Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#481
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Én természetesen megyek! (ami azt illeti, mindre)

Meg szeretnék majd egy Dombság Haláltúrát, útvonal megvan, 60 km, 2200 szint, majd lehet oda is jönni, csak idõpontot találjunk rá. Singletrack rajongók legnagyobb örömére. ;)


Jelentkezek b+. :D Én még csak 50 kilcsi 1000 szintnél tartok a környéken. Remélem azért mind tekerhetõ, mert nem szeretném tolni sehol.

#482
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
az nekem se volt má meg.....:)

de a pályarajz meg a szintrajz fordítva van
pályarajzon józsef forrás - vizverés rét .....szintrajzon /meg ha jók az emlékeim gyakorlatban is/ fordítva......mindenesetre amit mondasz az a vizverés rét , j forrás közt lehet vmi nem turistajelölt út...../de asszem térképen már +van/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#483
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Én természetesen megyek! (ami azt illeti, mindre)

Meg szeretnék majd egy Dombság Haláltúrát, útvonal megvan, 60 km, 2200 szint, majd lehet oda is jönni, csak idõpontot találjunk rá. Singletrack rajongók legnagyobb örömére. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#484
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Majd megkeressük, mert ez a rész nekem is "sötét."


#485
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

http://forum.bikemag...6&postcount=257

Természetesen csak az elsõ esemény érintett a topic szempontjából.

Ütközéseket nem néztem, mindegyik szimpi.

És ha már Duna Maraton pályabejárás. Egyetlen szakaszt nem találok. Ha tudod/vki tudja azonosíthatná turistatérképen.

Utolsó frissítõpont után (rét, érkezés-távozás hegyesszöget zár be), köves, huplis lefele, majd balkanyar, nagyjából szintút. Ez után jön amit nem találok. :chin: Egy viszonylag meredek szakasz, egynyomos lefelé, jobbra hegyoldal, balra 'szakadék' majd visszatér királyok útjára. Ezután még nagyjából szintút, köves (saras) lefele, rét magasan szép kilátással, Zsitvai-kilátó, sípálya stb, cél.

Na, elõttetek van?
a második p néma!

#486
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
http://forum.bikemag...6&postcount=257

Természetesen csak az elsõ esemény érintett a topic szempontjából.


#487
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Szeva Bálna! Én nyomtam tavaly a hosszút (meg tavaly elõtt is) és 57. lettem. Másodszor fel Dobogókõre nagyon kemény, addigra már benne lesz a lábadban kb. 55km (majdnem annyi mint a teljes hosszú táv) és még akkor jön csak a neheze... Ha van lehetõséged, akkor valamikor próbálj meg feltekerni Pilismarótról Dobogókõre, hogy tudd mire számíthass, meg próbálj hosszú emelkedõkön edzeni. Kemény a hosszú táv (fõleg ha saras), pár héttel elõtte nem árt laza, 5-6 órás edzéseket is csinálni, ha szintidõn belül akarsz beérni. Egyébként tavaly az a rész kevésbé volt saras mint mondjuk a Pilis nyugati fele és a visegrádi-hg...


azért egy kicsit haladok, csak nem annyira... szerény vagyok... :) azért van a lábamban már idén majd 4000, meg majd 10db 100fölötti nap, hétfõn ha az idõ is ugy akarja 130-at megyek, abból több mint 80 original terep...
Szóval azért van építkezni, de köszönöm a tudnivalókat, meg a tanácsokat!!!:)

#488
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

No akkor "valaki mondja meg" :) hogy milyen is a hosszútávú pálya - illetve maraton pálya, mert idén ott megyek, tavaly csak a közepet - félmaratont vállaltam be... Szóval ha valaki tud valamit, azt megköszönöm...!


Szeva Bálna! Én nyomtam tavaly a hosszút (meg tavaly elõtt is) és 57. lettem. Másodszor fel Dobogókõre nagyon kemény, addigra már benne lesz a lábadban kb. 55km (majdnem annyi mint a teljes hosszú táv) és még akkor jön csak a neheze... Ha van lehetõséged, akkor valamikor próbálj meg feltekerni Pilismarótról Dobogókõre, hogy tudd mire számíthass, meg próbálj hosszú emelkedõkön edzeni. Kemény a hosszú táv (fõleg ha saras), pár héttel elõtte nem árt laza, 5-6 órás edzéseket is csinálni, ha szintidõn belül akarsz beérni. Egyébként tavaly az a rész kevésbé volt saras mint mondjuk a Pilis nyugati fele és a visegrádi-hg...

#489
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Tavaly a hosszú a POLAR-om szerint 98,8 km volt, 2675 méter szinttel

#490
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

En is a hosszura nevezek iden, de ha megint sar lesz akkor szarban leszek :D


Hát... Sárban a középtáv sem volt egy lélekmelengetõ érzés, kemény volt azért, bár akkor mentem tavaly a második legjobbamat... (nem kell egetverõ top10-re gondolni... :) ) Lényeg ami lényeg tavaly jó volt, de hosszún azért combos ha sár van...

#491
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás
En is a hosszura nevezek iden, de ha megint sar lesz akkor szarban leszek :D

#492
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ahogy ígértem, köszönöm szépen! :) A mászás nem gond, csak feljutok valahogy. Csak ne legyen az a tapadós-saras dzsuva ami tavaly volt, mert akkor csúnya lesz a dolog... :)

hááááát az majd kiderül...de díjaznék egy száraz pályát.../bár nekem mrad idén is a közép / ......ja és szívesen.....
de hátha jön még vki aki hoszút ment és tud még vmi hasznosat mondani.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#493
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás
Ahogy ígértem, köszönöm szépen! :) A mászás nem gond, csak feljutok valahogy. Csak ne legyen az a tapadós-saras dzsuva ami tavaly volt, mert akkor csúnya lesz a dolog... :)

#494
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

No akkor "valaki mondja meg" :) hogy milyen is a hosszútávú pálya - illetve maraton pálya, mert idén ott megyek, tavaly csak a közepet - félmaratont vállaltam be... Szóval ha valaki tud valamit, azt megköszönöm...!

ha a közepet +csináltad ahhoz képest, sok +lepetés nincs benne, csak dobogókõrõl van még egy hurok, kiss hullámzással lemész majdnem a dunáig, /tehát kb az a szint mint a rajt visegrádnál/ onnan visszamászol dobogókõre /ez 600 m szint/ meg a lefelé menet is +van kis mászással fûszerezve, szal olyan 800-850 m-rel több a szint /ha vki mérte majd +mondja, de a közép sem volt annyi szint mint amennyi írva vagyon/ meg egy + jó30 as plusszban.....mikor visszamásztál dkõre onnan meg ugyanaz.....
1éb tulajdonságaiban nagy meglepetés nincs a középhez képest......csak az a legnagyobb mászás....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#495
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Azt írják a tavalyi pálya marad.


No akkor "valaki mondja meg" :) hogy milyen is a hosszútávú pálya - illetve maraton pálya, mert idén ott megyek, tavaly csak a közepet - félmaratont vállaltam be... Szóval ha valaki tud valamit, azt megköszönöm...!

#496
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás
Még ugyan messze van, de most nézem sportaktívnál már az idei infok vannak. Azt írják a tavalyi pálya marad. Király! Meg a nevezés is olcsóbb, ha jól nézem...