Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#41
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Te pereceltél elöttem egyet a pataknál?Én meg kérdeztem a csajtól,hogy: "megvolt?" Meg...


Nem, szerencsére sehol nem estem...
Nem tudod hogy milyen fotós volt, nem volt rajta vmi felirat, akármi?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#42
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
IMGP7958.JPG Ezt a képet szivesen fogadnám ahogy elözöm a két darazsat!Köszi:)

#43
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Képek itt is vannak:
http://www.greenbike.hu/dunamaraton/
Akinek valamelyik kellene nagyban jelezzen.

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#44
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Engem az érdeklene, hogy ki/kik voltak akik egy lejtõ&patak elött lefele fényképezték az embereket, mert akik mögöttem jöttek azt mondták hogy engem lefényképezett a csaj :) .

Te pereceltél elöttem egyet a pataknál?Én meg kérdeztem a csajtól,hogy: "megvolt?" Meg...

#45
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Képeket a versenyröl hol találok még a sportaktivon kivül?Meg esetleg ha valaki ismeri másik bringás újság fotósát az jelezzen nekem légyszives!!!


Engem az érdeklene, hogy ki/kik voltak akik egy lejtõ&patak elött lefele fényképezték az embereket, mert akik mögöttem jöttek azt mondták hogy engem lefényképezett a csaj :) .

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#46
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
én linkeltem (saját) képeket pár oldallal ezelõtt...
képek még a http://dhpage.freeweb.hu/ oldalon is

#47
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Képeket a versenyröl hol találok még a sportaktivon kivül?Meg esetleg ha valaki ismeri másik bringás újság fotósát az jelezzen nekem légyszives!!!

#48
Nagy Tibor

Nagy Tibor

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Kicsit off. de azért mégse annyira. Valami okos ember írja már meg, miként tudom megcsinálni azt, hogy amikor mások a levelemben szereplõ címre kattintanak automatikusan megjelenjen az általam megmutatni szánt oldal?
Köszi!

#49
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

2004-ben 1.7-es Notos XC-vel mentem (~3200/db), egyszer sem kellet megállni takarítani és szinte mindenhol elment. Persze ehhez kellett egy acélváz is.


Hmm, utánalesek, köszi a tippet! Ezt néztem most ki, de nyitott vagyok akármire ami ezeknek megfelel...

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#50
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
2004-ben 1.7-es Notos XC-vel mentem (~3200/db), egyszer sem kellet megállni takarítani és szinte mindenhol elment. Persze ehhez kellett egy acélváz is.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#51
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Én is középen mentem 2004-ben, de a vége az annak is makacs sárdagasztás volt, rosszabb mint most DM, legalábbis nekem, mert ott 10 métert nem tudtam tolni, már takarítani kellett, végül is háton cipelés lett belõle. Igaz, arra nem emléxem, hogy ez kb. hány km volt, de a végére jutott, így rosszul érintett. :-)) Szóval hajrá!


Akkor az jobb mint nekem a DM volt, 5-7méterenként kellett takarítanom :( .
Sárgumit nem tudom vegyek-e csak ezek miatt... de ha nem hosszú szakasz, most már az elején okosan felkapom a hátamra, míg bírom...

Nem akarok még sárgumit is venni és átszerelni :( Mindegy, még van két hetem elõnevezésben, meglátom milyen lesz az idõ... Köszi!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#52
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás

Szal sárgumi nélkül a középtáv járható, végén meg megint horror széles gumival?!

Köszönöm az infót, ha így van, akkor már nem gondolkozom hogy közép vagy hosszútáv, akkor tuti közép!


Én is középen mentem 2004-ben, de a vége az annak is makacs sárdagasztás volt, rosszabb mint most DM, legalábbis nekem, mert ott 10 métert nem tudtam tolni, már takarítani kellett, végül is háton cipelés lett belõle. Igaz, arra nem emléxem, hogy ez kb. hány km volt, de a végére jutott, így rosszul érintett. :-)) Szóval hajrá!

#53
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Én 2004-ben mentem a Bükk maratonon a 100km-en (tervezem idén is a hosszú távot). Ha a röviden mész, akkor annyira nem lesz vészes, az eleje jobbára sziklás, persze sár akkor is lesz ha esik. Viszont a hosszú táv vége, a Nagy-Egedrõl lefelé nagyon gáz ha esik. Az út a szõlõhegyekrõl jön le, ahol kilómétereken keresztül nyakig ér az agyagos föld... 2004-ben legalábbis ilyen volt...


Szal sárgumi nélkül a középtáv járható, végén meg megint horror széles gumival?!

Köszönöm az infót, ha így van, akkor már nem gondolkozom hogy közép vagy hosszútáv, akkor tuti közép!

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#54
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Srácok, Bükkmaratonon jobb út várható?! (Van ott agyagos rész?)

Mert ott is kéne menni egy karistot :)


Én 2004-ben mentem a Bükk maratonon a 100km-en (tervezem idén is a hosszú távot). Ha a röviden mész, akkor annyira nem lesz vészes, az eleje jobbára sziklás, persze sár akkor is lesz ha esik. Viszont a hosszú táv vége, a Nagy-Egedrõl lefelé nagyon gáz ha esik. Az út a szõlõhegyekrõl jön le, ahol kilómétereken keresztül nyakig ér az agyagos föld... 2004-ben legalábbis ilyen volt...

#55
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

utána te pihentél le...

Görcsölt a lábam... :)

mi lett az idõd?

8:09 a szerelés után már csak happy bike volt, nem szaggattam magam.
Vazz, te tényleg 86kiló vagy :)? Nekem nem tûnt fel.
Ja, látom itt mindenki a fékeirõl diskurált, nekem is cserélni kellett hátul a zsír új fékpofákat :D tegnap vettem 600ftért zoogiet. boltos esküdött rá. eddig klafa, ma teszteltem.
Amúgy nekem is kellemes meglepetés volt a powerbar frissítés, és kínálat.

#56
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Cruxos : svabe 1.35 cx pro és nagyon olcso

Régebben nagyon nézegettem, de mivel akkor nem voltak elterjedve a sáros versenyek nem is vettem. Valószínûleg ez már nekem vékony is lenne, talán egy Schwalbe Black Shark Mud vagy egy Maxxis Medusa jobban feküdne.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#57
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv.
Cruxos : svabe 1.35 cx pro és nagyon olcso
Hurka : igen mentünk együtt mikor rámtaláltál, a földön fetrengtem / fiatalságbolondcsság/ utána te pihentél le, majd a hegytetõn szervizeltél.
Valóban az utána következõ saras rész végig tekerhetõ volt :), azt nagyon élveztem ott mar elég sok közepes nézett furcsán
mi lett az idõd?

#58
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Hi LustaTömzsi!
Szerintem egy darabig mi együtt mentünk Dobogókõ 2re+utána is egy darabig. Aztán végre feküdt a pálya ott kicsit elléptem. Aztán szívtam a racsni mögé beszorult lánccal, ott meg is fogtál. A dagonyában pedig végleg elvéreztem! Ott aprithattál rendesen :-)

#59
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

ja, ehez a fékes agymenéshez meg csak azt tudom mondani 86Kg vagyok a nagy hasammal, és az idén már 3 saras versenyen voltam 1 garnitura vfékpofával. Szval ha ennyit fékeztek hogyan jottok el a célig, és ha én csak ennyit fékezek miért nincs jobb eredményem. sok sikert mindenkinek

Én sem tudom miért kopnak másoknak ennyire a fékpofák. Nekem már négy saras versenyem volt (250 km) és még csak félig koptak el. Leginkább 1.7-es gumival mentem volna, de az sajnos már elkopott. Majd jövõre... Egyébként milyen gumivan mentél? Mert menet közben nem ismertem fel.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#60
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás

Láttam én is valakit, 1.3 körüli gumval és csodálkoztam is, hogy vajon jó helyre jött-e? :)


Üdv.
Cruxos!
Szerintem jo hely vot.
Az 1,35-ös gumi , de jobban mentem vele mint terveztem.
Mivel középtávot szoktam menni ezért az esõ miatt már azt is kitaláltam hol lahet feladni, de mikor 2.X felértem Dobogókõre ahol bedobtam 1 hamburgert és 1 kolát valahogy még éreztem némi erõt és legurúltam azt a maradék pár kilometert. Nem nagy ido de nagyon bildog voltam a célban 7ó 38p idövel.

Én elégedetten indultam haza, sajnáltam azokat a sporttársakat akik a sár miatt cipelték, vonszolták a gápeiket. Remélem talán legközelebb õk is terephez illõ gumit engedhetnek meg maguknak.
A leves tényleg fincsi vot, a szakács pedig roppant elegáns, a duna kellemes
, a jelölés ok , az osztogatott gél , kulacs kedves ajándék.
ja, ehez a fékes agymenéshez meg csak azt tudom mondani 86Kg vagyok a nagy hasammal, és az idén már 3 saras versenyen voltam 1 garnitura vfékpofával. Szval ha ennyit fékeztek hogyan jottok el a célig, és ha én csak ennyit fékezek miért nincs jobb eredményem.
sok sikert mindenkinek