Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

II. (Pünkösdi) Kelly's Tali (nem csak Kelly's-eseknek)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
193 hozzászólás a témában

#21
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Modjuk a kenese-salföld-kenese az elég durva hosszilag. 100nak bõven föle van. A nagyvázsony az király. Onnan már a Kab-hegy sincs messze. Azzal megint az a gáz, hogy megint 100 fölött lenne. Nembeszélve a Kab-hegy megmászásáról. Végig betonoson lehet menni, de azért Kenesérõl nem egyszerû táv. A Kab-hegy és környéke egy külön nap lenne. A Mûvészetek Völgye Maraton pont itt cikázik 60km-et majdnem 2000m-es szintemelkedéssel.
FELAHEGYRE! :scared:

#22
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Bikebuddha: Rettenetes domdra gondolsz? Vagy csak a tetõn való nyomulásra. A tetején van egy fasza kis ösvény. A város felõl a forrás felé vezetõ út felett megy végig.
FELAHEGYRE! :scared:

#23
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Én részemrõl örömmel benne vagyok a szombati tekerésben (és az azt követõ dajdajozásban). Tuti helyet biztosan találunk, bármekkora távolságigény merüljön is fel! Várjuk a szombati találkozó idõpontját és helyszínét!

Redi, Jakus: Legurulhatunk együtt is, találkozót majd egyeztetünk a kenesei adatok ismeretében.

Jól van vazze, fõmegyek a Csatárra, na!

De tettem bele egy Gulyadombos rettenetest is...

#24
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Pink: A szombati tekerés mikor indulna? Gondolom Kenesérõl indulnátok. Veszprémbõl jómagam, illetve aki még esetleg innen jönne (Buddha, Jakus, ?) letekerhetnénk Almádiba, s esetleg ott találkozhatnánk, s mehetnénk tovább együtt, ha az útiránynak ez majd megfelel. Jó lenne tudni valami olyan fix idõpontot és helyszínt szombatra, mint vasárnapra Vp. 11:00 MÁV Pu.

írtam valahol két vonatot, jó lenne, ha a korábbival jönnének a többiek.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#25
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Pink: A szombati tekerés mikor indulna? Gondolom Kenesérõl indulnátok. Veszprémbõl jómagam, illetve aki még esetleg innen jönne (Buddha, Jakus, ?) letekerhetnénk Almádiba, s esetleg ott találkozhatnánk, s mehetnénk tovább együtt, ha az útiránynak ez majd megfelel. Jó lenne tudni valami olyan fix idõpontot és helyszínt szombatra, mint vasárnapra Vp. 11:00 MÁV Pu.
Két keréken szép a világ...

#26
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

A legfrissebb verzió szerint vasárnap csak egy kör lesz, mert
- lesznek, akik kevesebbet bírnak és most a tali jellegen van a hangsúly, nem a túrán
- kb. 5 óránk lesz összesen
- a csapat egy része már elõzõ nap belekóstol a Balatonba
- néhányunknak még 3 óra vonatozás is befigyel 4-én...

Ez a kör 11 órakor indul a Vp. vasútállomásról, a biztosan érkezõ késõkre azért várunk.
A kör hossza 40-60 km, attól függõen, hogy Csatáron mekkora lesz a kitérõ, amit Jakusra vagy Redire szeretnék bízni. Az útvonal kb. fele aszfalt, emelkedés kevés lesz benne.
Némi városnézésre, minimális lépcsõzésre azért lehet számítani.
A szombati eseményekrõl Pinket vagy Raint kérdezzétek.


jó, akkor mit szólnátok szombaton egy kenese-nagyvázsony körhöz? vagy akár a káli-medence is bejátszhat, salföldi-tóval, de akkor korábban kellene indulni
ez, mondjuk, végig beton
meg lehet tekinteni a pogány madonna forgatási helyszíneinek egy részét :D
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#27
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Aki nem mássza meg a Csatárt, azt lelövöm!!! De komolyan! Én sem biztos, hogy fel fogok tekerni végig, akkor ha kell tolom, de fent a kilátó, s látni a várost, a Bakonyt, szép idõben Balatont, úgyhogy aki azon morfondírozna, hogy kihagyja, annak ezennel kiverem a fejébõl! Ha kell, a helyszínen is! Tényleg fel kell oda menni, ha már eljöttök idáig!


Engem meggyõztél .....:)

Teo:

Az esõ ne riasszon el semmitõl. Majd adunk esõ cuccot, a bringának meg nem árt.

#28
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Aki nem mássza meg a Csatárt, azt lelövöm!!! De komolyan! Én sem biztos, hogy fel fogok tekerni végig, akkor ha kell tolom, de fent a kilátó, s látni a várost, a Bakonyt, szép idõben Balatont, úgyhogy aki azon morfondírozna, hogy kihagyja, annak ezennel kiverem a fejébõl! Ha kell, a helyszínen is! Tényleg fel kell oda menni, ha már eljöttök idáig!
Két keréken szép a világ...

#29
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
A csatári részrõl csináltam egy szinttérképet:

http://kepeim.hu/use...7087&kid=693611

Ez a rész a körgyûrûtõl Márkóig kb 7km, ha jól emlékszem. Ha valaki nem akarja megmászni Csatárt akkor a 4es és 6os pont közötti részt ki lehet hagyni.
FELAHEGYRE! :scared:

#30
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Nem fog esni. Elintézem:cheers: !

#31
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Abban bennelennék én is. Remélem össze tudunk hozni valami idõpontot és az idõjárás is kegyes lesz hozzánk.
Ha esik az esõ amikor a tali lesz akkor dagonyázunk? Annak is megvan a maga szépsége :-)

ha esik Pünkösdkor, én nem jövök.

#32
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
A legfrissebb verzió szerint vasárnap csak egy kör lesz, mert
- lesznek, akik kevesebbet bírnak és most a tali jellegen van a hangsúly, nem a túrán
- kb. 5 óránk lesz összesen
- a csapat egy része már elõzõ nap belekóstol a Balatonba
- néhányunknak még 3 óra vonatozás is befigyel 4-én...

Ez a kör 11 órakor indul a Vp. vasútállomásról, a biztosan érkezõ késõkre azért várunk.
A kör hossza 40-60 km, attól függõen, hogy Csatáron mekkora lesz a kitérõ, amit Jakusra vagy Redire szeretnék bízni. Az útvonal kb. fele aszfalt, emelkedés kevés lesz benne.
Némi városnézésre, minimális lépcsõzésre azért lehet számítani.
A szombati eseményekrõl Pinket vagy Raint kérdezzétek.

#33
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Halihó.


Bocs, hogy nem olvastam végig, de ez a Kellys tali engem is érdekelne. Amennyiben kis körre lehet csatlakozni, és nem mentek vadul és el tudom vinni a bringát kocsival lehet én is csatlakoznák.
Pontosan merre is lenne az útvonal?


Veszprém az biztos. Meg balatonmittudommi, ahol Pink lakik. Vadulás nem lesz, hogy mindenki tudjon egy jót tekerni. Gyere nyugodtan, nem fogod megbánni.:)

#34
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Halihó.


Bocs, hogy nem olvastam végig, de ez a Kellys tali engem is érdekelne. Amennyiben kis körre lehet csatlakozni, és nem mentek vadul és el tudom vinni a bringát kocsival lehet én is csatlakoznák.
Pontosan merre is lenne az útvonal?

#35
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Abban bennelennék én is. Remélem össze tudunk hozni valami idõpontot és az idõjárás is kegyes lesz hozzánk.
Ha esik az esõ amikor a tali lesz akkor dagonyázunk? Annak is megvan a maga szépsége :-)


Én biztosan nem...---másnap Kõszeg

De sz.tem a többiek se, de gondolom õk is fognak nyilatkozni.

#36
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Abban bennelennék én is. Remélem össze tudunk hozni valami idõpontot és az idõjárás is kegyes lesz hozzánk.
Ha esik az esõ amikor a tali lesz akkor dagonyázunk? Annak is megvan a maga szépsége :-)
FELAHEGYRE! :scared:

#37
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Buddha!

Össze tudunk valamikor hozni bejárást, vagy nem lesz rá idõd?
Igazából ha jön Jakus, akkor sehol nem lesz ismeretlen terep, de azért ha tudnák találni egy idõpontot, szívesen tekernék veled egyet a leendõ útvonalon! Bár ha az idõ ilyen marad...
Két keréken szép a világ...

#38
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

...Én sem vagyok nagyon kényes. Ha nagy pókot látok majd, lehet, hogy megijedek.teo

anyu azért szokott takarítani, még ha vidéken is lakik:D
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#39
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Akkor már elõrébb jársz nálam az információ-áramlásban. 1ébként a múltkor ragasztott belsõ azóta is kõkemény :D


Reméljük a belsõ sem ugrik ki ismét:D . Ügyesen ragasztottál.......ha eszembe jut az a nap.......:D

#40
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Biztos, hogy jönnek...:)

Akkor már elõrébb jársz nálam az információ-áramlásban. 1ébként a múltkor ragasztott belsõ azóta is kõkemény :D