Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12541
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Országúti, kevés küllõs (mondjuk 16) kerékhez milyen küllõt válasszak?

Szerintem 2.0 dt alu küllõanya. alattam igaz monti méretben már 1 éve birja.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12542
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
a két verzió között valóban nincs nagy különbség

#12543
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
ezt nem vonom kétségbe. de amíg az agyak XT-k,addig mindegy, hogy a küllõ 1,5 vagy 1,8 mm-re van húzva!
legalábbis én így gondolom

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12544
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

amíg a kõnehéz XT agyaid vannak, addig tök mindegy milyen küllõt teszel bele.



mondjuk ez nem igaz, mert a küllõk tömege sokkal jobban számít mint az agyé.

#12545
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Sziasztok
A készülõ új kerekeimbe, 2-1,8-2-es húzott küllõt szerettem volna, de DT-bõl, csak a 2-1,5-2 a beszerezhetõ. Van érdemi különbség a kettõ között? Nem árban, inkább tartósságban. Felni Mavic XC 717 (32L), XT agyak, 70 kg körül vagyok. Maraton, túra XC jellegû felhasználásra készül.


amíg a kõnehéz XT agyaid vannak, addig tök mindegy milyen küllõt teszel bele.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#12546
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ex721 (ami volt régen a d521) is van "feketében", de az csak cd-s, mint az ex729disc (d321) azaz nem éppen fekete, inkább olyan sötétszürkés

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12547
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na, tudsz már kereket fûzni? :D Balookara gondoltam, mert te nem érsz rá sose. Apropó 721-es van feketében?

J: majd befûzhetem neked??? :D


"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#12548
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Az mennyibe kerül?Mert csak a Ride Bikeban láttam 13ért az meg már sok de CDs mondjuk meg a mavic honlapon is CDs van csak.Lehet hogy az lesz de azért nekem sok egyelõre.Azzal csak jó lenne a fékhatás meg zudom hogy jól néz ki elöl hátul is(Józsién)

ebike, 9k a régi 11k az uj cd nélkül. fékhatás v fékkel simán jobb, mint cd-sen.
régi és uj közt különbség: elnevezés

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12549
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás

persze csak a sima futja ki


Az mennyibe kerül?Mert csak a Ride Bikeban láttam 13ért az meg már sok de CDs mondjuk meg a mavic honlapon is CDs van csak.Lehet hogy az lesz de azért nekem sok egyelõre.Azzal csak jó lenne a fékhatás meg zudom hogy jól néz ki elöl hátul is(Józsién)
NO OFF,USE SEARCH

#12550
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Sziasztok
A készülõ új kerekeimbe, 2-1,8-2-es húzott küllõt szerettem volna, de DT-bõl, csak a 2-1,5-2 a beszerezhetõ. Van érdemi különbség a kettõ között? Nem árban, inkább tartósságban. Felni Mavic XC 717 (32L), XT agyak, 70 kg körül vagyok. Maraton, túra XC jellegû felhasználásra készül.


Igen az 1,5-ös mégjobban nyúlik :D Mondd meg nekem hogy hány grammot is spórolsz evvel a húzással? 2 folt súlyát?

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#12551
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

Országúti, kevés küllõs (mondjuk 16) kerékhez milyen küllõt válasszak?


Vegyél gyári kereket, de csak versenyre használd. Magyar utakra kár ilyen drága dolgokat venni. Haverom (Szeghalmi Bálint) 32 küllös kerékkel edz állandóan, és mostmár megteheti hogy versenyre már nem ilyen kerékkel megy. Szóval nem érdemes... szerintem...
12 és fél éves vagyok.

J: majd befûzhetem neked??? :D

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#12552
gabe.

gabe.

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok
A készülõ új kerekeimbe, 2-1,8-2-es húzott küllõt szerettem volna, de DT-bõl, csak a 2-1,5-2 a beszerezhetõ. Van érdemi különbség a kettõ között? Nem árban, inkább tartósságban. Felni Mavic XC 717 (32L), XT agyak, 70 kg körül vagyok. Maraton, túra XC jellegû felhasználásra készül.

#12553
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Országúti, kevés küllõs (mondjuk 16) kerékhez milyen küllõt válasszak?

#12554
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Ha nem akarsz tubelessre áttérni akkor kizárólag azt!

#12555
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Gyermekek. Cserélni szeretném a vasalt, hegesztett Rhyno Lite-okat, mert csak. Mavic EX 729 Disc Egyéb ötlet?

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#12556
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

..

ha van rá 10k akkor mavic d521 vagy ahogy most nevezik ex721. 28 mm széles, hegesztett. persze csak a sima futja ki, a cd-set nem, ami józsinak van a mongoose-ban, de az nagyjából mindegy.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12557
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ha olcsó kell, akkor weinmann DM30, vagy alexrims DM 24, (ugyanazok)
ha drágábban, akkor Rhino Lite, esetleg Ditch Witch.
ezek tuti beválnak.
esetleg mamut felni, csak ez már nehezebb jóval sajnos:(

#12558
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
Hi!

Építeni fogok 1 hátsó kereket nem is olyan soká.Az agyat már kiválasztottam:Point Racing SS.
A küllõk sima DTk lesznek mert nem kell alám több.
Viszont felnit fogalmam sincs milyet válasszak.Ami biztos:75 kilónál több nem leszek,V fékkel fogom használni(ez nagyon fontos mert a vázamon nincs tárcsafékszem).Városban ökörködni kéne meg néha a hegyekbe,nyáron meg dirtre de nem fogok vele 360at meg hasonló trükköket gyakorolni csak úgy ugrálgatni.Eddig Vuelta Airline 1es volt amivel teljesen meg vagyok elégedve de kéne 1 kicsit jobb(könnyebb talán ha ez is bírta eddig).max 10ezrem van rá.Valami Mavic esetleg van ilyen árban vagy valami jó minõségû amin el lehet érni normális fékhatást jó fékbetétekkel?És még egy utolsó feltétel:Elõre tárcsaféket veszek valamikor és jó lenne ha valahogy hasonlítanának egymásra a felnik(nem a mostanival kell hogy hasonlítson hanem a majdanival) és ne nézzen ki hülyén.Az lenne a legjobb ha egyforma felnim lenne elöl is meg hátul is de nem ismerek olyan felnit ami jól mutat tárcsával meg V fékkel is egyszerre."Csak" ennyi feltételem van:) Kösz a segítséget
NO OFF,USE SEARCH

#12559
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
sima kettes dt (vagy egyéni választás szerinti más) küllõ és három kereszt.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12560
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
bocs... :S

elsõ, tárcsás...