Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#1
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát akkor sziasztok! Jó volt veletek. Tán összefutunk még az utakon. További szép napokat a másik fórumon. ;)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#2
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Helyzetjelentés, péntek 23:38

Az esõ Veszprémben változatlan intenzitással esik tovább, immár 13 órája.

Mivel a "Kemény Mag" úgy döntött, hogy a kurvapecér idõjárás ellenére holnap vonatra szállnak, szerintem Kenesén fogunk kupaktanácsot tartani a vasárnapi eseményekrõl néhány pohár itóka társaságában Feltöltött kép .

Amit biztosan ígérhetek: Ha minimális esély is mutatkozik arra, hogy egy kicsit is élvezetes túrát vagy programot lehet összehozni, én ott leszek vasárnap 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson, és levezénylem azt.

Amennyiben az idõ a maihoz hasonlóan tragikus lesz, kérek elnézést minden nálam extrémebb kerékpárostól, mazoistától és idõjárásfüggetlen rájdertõl, de neeeeeem....

Nos, aludjatok jól! Virradjon ránk verõfényes, madárdalos reggel vagy legalább egy átlagos szürke nap, DE ESÕ NÉLKÜL VAZZE!!!
_________________
"There's just a fine line between a wiseman and an idiot."
Munkáim: http://www.jankomuterme.hu/?page=diszmuuvegezesHelyzetjelentés, péntek 23:38

#3
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Hangsúly az indokolt eseten. Ezt ha õ kéri a találkozó idõpontja után zárom - a másik kettõnél nem indokolt.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ebben a topikan nem lesz gond csak ki kell várni míg buddha online lesz.

#5
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kedves Rainman!

Egy-egy topik zárását legfeljebb a topiknyitó kérheti indokolt esetben.
Ilyet itt most nem látok, így marad nyitva.

üdv
"In idem flumen bis non descendimus"

#6
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sziasztok!

Elkészült és sokan már használjuk is az új fórumunkat! Kérünk minden kelly's-est hogy regisztráljon és írjon ezek után ott!

Külön szeretném megkérni Bikertiggert mindennyiunk nevében hogy regisztráljon ott is és fórumozzon velük tovább és jöjjön velünk túrázni!
Tigger: Nagyon szeretnénk ha fórumoznál velünk!

Az új fórum a klubb oldalán keresztül érhetõ el, és a gyorsabb elérésért csináljoatok könyvjelzõt neki a böngészõben ahogy gondolom ezzel a fórummal is tettétek...

Új fórum: http://kellysklub.uw.hu/

Kedves moderátorok!
Az aktív kelly's klubb fórumosok már regisztráltak nálunk és az itteni kelly's-es topikokat nem fogják használni, de másokat valószínüleg igen. Kérek vkit hogy zárja be ezzel a hsz-szel bezárólag a topikokat, hogy ne legyen kavarodás, illetve azok akik tõlünk várnának tanácsot azoknak tudjunk segítenk!

Jakus, peppe: Csinálj egy reget te is légyszi! Nem akarjuk h kavarodás legyen a 2 topik miatt így ott az új fórum topikjában folytatjuk a tervezgetést!

#7
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Buddha: ne is törõdj vele, legalább lesz meglepi :-) Meg igazából olyan "úthálózat" van, hogy lehet rögtönözni is. Ha holnap nem esik az esõ, akkor Redivel elmegyünk egy körre.
FELAHEGYRE! :scared:

#8
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Részemrõl annyi a változás, h szombat nem ok, uh ha nem kerül át vasárnap-hétfõre-re a két nap, akkor csak vasárnapra jövök.
www.montalk.net :matrix:

#9
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Fogyunk, fogyunk...

Redi, Jakus: Attól tartok, itt már csak 4-én lesz pályabejárás:) ! A szombatot (3-a) sajna csak délutántól tudom ígérni, mert péntek éjjel még dolgozom. Esetleg tolhatnátok telefonszámot priviben...

#10
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
szasztok skacok!

sajna családi okok miatt nem tudok elmenni a találkára. majd lesem a következõ lehetõséget.

jó túrázást

csõ

#11
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Srácocskák!

Nagyon sajnálom, de inkább most biztosan visszavonom a jelentkezésemet. Anyukám asszonta tanuljak. Mert június 8-án lesz a szóbelim, és hát az írásbelim sem lett fényes, de mindenki asszondja húzzak bele a szóbelibe, ne adjam fel, ezért inkább tanulok. Majd lesznek még szép túrák biztosan. Úgyis fogok még menni, mert éppen szerelmi csalódok, a tankönyv felett most nem tudom mennyire tudok majd lenni, jobb lenne a bringa, de ez van. :( Szóval nagyon sajnálom, és jó szórakozást Nektek! :)

Tejó :(

#12
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Buddha: A szombati bejárás nekem tutira nem okés, ma megyek fel Bakonyba anyámékhoz, s ott töltöm az egész hétvégét, no meg a Cuha-völgyben, ha az idõ egy kicsit kegyes lesz.
A találkozó szombati köre is jól hangzik, mehetünk együtt innen Vp-bõl, majd még megbeszéljük.
Ja, bejárásra nekem talán a vasárnap délután lenne jó! Buddha? Jakus?
Két keréken szép a világ...

#13
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Bikebuddha: hát szerintem megint elkerültük egymást itt a neten. Mikor írtad, hogy nem leszel szombatig, már én nem voltam itt. Sztem most meg már nem nézed meg szombatig a netet. Küldj priviben egy telszámot ha esetleg megnéznéd. Mondjuk szombatra Redinek ígértem a cuha-völgyi túrát, ezért az nem okés. Lehet hogy a talin megyünk elõször végig az útvonalon együtt.
FELAHEGYRE! :scared:

#14
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Van esõs kabátom, de vízhatlan gatyátok nektek van, és cipõtök? És a szemüvegem hogy nem lesz esõs? Én esõben tuti nem megyek. Fõleg, hogy az úgy balesetveszélyesebb meg még hideg is. Majd arra szeretnék megkérni valakit, hogy az aktuális szombaton, mielõtt a Délibe menne, tekerjen el felém, és karoljon fel, mert egyedül nem tudok a Délibe eljutni. De közel lakom sztem. :)


A cipõre kamáslit kell húzni, akkor nem ázik be. Vizhatlan nadrágot pl. Mountex-ben is árulnak. De akár nálam is lesz. Legfeljebb nagy rád.:) A szemüveg vízes lesz. Szerintem azzal sem lesz próbléma, hogy valaki feléd tekerjen......minden megoldható. Már csak jönnöd kell.:)

#15
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Engem meggyõztél .....:)

Teo:

Az esõ ne riasszon el semmitõl. Majd adunk esõ cuccot, a bringának meg nem árt.

Van esõs kabátom, de vízhatlan gatyátok nektek van, és cipõtök? És a szemüvegem hogy nem lesz esõs? Én esõben tuti nem megyek. Fõleg, hogy az úgy balesetveszélyesebb meg még hideg is. Majd arra szeretnék megkérni valakit, hogy az aktuális szombaton, mielõtt a Délibe menne, tekerjen el felém, és karoljon fel, mert egyedül nem tudok a Délibe eljutni. :( De közel lakom sztem. :)

#16
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Régen itt mostak: http://pix.bikemag.h...177806&cat=2227

Mikor utoljára arra jártam teli volt vízzel. Be sem lehet menni.

Ez meg dörgicsei látkép: http://pix.bikemag.h...hp?photo=185945

mijeza mosóbarlang?



#17
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Hideg (sör) habok, óbudavári mosóbarlang, nyammmm, má' gerjedek!!!

mijeza mosóbarlang?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#18
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Hideg (sör) habok, óbudavári mosóbarlang, nyammmm, má' gerjedek!!!

de legalább mindenki várná, hogy végre merülhessen a hideg habokba...
na jó, elég nagyvázsony...bár azért talán zánka? az óbudavári lejtõtõl, meg a látványtól szerintem bepisilne mindenki...

én szerintem szombaton a délibõl 7:05-kor induló vonat legyen a célja mindenkinek, lehet aludni a vonaton is.akkor olyan 1/2 11 tájában már rendben el lehet indulni tõlünk, 1/2 12 körül találkozhatnánk almádiban.



#19
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Modjuk a kenese-salföld-kenese az elég durva hosszilag. 100nak bõven föle van. A nagyvázsony az király. Onnan már a Kab-hegy sincs messze. Azzal megint az a gáz, hogy megint 100 fölött lenne. Nembeszélve a Kab-hegy megmászásáról. Végig betonoson lehet menni, de azért Kenesérõl nem egyszerû táv. A Kab-hegy és környéke egy külön nap lenne. A Mûvészetek Völgye Maraton pont itt cikázik 60km-et majdnem 2000m-es szintemelkedéssel.

de legalább mindenki várná, hogy végre merülhessen a hideg habokba...
na jó, elég nagyvázsony...bár azért talán zánka? az óbudavári lejtõtõl, meg a látványtól szerintem bepisilne mindenki...

én szerintem szombaton a délibõl 7:05-kor induló vonat legyen a célja mindenkinek, lehet aludni a vonaton is.akkor olyan 1/2 11 tájában már rendben el lehet indulni tõlünk, 1/2 12 körül találkozhatnánk almádiban.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#20
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A Betekints völgyben haladva a Laczkó forrás ELÕTTI murváson balra fel, Lovasiskola, Kuszi, Jeruhegyi temetõ, viadukt, Betekints, vissza ugyanoda.

Balcsin buli még: Dörgicse, Hegyestû, Tihany-fsz belsõ tavi résszel, Füred a Koloska-völggyel, Kis kör komppal...

Ha a Veszprém kör pályabejárása érdekel, egyeztessünk szombat délelõttre vmit. (Ma vagyok fent utoljára addig!)

Bikebuddha: Rettenetes domdra gondolsz? Vagy csak a tetõn való nyomulásra. A tetején van egy fasza kis ösvény. A város felõl a forrás felé vezetõ út felett megy végig.