Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
12562 hozzászólás a témában

#12021
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Az új számban láttam gmp hátsóagyat, teljesen ugyanaz, mint a novatec.


A sebesség mindent megold.

 


#12022
meri

meri

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás

drága agy mindegyikbõl jó. nekem bejött az átütõs.


És neked minlyen ár a dárga? :)

#12023
tamaspc

tamaspc

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Hát nekem novatech elsõ agyam volt és tönkrement. Garanciálisan visszaküldtem. De sajnos ebikeról vettem és náluk van több mint 1,5 hónapja. Ha vki vesz is ebikeról vmit akkor garanciában sztem ne gondolkozzon, mert *******! :mad:
Holnap utánanézek és lehet veszek egy másik agyat ezt meg ha megjön akkor eladom. Bár még nem tom mi lesz. :(

kérlek legközelebb óvatosabban fogalmazz, köszönöm.

#12024
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
drága agy mindegyikbõl jó. nekem bejött az átütõs.

#12025
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Láttam már csúnyán elkopott kilincsmûvet novatec agyban..
Rengeteget fûztem már belõle de egyel sem volt probléma.
Tárcsást ,tárcsanélkülit ,elsõt, hátsót ,átütõst ,simát ,12-es tengelyût
Dirtösnek DHsnak CCsizomagyúnak . A Novatec agy jó oszt kísz. :)
A B+t nem kultiválom különösebb képpen de nem mondanám, hogy rossz.
Az alu küllõanyához csak jó küllõkulcs kell de szerintem jó mert a bicómban elöl 18 küllõ van alu niplivel már többmint 2 éve most 1"-os conti külsõvel használom 8baron és 104kg vagyok.
Mjani01: Ha már 203 akkor 3kereszt még ha 1.8-2 meg alu nipli is. Szerintem csináld.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12026
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
203-as tárcsás elsõ enduro kereket érdemes 2-1,8-2-es küllõvel 2 keresztre fûzni vagy inkább 3-ra vagy a tárcsaoldalon 2-es küllõvel fûzni?
Az alu küllõanyák is ugyanúgy bírják a kemény használatot, mint a réz anyák?


A sebesség mindent megold.

 


#12027
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

eddig sem nagyon volt, max a legolcsóbb agyaiknál.
és quando, és ez az a gyár neve, mely gyártja a nova, a b+ és szinte az összes többi agyat. még mindig.

a testbike-t meg csak kiröhögni szabad.. betenni még egy rugót:) mintha az oda beírók szedtek volna már szét agyakat. inkább csak mondják tovább azt, melyet egy önjelölt "szerelõ" állít.
mind1.

Novatec és B+ agyak között nagyon sok különbség van felépítésben és persze nem egy helyen gyártják, amiben hasonlítanak az, hogy mindkettõnek pontatlan a racsnija, nem egyszerre reteszelnek a kilincsek. Mindkét agyam volt már (novatecben még csak 100km van, majd meglátjuk hogy bírja, a B+ már használhatatlan).
A plusz rugót meg a cseke oldalán olvasta mindenki, csak a saját ötleteként adja elõ. Tényleg nem árt bele egy plusz rugó, mert a novatecben lévõ legalább 3-szor erõsebb(már szétszedtem és megnéztem), de ez csak a 4 iparis 3 kilincses b+ agyra vonatkozik a többit nem ismerem.


A sebesség mindent megold.

 


#12028
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

következõ lenne a kérdésem: egy wtb laser beam xc 32h szegecselt felnibe gondnélkül lehet-e rakni autószelepes belsõ? (jelenleg egy szingo szelepesem van benne)


ha kicsi a lyuk, fúrd ki, és máris bele lehet rakni!

#12029
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
következõ lenne a kérdésem: egy wtb laser beam xc 32h szegecselt felnibe gondnélkül lehet-e rakni autószelepes belsõ? (jelenleg egy szingo szelepesem van benne)

#12030
Side_

Side_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 345 hozzászólás
Nekem volt régen egy novatec 10milis-gyorszáras hátsóagyam.
Tökre tetszett, és 0-hangja volt. Imádtam :)
Most vettem még1et - és ez már nem hangtalan...:( Pedig tökre tetszett. Ez valami másik széria lehet? v mi?
Meg rájöttem, hogy a csúszópapucsosba nemis olyan jó ez az agy, mint a simában volt, mert hajlamos lehet az elmászásra. (Lehet csavarosra kéne cserélni...)
"Van visszajelzés, tehát vagyok!"

#12031
sajtosp

sajtosp

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Novatec-kel agyakkal kapcsolatban egyenlõre csak egy panaszom van. A hátsó nehéz. Dehát az a négy csapágy...

Mindenesetre nekem a szerelõ azt mondta, hogy elég jól tömített, és egyszerû, mint egy golyó. Ja, és nem nála vettem! A hangját meg imádom.

Az MX felni meg 530g körül van. Viszont akit megkérdeztem, és fûzött már ilyet, az csak jót mondott róla. És inkább ezt ajánlották mindenhol, mint a 210-est. Én nem bántam meg.

Sp

#12032
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

világos...most már:D
de akkor a novatec agyakra mi az általános jellemzõ? jó? vagy szar, és kerüljem el?:D:D


szerintem jók. árhoz képest mindenképp.

#12033
meri

meri

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
világos...most már:D
de akkor a novatec agyakra mi az általános jellemzõ? jó? vagy szar, és kerüljem el?:D:D

#12034
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

novatec = joytech
csak a tisztánlátás kedvéért.

Mint a Technics és a panasonic :)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12035
tamaspc

tamaspc

    vendég

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás
Dirtre mondjatok nekem egy jó elsõ agyat pls! Lehetõleg ne gyorszáras legyen hanem anyával kelljen befogni a villába.

#12036
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
novatec = joytech
csak a tisztánlátás kedvéért.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#12037
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
A Quando és a Taska agyakat a Kun-Teng nevû cég gyártja ami a B+ot is.
A Novatec szintén saját márkanév ugyanúgy mint a Joytec és nem egy a gyár a Quandoval!!! Tehát a Novatec nem B+.
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#12038
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

szóval assszt mondod, hogy a mostani bike+ agyaknak már nincsen ilyen kellemetlen hibájuk?
Egyébként nekem megtetszettek a novatec agyak.

eddig sem nagyon volt, max a legolcsóbb agyaiknál.
és quando, és ez az a gyár neve, mely gyártja a nova, a b+ és szinte az összes többi agyat. még mindig.

a testbike-t meg csak kiröhögni szabad.. betenni még egy rugót:) mintha az oda beírók szedtek volna már szét agyakat. inkább csak mondják tovább azt, melyet egy önjelölt "szerelõ" állít.
mind1.

#12039
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Az "okosságot" vmelyik bike+ agyról olvastam, nem tudom, hogy arra értetted-e, vagy a novatecre. Nem tudom, hogy melyikre írták ezt a testbike-on, de valamelyikre írták, hogy kell bele rakni +1 rugót, h pöpec legyen. Csak néztem a bike+okat, nem tudom pontosan.

Ha novatecre értetted, akkor azokról semmi rosszat nem hallotam:)

A Novatecre-értettem az össze kérdést és megállapítást.:)


#12040
meri

meri

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
szóval assszt mondod, hogy a mostani bike+ agyaknak már nincsen ilyen kellemetlen hibájuk?
Egyébként nekem megtetszettek a novatec agyak.