd)

Van, ami minden nap megy, a nevét nemtom pontosan, de a lényeg, hogy reggel 5:50kor indul, és 13:32kor van B.G.-ben. Az ár oda-vissza 20.050,- Ft (azert enniy, mert hétvégi kedvezmény van benne, az a lényeg, hogy az utazás egy napja hétvégére essen). Erre jön rá a keró díja, ami ha jól értettem, 10 euró alapdíj vagy mi+átszállásonként 3 eur. Az nekunk osszesen 16 euró, mivel 2 átszállás van. Egy Bécsben, egy meg Attnang Puccheim-ben vagy hol:)

Van még egy vonat, ami este 20:35kor indul, ésreggel 7:19kor van BG-ben. Itt valamelyik állomáson kell éjszaka tölteni egy csendes 4 órát, amíg jön a csatlakozás.

No, ennyi hirtelen, hátha segítettem valamit, itt a máv száma: 06 /40/49 49 49

Üdv


Hja, csak még fel kell zúzni elõzõ este még pestre is :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1682
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts
sziasztok! Valaki tud térképet az útvonalról?
" A Cube el van vetve! "

#1683
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,538 posts
Felhívtam a mávot, hogysmint mennek vonatok Pestrõl Bad Goisern-be (onnan megy a rajt majd)

Van, ami minden nap megy, a nevét nemtom pontosan, de a lényeg, hogy reggel 5:50kor indul, és 13:32kor van B.G.-ben. Az ár oda-vissza 20.050,- Ft (azert enniy, mert hétvégi kedvezmény van benne, az a lényeg, hogy az utazás egy napja hétvégére essen). Erre jön rá a keró díja, ami ha jól értettem, 10 euró alapdíj vagy mi+átszállásonként 3 eur. Az nekunk osszesen 16 euró, mivel 2 átszállás van. Egy Bécsben, egy meg Attnang Puccheim-ben vagy hol:)

Van még egy vonat, ami este 20:35kor indul, ésreggel 7:19kor van BG-ben. Itt valamelyik állomáson kell éjszaka tölteni egy csendes 4 órát, amíg jön a csatlakozás.

No, ennyi hirtelen, hátha segítettem valamit, itt a máv száma: 06 /40/49 49 49

Üdv

#1684
akusz

akusz

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
Próbáld meg itt a szállást: (4km-re van a rajttól)
http://www.seeblick-.../seeblick-haas/
Mi már lefoglaltuk, megyünk egy páran az SHKE-tõl kb. 14 fõ.

#1685
palij

palij

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts

Épp ezzel szemezk és próbálom összefogalmazni hogy faházuk van-e mert másik odlalon találtam rájuk ahol kevesebb infó van. Köszi! :prosze:
Jöttök idén ti is? Mikor ha igen?


egylõre egyedül vagyok/mennék, cimborák kotlanak a döntésen
ha megyek elõtte napon és sátrazok
"If you think it's easy doin' one night stands
Try playin' in a rock roll band
It's a long way to the top if you wanna rock 'n' roll" AC/DC

#1686
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
duplázás

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1687
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Épp ezzel szemezk és próbálom összefogalmazni hogy faházuk van-e mert másik odlalon találtam rájuk ahol kevesebb infó van. Köszi! :prosze:
Jöttök idén ti is? Mikor ha igen?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1688
palij

palij

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts

Ha a héten senkit nem találok akkor randomra a maradékok közül lesek szállást; ill vonatozok; de hátha még vki jönne...


Hallstattban a tóparton van egy jó kis kemping, mi mindig szoktun helyet találni, mire áttekersz a rajthoz, be is melegitesz
Sztem írj nekik: http://www.campingwe...klausner-hoell/
"If you think it's easy doin' one night stands
Try playin' in a rock roll band
It's a long way to the top if you wanna rock 'n' roll" AC/DC

#1689
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Ha a héten senkit nem találok akkor randomra a maradékok közül lesek szállást; ill vonatozok; de hátha még vki jönne...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1690
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Senki? :(

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1691
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
A héten mindenképp szeretnék szállást foglalni, de igencsak lendítene a dolgon ha tudnám hogy kikkel megyek ki, és akkor foglalhatnánk úgy szállást... :chin:

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1692
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts
Ebbõl is látszik, hogy nem tudok németül, ezért kell lefordítatnom a levelet! :) szerintem itt mindenki bírja egymást...
" A Cube el van vetve! "

#1693
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts

Panzió meg apartman között mi a külöbség? :chin:


Az apartmanban van konyha.

#1694
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Jah, a>e :D Most ébredtem csak, a/e á/é ö/ü betûket néha felcserélem :)

Panzió meg apartman között mi a külöbség? :chin:
Valószínû hogy ahol 1 hét a minimum szobakivétel, ott maratonidejére elég az 1 hétvége?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1695
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mi van itt? Kimegy pár magyar és azok már indulás elõtt sem bírják egymást? pfff......

#1696
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Ich sprache nicht ;)


OFF
Ha te sem tudsz németül, akkor inkább ne legyél okos... ;)

#1697
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts

Sajna még eddig nem találtam sehol semmi infót róla!!! A jövõ 7en írok a szervezõknek, addig is pici türelmet...(a levél kész fordítási fázisban van, mert ich nicht spreche deutsch)


Ich sprache nicht ;)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#1698
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Sajna még eddig nem találtam sehol semmi infót róla!!! A jövõ 7en írok a szervezõknek, addig is pici türelmet...(a levél kész fordítási fázisban van, mert ich nicht spreche deutsch)


Ha kicsit jobban figyelnél, akkor már feltûnt volna, hogy a probléma megoldódott Dagi által. :)

A pályák:

Strecke-A (208,7km/7006m):
http://www.salzkamme.../3131_file1.jpg

Strecke-B (109,7km/3582m):
http://www.salzkamme.../3130_file1.jpg

Strecke-C (53,1km/1663m):
http://www.salzkamme.../3129_file1.jpg

Strecke-D (23,7km/701m):
http://www.salzkamme.../3128_file1.jpg

#1699
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,078 posts

Nem rendelkezik valaki már kéminfókkal az új pályarészrõl, konkrétan a "B" pályáról?

Sajna még eddig nem találtam sehol semmi infót róla!!! A jövõ 7en írok a szervezõknek, addig is pici türelmet...(a levél kész fordítási fázisban van, mert ich nicht spreche deutsch)
" A Cube el van vetve! "

#1700
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,388 posts
Kik jönnek még?
Nem akarok a semmibe trafálni szállással, úgy kéne hogy más magyar maratonisták is legyenek ott...
Találtam párat aminek nem vészes az ára, de kéne némi konkrétum is...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám