Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#41
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Buddha! Nem nagyon követtem a topikot az utóbbi napokban, szóval lehet hogy feleslegesen beszélek :). Olyan útvonal kéne, aminek az elsõ fele könnyed, lenne egy piknik/pihenõ-szerûség, és a túra második fele lehetne keményebb. Lehet h jönnek lányok is.


Biztos, hogy jönnek...:)

#42
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Buddha! Nem nagyon követtem a topikot az utóbbi napokban, szóval lehet hogy feleslegesen beszélek :). Olyan útvonal kéne, aminek az elsõ fele könnyed, lenne egy piknik/pihenõ-szerûség, és a túra második fele lehetne keményebb. Lehet h jönnek lányok is.

#43
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

OK, én bocs, nem letolni akartalak, én nem tudtam, hogy magunk egészítjük a listát, csak fura volt, hogy miután szóltam, nem változott. No problemo. :)


Phu, akkor ha nincs harag, az jó.:) Ennek örülök. Tényleg.:)

#44
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Szia Teo.

Most nem igazán vágom, hogy miért torkoltál le. Eddig úgy ment a jelentkezés, hogy aki szeretne jönni, az átmásolta a listát a saját hozzászólásába, kiegészitve a nevével.
Egyébként szivesen vagy látva, sõt eddig is kifejezetten szimpatikus voltál. Elnézést kérek, ha rosszul jött ki a dolog...

OK, én bocs, nem letolni akartalak, én nem tudtam, hogy magunk egészítjük a listát, csak fura volt, hogy miután szóltam, nem változott. No problemo. :)

#45
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Köszi, hogy bevettél a sorba. Ezt vegyem jelzésnek, hogy nem szívesen vagyok látva? ???


Szia Teo.

Most nem igazán vágom, hogy miért torkoltál le. Eddig úgy ment a jelentkezés, hogy aki szeretne jönni, az átmásolta a listát a saját hozzászólásába, kiegészitve a nevével.
Egyébként szivesen vagy látva, sõt eddig is kifejezetten szimpatikus voltál. Elnézést kérek, ha rosszul jött ki a dolog...

#46
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Jelentkezett Jakus barátom is, hogy jönne a találkozóra, igaz nem Kelly's-el, de annál nagyobb helyismerettel és kedvvel, úgyhogy a csapat szerintem csak nyerhet vele. Rajta kívül ha jól látom Lukiboy is jönne, ám a listán még õ sincs rajta. Eddig:

1, Bikebuddha ("másnapos", vasárnap-hétfõ)
2, rainman (másnapos inkább szombat - vasárnap ha a többség...)
3, Zsmtb csak egynapos!!!
4, gyömrõi (másnapos - mindegy, ahogy a többségnek jó)
5, avus (mindegy de inkább szombat-vasárnap)
6, Tailor (szombat-vasárnap)
7, Nida (szombat-vasárnap)
8, peppe ?
9, Redi (másnapos, mindegy)
10, pink (másnapos-mindegy)
11, kela14 (pofavizit)
12, kmax (másnapos lesz és mindegy)
13, teo (?)
14, Jakus (másnapos?)
15, Lukiboy (?)
Két keréken szép a világ...

#47
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Teo

Jól teszed. Ha másnapra nem fáradsz ki, akkor akár minden nap mehetnek a margitszigeti körök, akár egyre több. Ha neked ok, akkor valamelyik délután felnézhetünk a Gellértre, ott meglátjuk hogy mennyire megy a dolog tolás nélkül. Az sem jó viszont ha túl sokat vállalsz be. A múlt héten voltunk Párkányban, 75+75 km oda-vissza (Dunakeszitõl), és az egyik srác túlbecsülte az erejét. Párkányig simán eljött, ott elkezdõdött az égõ-comb effektus, én meg tolhattam vissza Dunakesziig. Persze megszakításokkal, de végig.

Szóval azt javaslom, hogy mindenképpen gyere (gyertek) el velünk, de a nagy túrából csak annyit vállalj majd be, amennyi menni fog. A tolás ugyanis csak olyan terepen mûxik, ahol elfér egymás mellett két biker, egynyomtávú ösvényen már nem, illetve durvább emelkedõn sem :).

#48
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok.

Köszi, hogy felvettetek kérdõjelesen. Persze ha kanbulit akartok csapni, megértem, csak szóljatok, és visszakozok. Így is jó lenne legalább Bodrit rávenni, hogy jöjjön, mert jól látom, hogy nem lesz más csaj? Azért az fura lenne. Vagy nem is tudom.
De tényleg szeretnék menni. Én sem vagyok nagyon kényes. Ha nagy pókot látok majd, lehet, hogy megijedek. Edzés viszont tényleg kell, de már el is kezdtem. Annak a pöcsfejnek a beszólásán a klubfórumba annyira felszaladt az adrenalinom, hogy kimentem Margitszigetre tekerni, megcsináltam ötször oda-vissza azt a szép utat, hídtól hídig. Nagyon kellemes volt az este, és nem egy edzõbringással találkoztam. Illetve egy pacák egy virágágyásba hányt, egy másik a Dunába. Most értem haza, vagy másfél órán keresztül tekertem. Ezt megcsinálhatnám mindennap, mert ez megy egyedül, még ha uncsi is a végére. De egy kis változatosság gyanánt egy kis HHH-t ilyesmit tolhatna valamelyikõtök nekem. Ígérem nem hisztizek, legfeljebb csöndben kidõlök. Én eléggé ráérõs vagyok, hétfõ-szerda-péntek esténként ráérek, az este ideális ilyesmire. Hétvégén is tudok menni. Mondjuk tanulnom kell, de megígértem magamnak, ha már csak a szóbelire kell készülnöm, akkor már több sportot fogok beiktatni. Szóval, ki visz szerda este edzeni? :) Aki vállakozik ilyen hõstettre az írjon nekem privit, mielõtt színvonaltalanná tenném ezt a fórumot is. Majd jelzem, ha levehetitek a kérdõjelet, addig is jók legyetek, akár nõsök vagytok akár nem.

teo

#49
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Amennyiben lehetséges még jelentkezni, van hely... akkor én is tervezem, nagy valószínûséggel sátrazom, bár még nincs meg de veszek.

Luki

Úgy tûnik, teo jönne (#127), de hiányzik a listáról, úgyhogy:

1, Bikebuddha ("másnapos", vasárnap-hétfõ)
2, rainman (másnapos inkább szombat - vasárnap ha a többség...)
3, Zsmtb csak egynapos!!!
4, gyömrõi (másnapos - mindegy, ahogy a többségnek jó)
5, avus (mindegy de inkább szombat-vasárnap)
6, Tailor (szombat-vasárnap)
7, Nida (szombat-vasárnap)
8, peppe ?
9, Redi (másnapos, mindegy)
10, pink (másnapos-mindegy)
11, kela14 (pofavizit)
12, kmax (másnapos lesz és mindegy)
13, teo (?)

14, lukiboy - még kérdéses
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#50
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A Balatont a Szentkirály-Almádi bringaút miatt szerettem volna elsõsorban belevenni, de ezt meg úgyis meglátjátok majd vasárnap reggel, mikor jövünk Vp-be. Meg idõközben rájöttem, hogy a Balaton többet érdemel fél napnál. Sok mutatnivalóm van arrafelé is, majd csinálunk oda valami önálló progit máskor.

Némi vonatkéséssel kalkulálva kb öt órája lesz csak sokunknak az egész vasárnapi programra. És Rainnel teljesen egyetértve, legyen inkább laza, talis hangulat, mint vérfürdõs durvatúra, minél több km-rel megtömve.
Sztem lesz Vp-ben is elég látnivaló.

De még egyszer: Én abszolút nyitottan és rugalmasan állok hozzá. Az elmúlt hetekben már annyi tervet szõttem és vetettem el, hogy bármit kitalálhattok, valamit úgyis elõrántok a kalapból:) .

Buddha, miért ne lenne balaton-kör? én nem oda tervezem szombaton a túrát, inkább pét-öskü vagy valami hasonló földutas



#51
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
Buddha, miért ne lenne balaton-kör? én nem oda tervezem szombaton a túrát, inkább pét-öskü vagy valami hasonló földutas
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#52
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Vasárnapról, szerda este biztosat tok mondani.

ok?

#53
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Képet küggyé!!!

Majd én megint megtolom hátulról :D



#54
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Szóval hazazavarsz...:(

Kela: Te most a vasárnapról beszélsz? Ha tutira mondod, természetesen megvárunk. Lehet, hogy a pesti vonat is késni fog majd.

zavar a rossebb, te írtad, hogy nõs vagy...:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#55
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Szóval hazazavarsz...:(

20km litér felé veszprém, vagy még annyi sem...


Kela: Te most a vasárnapról beszélsz? Ha tutira mondod, természetesen megvárunk. Lehet, hogy a pesti vonat is késni fog majd.

#56
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Buddha nem gond ha én csak 11:20 érek oda vagy korábbival kell mennem???

#57
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
szerintem nem vagyunk kényesek, ha kell, 10-en hálózsákban a házba is beférünk, de lehet sátrazni is.
a ház amúgy a falu papkeszi felé esõ végén, az emelkedõn van. 20km litér felé veszprém, vagy még annyi sem...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#58
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Majd én megint megtolom hátulról :D

#59
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Bocsi, én nõs vagyok!:)


És? :D

#60
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Bocsi, én nõs vagyok!:)

Teót meg kéne edzenünk, mert sztem a pünkösdi túra sok lesz.