Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Please log in to reply
495 replies to this topic

#461
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

VV, nekem sajna több okból nem jön össze (a többi túrádat viszont bejegyeztem, tervbe annak véve...), a legfõbb, hogy a SID-em szétcsúszott, így holnap szervízben kezdem a napot. (légtelenítés lesz, szimeringcsere, s talán új becsúszók is majd)

Jó túrázást és szép idõt!

Semmi gond, távolléted ellenõrizhetõen igazolt. Ismerve téged - van benned kraft rendesen - javaslat: Június 24-én lesz a "Pilisi mezszaggató." Ezen a napon, illetve a következõn hivatalos, szervezett pályabejárás lesz a szervezõk vezetésével. Na én úgy gondoltam, hogy szombaton ledurrantjuk a mezszaggatót, vasárnap meg mehetnék erre a pályabejárásra.


#462
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 posts
  • LocationBad Goisern
Én megyek meg még egy barátom ha felkelek és nem látok esõt. Bár mindenhol holnapra kirándulóidõt mondanak. Elvileg 9:45-ös kommppal megyünk át.

#463
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
VV, nekem sajna több okból nem jön össze (a többi túrádat viszont bejegyeztem, tervbe annak véve...), a legfõbb, hogy a SID-em szétcsúszott, így holnap szervízben kezdem a napot. (légtelenítés lesz, szimeringcsere, s talán új becsúszók is majd)

Jó túrázást és szép idõt!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#464
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Majd megoldjuk vhogy.:)


#465
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Komp át Nagymarosra és onnan vonat.

Logikus lenne. Nekem most ez is draga:(, szal lehet levezetésképp +1 Pap-rét...
a második p néma!

#466
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

sárdagasztás

Csak valós versenykörülmények
a második p néma!

#467
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
sárdagasztás
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#468
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Komp át Nagymarosra és onnan vonat.


#469
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Ki, hogyan jut ki szombat 10re Visegradra?:)
Lehet erdekelne a dolgo engem is.

Na e zaz. Én lehet sehogy, Pap-réten csatlakozom. De hogyan jutok vissza Visegrádról:chin:
a második p néma!

#470
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Ki, hogyan jut ki szombat 10re Visegradra?:)
Lehet erdekelne a dolgo engem is.

#471
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Én természetesen megyek! (ami azt illeti, mindre)

Meg szeretnék majd egy Dombság Haláltúrát, útvonal megvan, 60 km, 2200 szint, majd lehet oda is jönni, csak idõpontot találjunk rá. Singletrack rajongók legnagyobb örömére. ;)


Tudnal nekem errol valami infot adni?:)

#472
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Tuti nem végzünk 1-re, mert nem megyünk "versenytempót." Frissítjük az emlékezetünket, illetve ismerkedünk a pályával. Nekem sincs nagy kedvem a sok megálláshoz, de alkalmazkodnunk kell a lassabbakhoz.
Egyébként a Sportaktív is szervez pályabejárást június 24-én és 25-én. 24-én lesz a Pilisi mezszaggató túra, így akár a következõ nap el is lehet menni rá. Már akinek van kedve hozzá.


#473
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
VV! Szóval nekünk van egy meghívásunk az etyeki borfesztiválra - az lenne a kérdés, hogy kábé mennyi idõre becsülöd a táv végigtekerését, s ha nagyon sokra, akkor van-e rá mód, hoygy elõrébb hozzuk az indulást. Igazából félek, hogy mondjuk az általam belõtt 1-re megvagyunk project megoldhatatlan, ha sokat ácsingózunk...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#474
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Jövõ héten szombaton (május 20.) DM középtáv pályabejárás. Találkozó Visegrádon a révállomáson 10 órakor.:)


#475
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts
Spontán DM pályabelyárás szervezõdget HHH topikban, most szombatra. Persze lehet, hogy csak részbeni, mert már Bp-rõl terepen megyünk. Ha érdekel csatlakozz, akkor az útvonal kialakításába te is beleszólhatsz.
a második p néma!

#476
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Köszönet érte..........
Még jó hogy ez is sportaktív:)

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#477
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts
http://www.sportaktiv.hu
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#478
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,615 posts
Halihó

Mi most a pontos címe a maratonnak,mert ezen az oldalon én nevezést nem látok....vagy lehet már nevezni egyáltalán?
http://www.sportaktiv.hu/frame_dm.htm

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#479
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Hogy halál, meg túra az rendben. De milyen dombság?

gödöllõi, ha nem tévedek
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#480
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Én természetesen megyek! (ami azt illeti, mindre)

Meg szeretnék majd egy Dombság Haláltúrát, útvonal megvan, 60 km, 2200 szint, majd lehet oda is jönni, csak idõpontot találjunk rá. Singletrack rajongók legnagyobb örömére. ;)

Hogy halál, meg túra az rendben. De milyen dombság?
a második p néma!