Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#101
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nekem a szombat-vasárnap jobban tetszik, mint már mondtam én nem és sztem ti sem akartok berugni. Igazából túra után nem akarok zsákban aludni, inkább a saját ágyam... talán ezért vonz ez a verzió jobban

#102
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
nekem mindegy igaz még nem beszéltem meg
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#103
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
felõlem aztán lehet vasárnap buddha-túra, vasárnap este szalonna nálunk és ivás és alvás, hétfõn megint valami kis tekerés, du-este pest is
írjuk a listához, hogy aki másnaposra képes, az a szombat-vasárnap vagy a vasárnap-hétfõ párosítást kultiválja-e. Tõlem lehet bármelyik.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#104
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A II. (Pünkösdi) Kelly's Tali 2006.06.04-én kerül megrendezésre Veszprémben.
A Kelly's klub szelleméhez híven NEM csak klubtagokat és Kelly's tulajokat várunk!

A túra két részbõl áll, lehetõséget adva a rövidebb távot választó kerékpárosoknak is a részvételre. Az elsõ körben Veszprémet és környékét járjuk be.
A második körben, ami opcionális, és valószínûleg csak az ott alvók és helybeliek tudnak majd részt venni rajta az idõ rövidsége miatt, a Balatonhoz látogatunk el kerékpár- és lehetõség szerint kis forgalmú utakon.

Az elsõ kör útvonalterve: Vp. Vasútállomás / Fenyves vagy Jutasi út / Nivegy-völgy / Szerelem-sziget / Viadukt / Betekints-völgy / Csatár-hegy / Márkói malom / Hadiút / Gyulafirátót / Kádárta / Veszprém Vasútállomás (A kör kb. 50 km, 100 m körüli szinttel, kb. fele burkolt út.)

A második kör (csak igény esetén) útvonalterve: Veszprém / Szentkirályszabadja / Balatonalmádi / Lovas / Felsõõrs / Szentkirályszabadja / Vp.
Ez a kör nagyon képlékeny, lehet, hogy nem is kör lesz, csupán lezúdulás a sütögetõ/iszogató/alvó helyre... Ez fõleg rajtatok múlik!

Találkozó: 11:00-kor a veszprémi vasútállomáson. (A Délibõl 9:00-kor induló vonat 10:44-kor érkezik be.)

A vasútállomás megközelítése közúton: Bp-tõl Szfehérvárig az M7-en, Fehérvártól Veszprémig a 8-as fõúton. A nyolcast a 48. kilométernél hagyjuk el Veszprém elõtt jobbra, Gyõr irányában. A pár száz méter múlva következõ Tesco-körforgalomból már NEM Gyõr felé, hanem az Iparterület felé haladunk tovább az Északi Gyûrûn. Az elsõ lámpához érve jobbra fordulunk a vasútállomás felé. (Ezt tábla is jelzi.)


Képek a tervezett útvonalról (bõvítés alatt): http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2610

rainman: Szívesen mennék veletek szombaton is, de csak vasárnapi szabadnapra van ígéretem. Minden elõfordulhat persze, de ezt az adott hét pénteke elõtt nem fogom tudni sajnos...
Azért majd próbálok minél többet veletek lenni. Ja, ha valaki sokat akar inni, rám számíthat!

#105
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
"éjszakai vonatozóknak" azért nem hiszem h bárki is vonatozna nagyon késõn. max az 5ös vonatot ajánlom és sztem én is ezzel jönnék haza...

Buddha akkor te szombat este nem tudsz velünk tartani?
Azért másnapos csak em lesz senki, vagy van aki sokat akar inni?

Legyen 2 éjszakás? 2. éjszaka (vasárnap) hol aludnánk?

#106
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
OK! Kibõvítem és lefixálom az elsõ kört. A másodikat opcionálisra hagyjuk az ott alvóknak, autóval érkezõknek és éjszakai vonatozóknak.

én tuti hogy aznap hazajövök. csak annyi hogy elõre dumáljuk meg hogyan lesz a túra /azaz mi fér bele a vonatig és mi nem..



#107
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

1, Bikebuddha
2, Rainman
3, Zsmtb
5, gyömrõi
4, avus
5, Tailor
6, peppe


peppe: már most sokan vagyunk a házba :( Na majd megtanácskozzuk ha körvonalazódik egy végleges létszám h vmi kunyhót kivegyünk-e ahol nem gáz ha sokan csövezünk a bringák mellett.


én tuti hogy aznap hazajövök. csak annyi hogy elõre dumáljuk meg hogyan lesz a túra /azaz mi fér bele a vonatig és mi nem..

#108
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Hoppá, bicókkal nem is számoltam! Erkélyen ugyan 6 lánccal össze-vissza meg a korláthoz kötözve biztonságban lennének, még semminket nem lopták el Csopakról, de én is jobban szeretek egy szobában aludni pacival. Itthon is azt teszem.

Szóval akkor inkább 4 fõ (és nem 1+3).

Ja, és Veszprémbõl megy (tavalyelõtt ment) vonat amivel el lehet érni a versenyt.

én egyszer autóval mentem csopak felé veszprémbõl és emlékeim szerint nagyon kis vadregényes hegyvidék van arra felé. kádárta felé meg ha jól emlékszem olyan dimbes dombos enyhébb terep..

#109
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Na, ebbe már belekeveredtem vazzz... Szal szvsz jobb lenne a túra napján/éjszakáján sütögetni, iszogatni, mert akkor én is ráérek:), lenn is hédereznék a parton veletek. Arról nem is beszélve, hogy másnaposan túrára indulni nem okosság...

A Betekintsben történõ csomagdepózásra az esemény elõtti héten kell visszatérnünk, akkorra lesz ugyanis beosztásom.

Én sajna nem tudok sátorhelyet/szállást biztosítani, mert az elõzõ kéglinket már eladtuk, az újnak pedig most ássák az alapokat. Anyósomékhoz pedig, ahol mi is ideiglenesen tartózkodunk, nem vinném a csapatot.

Azt hiszem, több útvonaltervet is készenlétben tartok, aztán majd figyelem, mire juttok és próbálok alkalmazkodni...

#110
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Juhé!!! nem kell sietnem majd haza!! Asszonykám elengedett egész napra!!!
De azért az 5össel uugy haza kéne jönnünk...


akkor nem jössz velem végig mi ? :)

#111
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Mer szeretnék végre egy maratonon végigérni...

Amúgymeg azt halottam, hogy nagyon jó---és hát nem lakom olyan nagyon messze.

Kiváncsi leszek milyen állapotban vagyok.

És jo lenne fórumos ismerõsökkel találkozni(versenyezni:))---73Kacsa, Peppe

#112
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kela ez a kõszeg miért vonz ennyire?

Buddha: ledobhatjuk nálatok akkor a hálózsákokat? Úgyis velünk mész kenesérõl a pu.-ra...

#113
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Peppén kívül még valaki Kõszeg????

#114
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Te jó ég, ez már kész kerékpáros tábor lenne peppe.

Én pink verzióját támogatom a szombati indullás - balatoni tekerés - esti buli - vasárnap 10re veszprémi pu - Buddha túra

A cuccokat nem tudjuk átvinni Vp.-be úgy h 10 elõtt mondjuk lerakjuk vmelyik Vp.-i srácnál és a hazautat úgy csináljuk beugrunk a vonat indulása elõtt a cuccokért? De ha a 2 körbõl ki kell válni akkor ám legyen, ez van. A 2 éjszaka sztem sok lenne, az már olyan tábor feeling nem weekend és a 2. este komplikát a szombat meg ezek szerint fix és tök jól hangzik ha a csapatnak is jó lesz!

20km a távolság, végülis be lehet vinni a málhát.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#115
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Te jó ég, ez már kész kerékpáros tábor lenne peppe.

Én pink verzióját támogatom a szombati indullás - balatoni tekerés - esti buli - vasárnap 10re veszprémi pu - Buddha túra

A cuccokat nem tudjuk átvinni Vp.-be úgy h 10 elõtt mondjuk lerakjuk vmelyik Vp.-i srácnál és a hazautat úgy csináljuk beugrunk a vonat indulása elõtt a cuccokért? De ha a 2 körbõl ki kell válni akkor ám legyen, ez van. A 2 éjszaka sztem sok lenne, az már olyan tábor feeling nem weekend és a 2. este komplikát a szombat meg ezek szerint fix és tök jól hangzik ha a csapatnak is jó lesz!

#116
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

szóval szombaton délelõtt be lehetne ugrani hozzánk, kenesére, lerakni a felesleges cuccokat (hálózsákok pl., mert azok szükségeltetnek), és aznap is tekerhetnénk egyet, este pedig aztán bevágódunk a kertbe, sör-bor-bogrács-grill-szalonna, kinek mi a vágyása. Alvás: 10-en el lehet férni a nem használt szobákban, földön-ágyon, vagy akár sátrazni is lehet, ahhoz is van hely. Mindezt ingyen. Ennél jobbat sajnos nem tudok. Másnap meg beszaladunk Veszprémbe, és, amit Buddha úr mondott. A második körbõl meg úgy válunk ki, hogy felénk, felmarjuk a málhát, irány a vasút, és drága fõvárosunk.

Ottalvás: akkor talán pontosítsunk

- szombatról-vasárnapra, balaton környéke, veszprém, lásd idézet pink75-tõl

- vasárnapról-hétfõre, ez az amit én eredetileg javasoltam, hogy maradjunk,
veszprénben ill balaton környékén mert az közelebb van kõszeghez (kõszeg marci ugyebár) mint bp

- hétfõ, esetleg kedd éjjel kõszegen, már aki olyan szerencsés, hogy van ideje-pénze, mert nem mindenki jut el rendszeresen haverokkal kõszegre, meg verseny után kényelmes tempóban túrázgatni, bejárni a verseny színhelyét, fényképezgetni igen kellemes. na ez a kõszegi ottmaradás fog nekem sajna kimaradni úgy tûnik.
a második p néma!

#117
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

szóval szombaton délelõtt be lehetne ugrani hozzánk, kenesére, lerakni a felesleges cuccokat (hálózsákok pl., mert azok szükségeltetnek), és aznap is tekerhetnénk egyet, este pedig aztán bevágódunk a kertbe, sör-bor-bogrács-grill-szalonna, kinek mi a vágyása. Alvás: 10-en el lehet férni a nem használt szobákban, földön-ágyon, vagy akár sátrazni is lehet, ahhoz is van hely. Mindezt ingyen. Ennél jobbat sajnos nem tudok. Másnap meg beszaladunk Veszprémbe, és, amit Buddha úr mondott. A második körbõl meg úgy válunk ki, hogy felénk, felmarjuk a málhát, irány a vasút, és drága fõvárosunk.


Nem hangzik rosszul:)

#118
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
szóval szombaton délelõtt be lehetne ugrani hozzánk, kenesére, lerakni a felesleges cuccokat (hálózsákok pl., mert azok szükségeltetnek), és aznap is tekerhetnénk egyet, este pedig aztán bevágódunk a kertbe, sör-bor-bogrács-grill-szalonna, kinek mi a vágyása. Alvás: 10-en el lehet férni a nem használt szobákban, földön-ágyon, vagy akár sátrazni is lehet, ahhoz is van hely. Mindezt ingyen. Ennél jobbat sajnos nem tudok. Másnap meg beszaladunk Veszprémbe, és, amit Buddha úr mondott. A második körbõl meg úgy válunk ki, hogy felénk, felmarjuk a málhát, irány a vasút, és drága fõvárosunk.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#119
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

1, Bikebuddha
2, Rainman
3, Zsmtb
4, gyömrõi
5, avus
6, Tailor ( akár 2 napos is lehet, ha nem jön közbe semmi)
7, Nida ( Õ Tailor Kelly's-es ismerõse, akár 2 napos is lehet )
8, peppe
9, Redi
10, pink (akár másnapos is lehet)
11, kela14?(de csak egy nap---pofavizit

Peppe akkor Kõszeg marcira jössz?

Táv?

Táv: nehéz a bicóm, úgyse gyõzök középtávon;) - nyugodt tempójú hosszún gondolkodom, de pályarajzot megnézve, a hosszú hurok viszonylag kis területen tekereg, tehát lehet mégis közép lesz.

Meg valószínû, hogy addigra h-p típusú munkám (is) lesz, nem mehetek teljesen leharcolva. Munkából sajnos az is következik, hogy verseny utáni 1-2 napos ottmaradás törlõdik.:(

Szóval Kõszeg marci becélozva, de a többi bizonytalan.
a második p néma!

#120
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Csak a másolhatóság kedvéért...

1, Bikebuddha
2, rainman (másnapos)
3, Zsmtb
4, gyömrõi (másnapos)
5, avus
6, Tailor ( akár 2 napos is lehet, ha nem jön közbe semmi)
7, Nida ( Õ Tailor Kelly's-es ismerõse, akár 2 napos is lehet )
8, peppe
9, Redi
10, pink (akár másnapos is lehet)
11, kela14?(de csak egy nap---pofavizit
12, kmax - még nem biztos de másnaposság ellen nincs gyógyír