Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#221
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

A legjobb rálátás a tóra amikor kerüljük (A és B ) és amikor megyünk fel a sóhegyre a szerpentinen onnan van szerintem.


Tondach módosította - 2014. július 01. - 07:59


#222
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nézegetem hogy melyik távon vannak benne a szebb kilátópontok a tóra: A és B táv kizárt a szintek miatt, C-vel szemezek, D nem aktuális (all mountain), E kényelmes lenne de azért kár lenne kimenni mert kicsit rövid és úgy nézem elkerüli a tavat. Az tűnt közben fel hogy megshoppoltak egy képet, itt B távosok, az egyértelműen ugyanaz a két versenyző, csak pár méterrel arrébb, itt viszont már előrelépett A távra :blink:  :lol:

 

Leginkább azt szeretném tudni hogy melyik távban van benne ez a sziklafal :) Sajnos csak A távos versenyzőket látni minden képen amit eddig találtam, B távon jó időben talán elindulnék de kicsit zavarna a limit idő ha azt tervezem hogy egyfolytában leállok fényképezni :) Azt meg már láttam hogy fejkamerával kiszednek/leszedetik legkésőbb a célban :(

Nem hiszem, hogy nagyon kényelmesnek találnád az E távot, kétszer indultam rajta, mások a dimenziók mint itthon, több mint egy hazai középtáv.



#223
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Emlékeim szerint Ewige Wand és környéke az A, B és E távokban van benne, s talán még a D-ben is, ezt nem néztem meg.

 

Maradj pár plusz napra és fotózz akkor! ;) A hallstatti szerpentin és pár rövidebb rész kivételével az útvonal jelentős része versenyen kívül is látogatható, járható kerékpárral.



#224
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Nézegetem hogy melyik távon vannak benne a szebb kilátópontok a tóra: A és B táv kizárt a szintek miatt, C-vel szemezek, D nem aktuális (all mountain), E kényelmes lenne de azért kár lenne kimenni mert kicsit rövid és úgy nézem elkerüli a tavat. Az tűnt közben fel hogy megshoppoltak egy képet, itt B távosok, az egyértelműen ugyanaz a két versenyző, csak pár méterrel arrébb, itt viszont már előrelépett A távra :blink:  :lol:

 

Leginkább azt szeretném tudni hogy melyik távban van benne ez a sziklafal :) Sajnos csak A távos versenyzőket látni minden képen amit eddig találtam, B távon jó időben talán elindulnék de kicsit zavarna a limit idő ha azt tervezem hogy egyfolytában leállok fényképezni :) Azt meg már láttam hogy fejkamerával kiszednek/leszedetik legkésőbb a célban :(



#225
ENI

ENI

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Sziasztok!

 

Megüresedett egy 2 ágyas appartman Obertraunban július 11-13-ig (2 éj) 

 

 

 07.11.-13.ig 2 éj, 2 fő részére.

Ár: 70 EUR/app./éj

Teljes ár: 140 EUR/app./2 éj

Kedvezményes ár: 125 EUR/app./2 éj.

 

Itt lehet megnézni: http://seerose-obertraun.com

 

Mi többen megyünk,de 2 fő visszamondta.

 

Hátha valakinek tudunk segíteni :)

 

 

 



#226
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Én meg megint nem vagyok rajta,minden évben ez van.Emailben visszaigazolják,de listára nem raknak.
irjak nekik?

,,Valóban, Görög van a falóban"

Nem megy ez Neked soha egyszerűen! :(

Én írnék nekik az a biztos.



#227
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Én meg megint nem vagyok rajta,minden évben ez van.Emailben visszaigazolják,de listára nem raknak.
irjak nekik?



#228
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Átlapoztam a hosszútáv rajtlistáját, Cseh Roni bevállalja, én meg szorítok neki hozzá!


  • zeezoltano és zscs kedveli ezt

#229
Ati79

Ati79

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Sziasztok!

Eladó férfi trophy E 53,5 km távra nevezés.

Érdeklődni: 0630 479 77 92



#230
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Sziasztok,

 

Szállás lehetőség a maraton idejére:

 

http://www.holidayle...bad-ischl/57989

 

Egy barátom foglalta le az egész házat szerdától-vasárnapig. De sajnos úgy alakult, hogy csak 2-en maradtak rá. :/ És így ugye nem túl költség hatékony...

Ha valakit érdekelne, és szívesen  csatlakozna keressen bátran.

2-3 fő jelentkezését várjuk. Minden leírás a linken meg tekinthető.

 

Köszi

 

GL

HA eseteleg mindenki visszamondja és lenne 5 embernek hely, szóljatok :)



#231
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Sziasztok!

Van egy lefoglalt 2 személyes szállás Bad Goisernben július 10-17 között.
Sajnos én idén mégsem tudok menni.
http://www.peer.urla...enwohnung_1.php
Akit érdekel privátban jelentkezzen.


dzsonhee módosította - 2014. június 12. - 10:17


#232
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Sziasztok,

 

Szállás lehetőség a maraton idejére:

 

http://www.holidayle...bad-ischl/57989

 

Egy barátom foglalta le az egész házat szerdától-vasárnapig. De sajnos úgy alakult, hogy csak 2-en maradtak rá. :/ És így ugye nem túl költség hatékony...

Ha valakit érdekelne, és szívesen  csatlakozna keressen bátran.

2-3 fő jelentkezését várjuk. Minden leírás a linken meg tekinthető.

 

Köszi

 

GL

 



#233
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

A Salz alább linkelt részén van egy nyugati irányú kis kitérő, az új D, azaz enduro táv része is.

Ha merevvillával megy valaki, sokat lassíthat a "rugós" villához képest? Íme: http://www.gpsies.co...zjjdaxrhxmcrdds

Hezitálok még, hogy merevvilla, vagy versenyre tegyem vissza a Rebát és lehet sokat számítana a lejtőzéseknél a csillapítás.

 

Sajnos ezen a részen még nem jártam eddig. Ismerősök elmondása alapján messze technikásabb, mint a B táv erdőben, köves részeken haladó részei. (Szóval, finom lehet!:-)

A D táv sajna sokkal rövidebb úton mászik fel. Salzberg meredekségű aszfaltos mászás a végére :)

Hogy kell-e rugós villa, az attól függ mennyire vagy ügyes a nagyon technikás, ügyeskedős részeken, és mennyire mersz lendületesen menni az ilyen helyeken. Nos én az ilyen helyeken lassan ügyeskedve megyek, így nálam nem számítana különösebben. Az a rész ahol lejt, ott qrva meredek és sokat kanyarog, letörések, majd egyből fordulni. Szóval nem az a rész, ahol kihasználod a villát. 

Viszont a pálya északi részén, az a trail, ami leereszkedik a patak mellé, na ott kell. Hosszan megy nagyon enyhe lejtőn, ami köves, majd utána meredekebb, nagyon köves, de haladós. Na oda kell a villa :)



#234
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

A Salz alább linkelt részén van egy nyugati irányú kis kitérő, az új D, azaz enduro táv része is.

Ha merevvillával megy valaki, sokat lassíthat a "rugós" villához képest? Íme: http://www.gpsies.co...zjjdaxrhxmcrdds

Hezitálok még, hogy merevvilla, vagy versenyre tegyem vissza a Rebát és lehet sokat számítana a lejtőzéseknél a csillapítás.

 

Sajnos ezen a részen még nem jártam eddig. Ismerősök elmondása alapján messze technikásabb, mint a B táv erdőben, köves részeken haladó részei. (Szóval, finom lehet!:-)



#235
ForzaRacing

ForzaRacing

    újonc

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

Sziasztok, van valaki aki 11.-én pénteken kora délután fog indulni Bp.-ről (kb 14-15 óra körül) és van egy hely a kocsijában ? (bringa nélkül, hátizsákkal) ? Benzinpénzbe beszállna, csak kiutazna, visszaút másként oldódik meg.



#236
mjanos

mjanos

    vendég

  • fórumtag
  • 231 hozzászólás

Salz. maratonra van egy háromágyas szoba Untersee településsen a hosszútáv pályától 100m-re . Ha valakit érdekel jelezzen .06309559975 



#237
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Salz statisztikák, ki milyen bicajjal ment 2013-an. A táv.

http://www.salzkamme...rophy_bikecheck

 

Érdekes összeverni a 2012-es felméréssel.

A 2012-es listán hibás a váltórendszerek felsorolása, hiányzik kb. 0,2% singlespeed.  :D


  • zeezoltano és zscs kedveli ezt

#238
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

Salz statisztikák, ki milyen bicajjal ment 2013-an. A táv.

http://www.salzkamme...rophy_bikecheck

 

Érdekes összeverni a 2012-es felméréssel.


  Azért ezen csodálkoztam
26" 49,30 % 27,5" 3,47 % 29" 47,49 %  

 

Idén szerintem fordul a kocka a 29" javára



#239
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Salz statisztikák, ki milyen bicajjal ment 2013-an. A táv.

http://www.salzkamme...rophy_bikecheck

 

Érdekes összeverni a 2012-es felméréssel.



#240
gllo

gllo

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Sziasztok,

 

Az idei Salz-ra, keresek szállást a trophy környékén, 6 fő részére.

Ha valaki tud valami elérhető árút ajaánlani, azt nagyon megköszönném. Nekünk ez lesz az első, még sosem jártam arra felé....

 

Előre is kössszi!

:rolleyes: