Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#181
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Sajna vissza is kéne a vonathoz kérni kocsit és azzal el is jönni.

Veszprém lényegesen közelebb van Kõszeghez, mint Budapest:chin: . Ezzel kéne kezdeni valamit. Van ott egyetem, meg kollégium.
Meg nem túl messze onnan Csopakon nekem egy aparmanom, 1+3 fõ számára OK (az az 1 ugye én volnék)
a második p néma!

#182
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kérdõjel nélkül és kis betûvel írom a nick nevem!! :)

Sajna vissza is kéne a vonathoz kérni kocsit és azzal el is jönni.

zsmtb: valszeg egészen hazáig kisérlek majd :)

#183
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
MÁvval mi legyen?
kellene bicajhordó fülek oda vissza!

és ehhez tudni kellene a visszajövetel idõpontját is!

ja és folyamatosan írni a névsort!

kezdem:
1, Bikebuddha
2, Rainman?
3 Zsmtb.

folytassátok

#184
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ja már értem.. Az elsõ kör után aki siet az mehet haza...

Sztem sokan ritkán jutunk e veszprémbe és az erdõ ott is erdõ, az izzadás ott is sós... (sarkított példa) szal (természeti) nevezetességeket nézni sztem jó lenne, no meg a városban is kicsit szétnézni.

A vonathoz meg sajna igazodni kéne...

#185
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali 2006.06.04-én kerül megrendezésre Veszprémben.
A Kelly's klub szelleméhez híven NEM csak klubtagokat és Kelly's tulajokat várunk!

A túra két részbõl áll, lehetõséget adva a rövidebb távot választó kerékpárosoknak is a részvételre. Az elsõ körben Veszprémet és környékét járjuk be.
A második körben a Balatonhoz látogatunk el kerékpár- és lehetõség szerint kis forgalmú utakon. Szint kb. 500 m.

Az elsõ kör útvonalterve: Vp. Vasútállomás / Fenyves vagy Jutasi út / Nivegy-völgy / Szerelem-sziget / Viadukt / Betekints-völgy / Csatár-hegy / Márkói malom / Hadiút / Veszprém Vasútállomás (A kör kb. 35 km)

A második kör útvonalterve: Veszprém / Szentkirályszabadja / Balatonalmádi / Lovas / Felsõõrs / Szentkirályszabadja / Vp.

Találkozó: 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson. (A Délibõl 9:00-kor induló vonat 10:44-kor érkezik be.)

A vasútállomás megközelítése közúton: Bp-tõl Szfehérvárig az M7-en, Fehérvártól Veszprémig a 8-as fõúton. A nyolcast a 48. kilométernél hagyjuk el Veszprém elõtt jobbra, Gyõr irányában. A pár száz méter múlva következõ Tesco-körforgalomból már NEM Gyõr felé, hanem az Iparterület felé haladunk tovább az Északi Gyûrûn. Az elsõ lámpához érve jobbra fordulunk a vasútállomás felé. (Ezt tábla is jelzi.)


Képek a tervezett útvonalról (bõvítés alatt): http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2610

#186
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Jövõ héten tudok pályabejárni. De szerintem a túra végét (végének az idõpontját) igen nehéz lesz tervezni. Nem tudjuk, ki milyen gyors vagy lassú, milyen hosszú pihik lesznek, mekkora lesz a mindig szembeszél, stb... De az elsõ kör mindenkinek bele fog férni, a fennmaradó idõt pedig szükség esetén Vp-ben is jól el tudjuk tölteni. Amúgy is gondolkodtam egy hosszabb szabad programon a Betekints völgyben, mert innét pár száz méter az óváros szíve és itt van a Kittenberger Zoo is, ami fekvésébõl adódóan igazi kuriózum. Szóval rugalmasan kezeljük. Én is fontosabbnak tartom az esemény "találkozó" jellegét, mint a túra részét. Nem akarok feltétlenül minél több km-t belepumpálni a napba. Ti úgyis nyomjátok minden héten:) !

Ezt most lazán, mint a kazán...hehehe

Buddha: Azt kéne csinálnod h bejárod az általad tervezett útvonala, úgy h párszor pihizel vagy utólag hozzá adod és úgy igazítod a túrát h elõre kinézünk egy vonatot amihez igazodunk.

Próbáld meg úgy csinálni a túrát h 6-7 körül már pesten lehessünk h gyömrõit, md-t, Madmant és a többieket akik még vonatoznak Pestrõl is vagy messzebb leknak azokat ne zárjuk ki a késõi érkezés miatt!
Inkább legyen kicsit kevesebb a túra, de had jöjjenek el többen! Elvégre arról szól a találkozó h minnél többen ott lehessünk a klubból!!



#187
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Buddha: Azt kéne csinálnod h bejárod az általad tervezett útvonala, úgy h párszor pihizel vagy utólag hozzá adod és úgy igazítod a túrát h elõre kinézünk egy vonatot amihez igazodunk.

Próbáld meg úgy csinálni a túrát h 6-7 körül már pesten lehessünk h gyömrõit, md-t, Madmant és a többieket akik még vonatoznak Pestrõl is vagy messzebb leknak azokat ne zárjuk ki a késõi érkezés miatt!
Inkább legyen kicsit kevesebb a túra, de had jöjjenek el többen! Elvégre arról szól a találkozó h minnél többen ott lehessünk a klubból!!

#188
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Sztem 500 körül. (Nagyon hasból.) Igyekeztem "lájtosra" tervezni, mert a klubtagok jórészt bp-rõl érkeznek és nekik ugye még a 300 km-es vonattúrát is teljesíteniük kell, ha csak itt nem alszanak:) .
A Kõszeg marcival való egybeesést nagyon sajnálom. Igyekeztem minden átfedést elkerülni az idõpont kiválasztásakor, de rászaladtam a fütyire, mert a Ritzing maratont reflexbõl külföldi versenyként érzékeltem... De már nem változtatunk, túl sok helyen lett közzétéve az idõpont.


Nem is akartam ilyet kérni...

Lehet, hogy megkozkáztatok azért egy pofavizitet.

#189
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali 2006.06.04-én kerül megrendezésre Veszprémben.
A Kelly's klub szelleméhez híven NEM csak klubtagokat és Kelly's tulajokat várunk!

A túra két részbõl áll, lehetõséget adva a rövidebb távot választó kerékpárosoknak is a részvételre. Az elsõ körben Veszprémet és környékét járjuk be.
A második körben a Balatonhoz látogatunk el kerékpár- és lehetõség szerint kis forgalmú utakon. Szint kb. 500 m.

Az elsõ kör útvonalterve: Vp. Vasútállomás / Fenyves vagy Jutasi út / Nivegy-völgy / Szerelem-sziget / Viadukt / Betekints-völgy / Csatár-hegy / Márkói malom / Hadiút / Veszprém Vasútállomás (A kör kb. 35 km)

A második kör útvonalterve: Veszprém / Szentkirályszabadja / Balatonalmádi / Lovas / Felsõõrs / Szentkirályszabadja / Vp.

Találkozó: 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson. (A Délibõl 9:00-kor induló vonat 10:44-kor érkezik be.)

A vasútállomás megközelítése közúton: Bp-tõl Szfehérvárig az M7-en, Fehérvártól Veszprémig a 8-as fõúton. A nyolcast a 48. kilométernél hagyjuk el Veszprém elõtt jobbra, Gyõr irányában. A pár száz méter múlva következõ Tesco-körforgalomból már NEM Gyõr felé, hanem az Iparterület felé haladunk tovább az Északi Gyûrûn. Az elsõ lámpához érve jobbra fordulunk a vasútállomás felé. (Ezt tábla is jelzi.)
__________________


Képek a tervezett útvonalról (bõvítés alatt): http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2610

#190
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Sztem 500 körül. (Nagyon hasból.) Igyekeztem "lájtosra" tervezni, mert a klubtagok jórészt bp-rõl érkeznek és nekik ugye még a 300 km-es vonattúrát is teljesíteniük kell, ha csak itt nem alszanak:) .
A Kõszeg marcival való egybeesést nagyon sajnálom. Igyekeztem minden átfedést elkerülni az idõpont kiválasztásakor, de rászaladtam a fütyire, mert a Ritzing maratont reflexbõl külföldi versenyként érzékeltem... De már nem változtatunk, túl sok helyen lett közzétéve az idõpont.

szia!!!

Nekem annyi problémám lenne az idõponttal, hogy másnap Kõszeg maraton...

Kb mennyi lenne a szint???



#191
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szia!!!

Nekem annyi problémám lenne az idõponttal, hogy másnap Kõszeg maraton...

Kb mennyi lenne a szint???

#192
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali 2006.06.04-én kerül megrendezésre Veszprémben.
A Kelly's klub szelleméhez híven NEM csak klubtagokat és Kelly's tulajokat várunk!

A túra két részbõl áll, lehetõséget adva a rövidebb távot választó kerékpárosoknak is a részvételre. Az elsõ körben Veszprémet és környékét járjuk be.
A második körben a Balatonhoz látogatunk el kerékpár- és lehetõség szerint kis forgalmú utakon.

Az elsõ kör útvonalterve: Vp. Vasútállomás / Fenyves vagy Jutasi út / Nivegy-völgy / Szerelem-sziget / Viadukt / Betekints-völgy / Csatár-hegy / Márkói malom / Hadiút / Veszprém Vasútállomás (A kör kb. 35 km)

A második kör útvonalterve: Veszprém / Szentkirályszabadja / Balatonalmádi / Lovas / Felsõõrs / Szentkirályszabadja / Vp.

Találkozó: 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson. (A Délibõl 9:00-kor induló vonat 10:44-kor érkezik be.)

A vasútállomás megközelítése közúton: Bp-tõl Szfehérvárig az M7-en, Fehérvártól Veszprémig a 8-as fõúton. A nyolcast a 48. kilométernél hagyjuk el Veszprém elõtt jobbra, Gyõr irányában. A pár száz méter múlva következõ Tesco-körforgalomból már NEM Gyõr felé, hanem az Iparterület felé haladunk tovább az Északi Gyûrûn. Az elsõ lámpához érve jobbra fordulunk a vasútállomás felé. (Ezt tábla is jelzi.)
__________________

#193
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Bõvebb útvonalterv van már? Engem lehet, hogy érdekelne...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#194
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Hola!

A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali 2006.06.04-én kerül megrendezésre Veszprémben.
A Kelly's klub szelleméhez híven NEM csak klubtagokat és Kelly's tulajokat várunk!

A túra két részbõl áll, lehetõséget adva a rövidebb távot választó kerékpárosoknak is a részvételre. Az elsõ körben Veszprémet és környékét járjuk be.
A második körben a Balatonhoz látogatunk el kerékpár- és lehetõség szerint kis forgalmú utakon.

Találkozó: 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson. (A Délibõl 9:00-kor induló vonat 10:44-kor érkezik be.)

A vasútállomás megközelítése közúton: Bp-tõl Szfehérvárig az M7-en, Fehérvártól Veszprémig a 8-as fõúton. A nyolcast a 48. kilométernél hagyjuk el Veszprém elõtt jobbra, Gyõr irányában. A pár száz méter múlva következõ Tesco-körforgalomból már NEM Gyõr felé, hanem az Iparterület felé haladunk tovább az Északi Gyûrûn. Az elsõ lámpához érve jobbra fordulunk a vasútállomás felé. (Ezt tábla is jelzi.)