Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki mennyi km-t tekert idáig?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
887 hozzászólás a témában

#81
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Lökjed a szakdoli témát, összedobjuk, addig mehetsz tekerni! ;)
Bordáid csontjain a hártya hogy is van? Na mert nálam takonynak már kevés nyoma van, az meg csak személyiségembõl ered! :D

Meg a korodból te taknyos:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#82
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Lökjed a szakdoli témát, összedobjuk, addig mehetsz tekerni! ;)
Bordáid csontjain a hártya hogy is van? Na mert nálam takonynak már kevés nyoma van, az meg csak személyiségembõl ered! :D

#83
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Csatlakozom elõttem szóló Nagy Testvéremhez! Uff! :D
Azok voltak a szép idõk!
Mert, hogy idõ az volt, dögivel!

Akkor én járok rossz helyre, mert itt idõ ami nincs. Most pl 15 hét összevont gyakszi, mellette szakdoga írás, meg edzés(bár az még mindig mellõzve van :( )


#84
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Csatlakozom elõttem szóló Nagy Testvéremhez! Uff! :D
Azok voltak a szép idõk!
Mert, hogy idõ az volt, dögivel!

#85
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ha majd dolgozol, még nehezebb lesz. Én visszasírom az egyetemi idõket szabadidõ terén...s bármikor írnék 1-2 békés szakdolgozatot mondjuk fél év munkaviszony helyett.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#86
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Ja, idén gyengébbek leszünk. Vagy csak nem... ;) De tény, hogy km-ben tavaly sokkal többet mentem. Most viszont másban vagyok jobb, pl. ma nyomtam egy 1 óra hó-XC és 1.5 óra cross-futás kombót, s semmi káros hatása nincs. :D

Én szeretném a 9000 km -ert elérni, bár nagyon nagy falat ,mert most van az államvizsga is pffffffffffffff...


#87
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ja, idén gyengébbek leszünk. Vagy csak nem... ;) De tény, hogy km-ben tavaly sokkal többet mentem. Most viszont másban vagyok jobb, pl. ma nyomtam egy 1 óra hó-XC és 1.5 óra cross-futás kombót, s semmi káros hatása nincs. :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#88
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Tavaly ilyenkor akármilyen hihetetlen 12-15 fokok voltak legalábbis itt keleten most néztem a polar edzésnaplómban.És a tavalyi km eddig már 3000 fölött volt nekem ugyhogy a tavalyi tél szinte nem is volt igazán tél.

#89
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A tavalyi Január kb. 8, a Február kb. 4 fokkal volt melegebb, mint idén, szóval nem csoda, ha nem gyûlnek úgy a kilométerek.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#90
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

én edzés szintjén 2007 nov eleje óta bringázok

az jó év volt! :P

Amúgy valóban nem sok értelme van ennek a km-orientált edzéstervnek, de hát ez van. Anno mindig is mondtam edzõ bácsinak, csak addig tekerjünk, míg kedvem van, aztán menjünk fagyizni! :)
Naná, hogy mindig én hagytam abba utoljára az edzést! :wallbange:

#91
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De nincs is értelme, mert a zónáid változnak, a hangulatodtól-kipihentségedtõl-kedvedtõl-napszaktól függõen, s ezért lehet, hogy a 90 perc GA1 az néha 50 km, néha meg csak 35.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#92
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Ja... nem így értettem... hanem úgy, hogy Ákos edzõje km-ben írja az edzéseket... én is írom a km-eket minden postomban;)

jah vágom :) én bele is pusztulnék ha km be kéne edzeni. Mert görgõn lassabban gyûlik a km, még akkor is ha 100 - al pörgetek végig


#93
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Hm..2007-2008 szinte végig tekerés volt.

én edzés szintjén 2007 nov eleje óta bringázok


#94
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

Vkinek fontos , vkinek nem. Mondjuk én is számon tartom. Mert nekem pl nagyon is jól esett mikor átléptem a 10.000. kilométert. Én sokszor versenyen ugrik be az milyen sok ért a sok "unalmas edzés km " a ligetben, ami az erõben megmutakozik :)


Ja... nem így értettem... hanem úgy, hogy Ákos edzõje km-ben írja az edzéseket... én is írom a km-eket minden postomban;)

#95
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hm..2007-2008 szinte végig tekerés volt.

#96
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Nemröhög, ma pihen, holnap kemény nap lesz.

Rémhöri!

Hm, lássuk csak, tavaly ilyenkor, 6 fok, száraz út, most meg...szóval nincs igazad. Tavaly februárban minden nap kint tudtam tekerni.


tavaly én asszem csak március körül merészkedtem ki ,addig maradt a görgõzés....


#97
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

:rofl:
Dante!
Látom, nem tett tönkre az afrikai szél! :D


Nemröhög, ma pihen, holnap kemény nap lesz.

Rémhöri!

Hm, lássuk csak, tavaly ilyenkor, 6 fok, száraz út, most meg...szóval nincs igazad. Tavaly februárban minden nap kint tudtam tekerni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#98
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Persze-persze ,ügyes lány vagy Te, csak hát egy sziklás lefelé hóban - és ugye a "kavicsokat" az ember nem mindig látja - mókás tud lenni! De így, ahogy mondom, mókás! Én nagyon-nagyon, viszont egy ilyen tekerést szerintem nem kell edzésnek venni, max. olyan útvonalon, amit úgy ismersz, mint a tenyeredet. Ott lehet ereszteni. Egyéb esetben jó móka! :)

hát igen mondjuk a kavicsokat nem látni.Hóban csak olyan helyre mennék ahol nyáron nap mint nap megfordulok.pl hhh-János-Csillebérc fele:)
Most hogy így vissza emléxek a búék kupán estem egy párszor,bár ott nem sokat láttam a szemcsimben :)


#99
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Persze-persze ,ügyes lány vagy Te, csak hát egy sziklás lefelé hóban - és ugye a "kavicsokat" az ember nem mindig látja - mókás tud lenni! De így, ahogy mondom, mókás! Én nagyon-nagyon, viszont egy ilyen tekerést szerintem nem kell edzésnek venni, max. olyan útvonalon, amit úgy ismersz, mint a tenyeredet. Ott lehet ereszteni. Egyéb esetben jó móka! :)

#100
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Jó-jó, de onnan le is kell jönni! Na az a jó móka! ;)

hát ha lejöttem búék kupáról terepen háti tatyómban a pezsgõvel.... ha esek , akkor szépen jártam volna . Én most energia túltengésben szenvedek . Már nagyon hiányzik az edzés,de.még fáj, szal nem lehet ...de ha jól leszek ,tûzök fel a hegyre:) (amilyen szerencsém lesz akkor lesz pont dagonya...