Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#141
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
rainman: Ez most a résztvevõk listája lesz, vagy az ottalvósoké?
Két keréken szép a világ...

#142
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
1, Bikebuddha
2, Rainman
3, Zsmtb
5, gyömrõi
4, avus
5, Tailor
6, peppe


peppe: már most sokan vagyunk a házba :( Na majd megtanácskozzuk ha körvonalazódik egy végleges létszám h vmi kunyhót kivegyünk-e ahol nem gáz ha sokan csövezünk a bringák mellett.

#143
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Üdv.

Én feltétlenûl szeretnék menni, velem már számolhatsz. Akár a két naposban is benne vagyok. Van egy Kelly's-es ismerõsöm, már neki is szóltam, lehet, hogy õ is jön....

#144
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
peppe: ha lesznek jelentkezõk akkor összehozzuk a dolgot majd... de azért neked is ott kéne lenned ismerõstõl függetlenül mivel nem aludni megyük hanem "bulizni".

#145
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Buddha: Az nem rossz ötlet szerintem, hogy az elsõ körön bõvíteni a völgyben, illetve a kilátónál, majd visszafelé aki akar, lecsatlakozhatna az állomáson, s mi meg mehetnénk vissza lõtéren Rátótra, majd Kádárta, Vp. Ez megint egy óra kb, utána lehetne kicsit városnézni, majd aki akar, hazamegy, aki meg maradna, azokkal lehetne délután-este Balaton felé menni! Mit szólsz? Többiek véleménye?

Így az elsõ kör simán felbõvithetõ 3 órásra, majd a Rátóti kör kb. még egy óra, egy óra városnézés, így elérik az ötös vonatot, aki meg marad, az ráér utána Balaton felé tekerni!
Két keréken szép a világ...

#146
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Hoppá, bicókkal nem is számoltam! Erkélyen ugyan 6 lánccal össze-vissza meg a korláthoz kötözve biztonságban lennének, még semminket nem lopták el Csopakról, de én is jobban szeretek egy szobában aludni pacival. Itthon is azt teszem.

Szóval akkor inkább 4 fõ (és nem 1+3).

Ja, és Veszprémbõl megy (tavalyelõtt ment) vonat amivel el lehet érni a versenyt.
a második p néma!

#147
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

És más lehetõség?

peppe: a +3 az az ágyak miatt annyi? hzákkal lehet több fõ?

szerk: gyömrõi egyszerre küldtük a hsz-t de nem értem h mire vonatkozik a "no azé mondom..."

Nem az ágyak száma valójában 2. A 2+2 fõ még kényelmesen elalszik, igaz a csúcs eddig 8+1kutya volt. De akkor már ketten a konyha-elõszobában aludtak. A kutya meg az erkélyen. Neki persze OK volt teljesen.

A reális szám még (egy montis elvárásaihoz képest) kényelmesen 6 fõ. 2 ágy 4 padló polifoam+hálózsák.

Szal hálózsák kellene, a biztonság kedvéért mindenkinek, annak is akinek ágy jut, mert idén még nem voltam lent, nem tudom ágynemûvel mi a helyzet (kéthetes váltásokban használjuk a helyet). Polifoam van 2 (vagyis tavaly még megvolt), de nem árt ha duplán van, érdemes hozni.

Lehet, egyébként hogy én levonódok létszámból mert van ismerõs Veszprémben.

Ami korlát még az a bojlerben levõ 80liter forró (valóban forró) víz.

Stand az utca túloldalán egyébként.
a második p néma!

#148
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
no azé mondom...
www.montalk.net :matrix:

#149
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
És más lehetõség?

peppe: a +3 az az ágyak miatt annyi? hzákkal lehet több fõ?

szerk: gyömrõi egyszerre küldtük a hsz-t de nem értem h mire vonatkozik a "no azé mondom..."

#150
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Találtam ma valamit a pultban. Egy köszönõlevél a Bakony 200 outi TT szervezõjétõl. Kiderült, hogy szponzorálta a Fõnök. Nem rossz csóka ám!

#151
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
úgy van!
www.montalk.net :matrix:

#152
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
NA ilyen úri helyre nem megyünk akkor mert ha nem alhatok egy légtérben a salamanderemmel akkor virrasztok. Gondolom ilyen puccos helyen nem szeretik ha a túrázó kerékpáros betolja a járgányt az ágya mellé. :)

#153
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Minden fõnök ugyanolyan. Kivéve a Kelly' klub-tagokat.:)
www.montalk.net :matrix:

#154
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A csomagmegõrzést biztosan meg tudom oldani, de hálózsákot nem is említek a Fõnöknek, mert lekáromkodja a csillagokat az égrõl (amellé a 4 mellé, ami a cégtáblán figyel...).

Én hálózsákban is elvagyok a padlón, ha érkezéskor letudjuk tenni a felesleges ballasztokat.



#155
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én hálózsákban is elvagyok a padlón, ha érkezéskor letudjuk tenni a felesleges ballasztokat.

#156
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Sütögetés? A Betekints Hotel (ami az egyik munkahelyem) Veszprém legszebb részén, a Séd völgyében fekszik. Rendszeresen vannak grillpartik. Terasz, medence, lófasz és esti fény... Csak hát az árak...

Sztem jó lesz az elsõ terved a 2 körrel + az a kilátó és a városnézés.

Ha már szóba jött az ottalvás ki az aki maradna bulizni egyet? Bár macerás lenne még a túrához hozzászervezni vmi sütögetést, iszogatást... és ha már nem megyünk el az 5össel akkor még este is egy kis tekerés meg másnap is... hááát szal sztem az 1 nap elég lesz.



#157
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Az a gáz, hogy sorra jönnek az ötletek tuti helyekrõl... Koloska-völgy Füreden, Tihany-félsziget, Dörgicse, Hegyestû, stb... Rengeteg a látnivaló a Balatonnál is. De mindez 150 km-be sem férne bele, úgyhogy a Pelso-ból valszeg csak ízelítõ lesz. Ha csak ki nem marad a Veszprém-kör.:)
Nehéz dolog ez a szervezés...

buddha: te vagy a fõnök, már csak a neved miatt is :) majd alkalmazkodunk, ahogy tudunk.
www.montalk.net :matrix:

#158
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sztem jó lesz az elsõ terved a 2 körrel + az a kilátó és a városnézés.

Ha már szóba jött az ottalvás ki az aki maradna bulizni egyet? Bár macerás lenne még a túrához hozzászervezni vmi sütögetést, iszogatást... és ha már nem megyünk el az 5össel akkor még este is egy kis tekerés meg másnap is... hááát szal sztem az 1 nap elég lesz.

#159
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Az a gáz, hogy sorra jönnek az ötletek tuti helyekrõl... Koloska-völgy Füreden, Tihany-félsziget, Dörgicse, Hegyestû, stb... Rengeteg a látnivaló a Balatonnál is. De mindez 150 km-be sem férne bele, úgyhogy a Pelso-ból valszeg csak ízelítõ lesz. Ha csak ki nem marad a Veszprém-kör.:)
Nehéz dolog ez a szervezés...

#160
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Egyelõre nem vagyunk sokan és nem tudni ki hogy ér rá. A 2 kör célszerûbb a gyengébbeknek ha haza akarnak menni, ill azoknak akik csak keveset tudnak maradni.