Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#21
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Itt van a tavalyi szintrajza, én magam készitettem. Azaz a Polarom a tavalyi verseny alatt :)

Köszi! Szépen rajzol ez a polar.

Nekem akkor valszeg a hosszabb lesz. Ha nem is egy Duna Maraton azért némi sár érdekessé teheti...

De van már a marcinak saját topic-ja.
a második p néma!

#22
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

Sportaktívon néztem, pályarajz van, de hobbi/sport hossza nincs megadva, szinttérkép sem. Hosszokat legalább jó volna tudni.


Itt van a tavalyi szintrajza, én magam készitettem. Azaz a Polarom a tavalyi verseny alatt :)

http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186390

Fõbb adatok:

Rövid táv:
hossz: 30km
min.magasság: 237m
max.magasság: 403m
összes mászás: 575m

Hosszú táv:
hossz: 58km
min.magasság: 237m
max.magasság: 608m
összes mászás: 1090m

A képen a csúcsok nagynak tûnnek, de nem volt nagyon vészes. Idén is valami hasonlóra számíthatsz. Számomra maga a pálya nem volt annyira élvezetes mint mondjuk a Duna maraton. Itt sokat mentünk széles, köves vagy poros utakon, mezõkön keresztül. Egy Duna marci sokkal élvezetesebb ...szerintem.

#23
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Úgy akartam...De hogy megy a privát???

Kattincs a kép fölötti névre és legördül egy menü, ahol válaszd a "Privát üzenet nagybub részére" gombot. Utána megírod az üzenetet és elküldöd.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#24
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Inkább privátban jelentkezz egy e-mail címmel. Én már kaptam választ.

Úgy akartam...De hogy megy a privát???

#25
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Halihó!Kellene egy kép!:)

Inkább privátban jelentkezz egy e-mail címmel. Én már kaptam választ.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#26
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Halihó

Képek itt is vannak:
http://www.greenbike.hu/dunamaraton/
Akinek valamelyik kellene nagyban jelezzen.

Halihó!Kellene egy kép!:)

#27
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Sportaktívon néztem, pályarajz van, de hobbi/sport hossza nincs megadva, szinttérkép sem. Hosszokat legalább jó volna tudni.


30 és 60 km, szint állítólag 750/1500
Én tavaly a 30-on mentem, dimbes-dombos pálya volt széles homokos köves utakkal. Én a gyenge edzettségemmel mentem 20as átlag felett.

#28
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Nézd meg, ki a szervezõ. Amúgy libakergetõ, hosszú OX verseny, kevés szinttel. Legalábbis eddig ez volt. Idén máshol van a rajt/cél központ, de nem lesz nagy különbség a pálya jellegét illetõen.
Nagyon rosszat, és jót sem tudok mondani a versenyrõl. De elfogult vagyok, mivel erõsen hazai pálya.

Sportaktívon néztem, pályarajz van, de hobbi/sport hossza nincs megadva, szinttérkép sem. Hosszokat legalább jó volna tudni.
a második p néma!

#29
gabortom

gabortom

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Az idei saras maraton nem volt piskóta! De ha már "betettük a tétet", muszáj volt végigküzdeni magunkat.Végül is nem volt rossz!

#30
vcsibe

vcsibe

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás

Szia! Szia!

Döglégy színû Merida. Zöldes, izés lencse volt benne. De jó lenne, ha az enyém lenne!

Sajnálom, de nem a tiédet találtam meg. :(

Ha a Bükk maratonig nem jelentkezik a gazdája, leadom ott.

#31
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Köszönöm!

Igeeen! :D
Rajtszám keresõ rulez 1 kép van rólam is végre :) 708as voltam aki eléggé erõs idegzetû :)

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#32
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Nem találom ezt a velo-t, linkkel kisegítene vki?


http://www.velo.hu regisztrálnod kell, és utána a foto és video menüpont alatt megtalálod a duna maratont.
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#33
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás

Nézd meg, ki a szervezõ. Amúgy libakergetõ, hosszú OX verseny, kevés szinttel. Legalábbis eddig ez volt. Idén máshol van a rajt/cél központ, de nem lesz nagy különbség a pálya jellegét illetõen.
Nagyon rosszat, és jót sem tudok mondani a versenyrõl. De elfogult vagyok, mivel erõsen hazai pálya.


tehát egy kezdõnek épen megfelelõ, nem túl erõs mezõnny, nem túl nehéz pálya, ha jól értem?
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#34
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Nem találom ezt a velo-t, linkkel kisegítene vki?

"Fotó & videó" aztán elovasod a vastagbetûst és regisztrálsz.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#35
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

A velon van csomó (819) kép.


Nem találom ezt a velo-t, linkkel kisegítene vki?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#36
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Balaton régió bringa fesztivál és versenyrõl tud valaki infókat? Mekkora rendezvény? Érdemes nevezni? Mik a vélemények a rendezésrõl? stb...


Nézd meg, ki a szervezõ. Amúgy libakergetõ, hosszú OX verseny, kevés szinttel. Legalábbis eddig ez volt. Idén máshol van a rajt/cél központ, de nem lesz nagy különbség a pálya jellegét illetõen.
Nagyon rosszat, és jót sem tudok mondani a versenyrõl. De elfogult vagyok, mivel erõsen hazai pálya.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#37
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Milyen volt? Én találtam egyet, már Visegrádon. Cserélhetõ lencsés, kicsit már használt.


Na szóval Vcsibe! Neked Szia! Szia!
Az elõbb elbénáztam.

#38
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Szia! Szia!

Döglégy színû Merida. Zöldes, izés lencse volt benne. De jó lenne, ha az enyém lenne!

#39
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
bocs az off miatt, de nem találtam neki topicot. Balaton régió bringa fesztivál és versenyrõl tud valaki infókat? Mekkora rendezvény? Érdemes nevezni? Mik a vélemények a rendezésrõl? stb...
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#40
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
A velon van csomó (819) kép.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!