Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#161
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Most már kezdek megkeveredni... 1 kör legyen (hosszabbított version) városnézéssel, vagy 2 kör? Hány kilcsi lenne ideális? (Tekintetbe véve, hogy remélhetõleg sokan leszünk, és a lánc erõsségét mindig a leggyengébb szem határozza meg...)

#162
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
mivel este már nem találkozunk így akár ha maradnak a többiek is akkor az ottalvós buliról is lehet szó!

Pünkösdi királyság lesz!!

#163
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Úgy érted, a másnap reggeli ötössel?

Juhé!!! nem kell sietnem majd haza!! Asszonykám elengedett egész napra!!!
De azért az 5össel uugy haza kéne jönnünk...



#164
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Gondolkodom azon is, hogy 1 kör legyen. Csatáron bõvíthetnénk az Ördögrágta-sziklák felé, és van ott vmi völgy is, ami szintén szép. Sajnos elég hiányos a helyismeretem arrafelé. Talán egy Gulyadomb-mászás is játszhat... Esetleg a hadiúton elmehetnénk Rátótig, majd a kádártai bringaúton vissza Vp-be.

Nem tudom, mi férhet bele a 2. körbe, de nem szeretnék "végigrohanást..."

Na akkor úgy néz ki, hogy 11:00-kor start az állomásról, s 17:00-ra kellene újra ott lenni indulásra készen. Az elsõ kör 1,5-2 óra alatt teljesíthetõ. Azaz a rendelkezésre álló 6 órából még marad 4 óra. Szerintem ebbe még egy kis városnézés, illetve a második kör is belefér. Vagy a második kört megpróbálhatnánk rövidebbre venni, s úgy városnézni is egyben. Azért szerintem az is megfontolandó, hogy elsõ körbe belekerülhetne a Csatár-hegyi kilátó. Tényleg szép onnan a kilátás, igaz, lehet mászni rendesen. Távban max. 4km-el lenne több. Igaz idõben legalább fél óra plussz, pláne, ha ott nézelõdünk, fényképezgetünk is!

Buddha: Jakussal bejárom minél elõbb a Felsõörs-Szentkirályszabadja szakaszt, s akkor majd többet tudok mondani a második körrõl is! Aztán majd mehetünk együtt is bejárni!



#165
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Juhé!!! nem kell sietnem majd haza!! Asszonykám elengedett egész napra!!!
De azért az 5össel uugy haza kéne jönnünk...

#166
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Peppe szervezed már a Kõszeg marcit?

Nagyjából annyit tettem az ügy érdekében amit idéztél.

Nagyon el tudnám képzelni, hogy a verseny után 1-2 napot még Kõszegen legyek. 2éve amikor voltam többen ezt csinálták. Valami nem túl frekventált helyen ott is lehetne szállást szerezni.
a második p néma!

#167
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Veszprém lényegesen közelebb van Kõszeghez, mint Budapest:chin: . Ezzel kéne kezdeni valamit. Van ott egyetem, meg kollégium.
Meg nem túl messze onnan Csopakon nekem egy aparmanom, 1+3 fõ számára OK (az az 1 ugye én volnék)


Peppe szervezed már a Kõszeg marcit?

#168
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Buddha!

Az elsõ kör szerintem nincs több 30km-nél a vasútállomásról sem. Én 28-at mértem, s max 1km-re indultam s érkeztem a pu-tól! Csatárhegyi kilátóval lenne kb annyi! Ráadásul egész jól lehet haladni, úgyhogy biztos marad még 4 óránk az elsõ kör után. Szerintem.
Két keréken szép a világ...

#169
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Én csak szombat este megyek le, és vasárnap tekerek a csapattal, és csak jó birkaként követem a veezetõt, szal nem tom merre fogunk menni :D. 2 nap alatt járj be a csapat a TT teljes hosszát. HBSE-s mezben lesznek vszeg, úgyhogy felismerhetõ a brancs :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#170
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
clio!

A gázlók picit odébb lesznek, mint amerre mi megyünk. Viszont a TT útvonalához tartozik a Vp-Márkó közötti szakasz a Séd völgyében, ahol mi 11:30 körül fogunk tekerni, talán ott futhatnánk össze.
Két keréken szép a világ...

#171
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Lehet, hogy akkor Szfehérváron átszállósdit kell játszani...:( (Pár éve utaztam Kmétrõl Orfûre. 5 vonat + 1 vonatpótló busz, s hipp-hopp, ott is voltam...)

van még egy-két közvetlen vonat
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#172
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás
Kis csapatunk Gazlo TT pályabejárást tart azon a hétvégén. Mi Pénzesgyõrben leszünk és onnan rajzunk szombaton és vasárnap. Ha jól emlékszem ez Veszprém környéke. Talán öszefutunk a gázlókon valahol...

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#173
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Na akkor úgy néz ki, hogy 11:00-kor start az állomásról, s 17:00-ra kellene újra ott lenni indulásra készen. Az elsõ kör 1,5-2 óra alatt teljesíthetõ. Azaz a rendelkezésre álló 6 órából még marad 4 óra. Szerintem ebbe még egy kis városnézés, illetve a második kör is belefér. Vagy a második kört megpróbálhatnánk rövidebbre venni, s úgy városnézni is egyben. Azért szerintem az is megfontolandó, hogy elsõ körbe belekerülhetne a Csatár-hegyi kilátó. Tényleg szép onnan a kilátás, igaz, lehet mászni rendesen. Távban max. 4km-el lenne több. Igaz idõben legalább fél óra plussz, pláne, ha ott nézelõdünk, fényképezgetünk is!

Buddha: Jakussal bejárom minél elõbb a Felsõörs-Szentkirályszabadja szakaszt, s akkor majd többet tudok mondani a második körrõl is! Aztán majd mehetünk együtt is bejárni!
Két keréken szép a világ...

#174
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
hu bammeg, na ilyet nem játszunk! csak átszállás nélkül... utállom az átszállást, fõleg ha már futni kell a késés miatt.

pink: akkor már el tudsz jönni otthonról ezek szerint?

#175
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Lehet, hogy akkor Szfehérváron átszállósdit kell játszani...:( (Pár éve utaztam Kmétrõl Orfûre. 5 vonat + 1 vonatpótló busz, s hipp-hopp, ott is voltam...)

#176
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A 17.14-essel legkésõbb el kell jönnünk ami azt jelenti h 5re a vp pu.-n kell lennünk.

de meg ki lehet szállni almádi-lovas táján is, ott is járnak vonatok...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#177
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Bingó! Nyaranta a koleszek egy része tényleg olcsó szállásként üzemel! Szerintem a Gulya-dombon az állatkert felett lehet bungikat bérelni a kempingben, illetve játszhatnak a Balaton-parti szálláshelyek is, mert innét csak le kell gurulni a partra... Érdemes elgondolkodni. 15e körül van szállás a Gizella, Tapó és Jade hotelekben, 20e körül a Mediciben és a Betekintsben (itt (is)dógozom...:) )

Idefelé és visszafelé is több vonat szóba jöhet, nem kell mindenkinek ugyanazzal mennie/jönnie, lehet csúsztatni szükség esetén. Szívesen nyújtok reggel is plusz pár óra programot, idegenvezetést az esetleges korán kelõknek.

mekkérdezem otthol, kenesén, mitsz ólnának, ha páran ott aludnánk, akinek van kedve, 20km veszprém, meg még pár a vasútállomás.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#178
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A 17.14-essel legkésõbb el kell jönnünk ami azt jelenti h 5re a vp pu.-n kell lennünk.

#179
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Bingó! Nyaranta a koleszek egy része tényleg olcsó szállásként üzemel! Szerintem a Gulya-dombon az állatkert felett lehet bungikat bérelni a kempingben, illetve játszhatnak a Balaton-parti szálláshelyek is, mert innét csak le kell gurulni a partra... Érdemes elgondolkodni. 15e körül van szállás a Gizella, Tapó és Jade hotelekben, 20e körül a Mediciben és a Betekintsben (itt (is)dógozom...:) )

Idefelé és visszafelé is több vonat szóba jöhet, nem kell mindenkinek ugyanazzal mennie/jönnie, lehet csúsztatni szükség esetén. Szívesen nyújtok reggel is plusz pár óra programot, idegenvezetést az esetleges korán kelõknek.

Veszprém lényegesen közelebb van Kõszeghez, mint Budapest:chin: . Ezzel kéne kezdeni valamit. Van ott egyetem, meg kollégium.
Meg nem túl messze onnan Csopakon nekem egy aparmanom, 1+3 fõ számára OK (az az 1 ugye én volnék)



#180
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Részemrõl tuti haza kell jönnöm estére, mert még dunakeszire is ki kell mennem...