Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki mennyi km-t tekert idáig?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
887 hozzászólás a témában

#41
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

MP3? Nem,még nem használtam, de éppen elgondolkodtam ma a dolgon. Lehet ráfanyalodok! ;)

aszfalton, városban ilyesmi alap, erdõben bûn....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#42
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
edzeni egyedül jó az biztos, de ha jól akarja magát érezni az ember akkor többen mennek, és az inkább csak beszélgetés:).......mp3 háát nemtudom, én sokat megyek fõúton, szerintem ott nagyon nem ajánlott= öngyilkossággal:D de erdei ösvényeken aláírom hogy jó...

#43
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Én maradok az egyszemélyes tekeréseknél. Ha többen megyünk, az általában bringázás és nincsen edzés jellege. Viszont ezért szórakoztató!
Egyedül meg, ha szenvedek, akkor legalább nem zavar más, és nem zavarok mást! :)
MP3? Nem,még nem használtam, de éppen elgondolkodtam ma a dolgon. Lehet ráfanyalodok! ;)

#44
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
én mindig egyedül szoktam edzeni... danubius rádió, vagy a kedvenc számaim a fülbe, és megyek... voltam már egyszer nagyobb bolyban... jó az is, de amikor leszakadtam, és nem vártak meg, kicsit elment a kedvem... persze én is hülye voltam, mert eléheztem, azért nem tudtam velük menni

#45
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

pedig egyedül is jó menni, néha még jobb is talán mint többen. Én is rengeteget edzek egyedül a hegyekben. Pl . egy K3 as edzést máshogy nem is lehet csinálni



de néha jó kicsit ökörködni valakivel, úgy nemszürkülsz bele a km be:) én így gondolom...persze jó egyedül is menni énis szeretek, de úgy dõl el h milyen lábbal kelek föl:)

#46
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

én terepen voltam, egyedül sajnos így nemvolt olyanjó:(

pedig egyedül is jó menni, néha még jobb is talán mint többen. Én is rengeteget edzek egyedül a hegyekben. Pl . egy K3 as edzést máshogy nem is lehet csinálni


#47
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

a 120-at én is sokallom, ma csak 116 km-et mentünk :D országúton, hatan voltunk, tök jó volt, nem sütött a nap de nem is esett.....



én terepen voltam, egyedül sajnos így nemvolt olyanjó:(

#48
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

a 120-at én is sokallom, ma csak 116 km-et mentünk :D országúton, hatan voltunk, tök jó volt, nem sütött a nap de nem is esett.....

Én most az alvásra gyúrtam rá. Egy órácska helyett majdnem 3 lett


#49
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás

120 at kicsit sokallom :D énis tekergéltem 1 jót de azért nem ennyit:)


a 120-at én is sokallom, ma csak 116 km-et mentünk :D országúton, hatan voltunk, tök jó volt, nem sütött a nap de nem is esett.....

#50
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

A pálinka tényleg segít!!! a fõnököm szedte az antibiotikumot aztán semmi, kapott fél liter pálinkát, egy hét alatt rendbejött...:D
amúgy ma volt 120 kili, teljesen készen vagyok:D

Á, a Jager se kellett Neki! :D

#51
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
120 at kicsit sokallom :D énis tekergéltem 1 jót de azért nem ennyit:)

#52
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
A pálinka tényleg segít!!! a fõnököm szedte az antibiotikumot aztán semmi, kapott fél liter pálinkát, egy hét alatt rendbejött...:D
amúgy ma volt 120 kili, teljesen készen vagyok:D
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#53
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Te Anna, még mindig beteg vagy? Küldjek pálinkát? :)

Az idõ itt nem igazán jó, reggel esett annyi, hogy vizes legyen az út... De azért megyek fotózni másnem'

egye fene jöhet a pálesz:) itt nagyon szép idõ van....


#54
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Te Anna, még mindig beteg vagy? Küldjek pálinkát? :)

Az idõ itt nem igazán jó, reggel esett annyi, hogy vizes legyen az út... De azért megyek fotózni másnem'

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#55
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Anna!
Depressziós vagy!? :)
Itt a tavasz, ragyog a nap és Te egy téli fotót raksz fel avatarnak?!
Tényleg rád férne már, hogy a szabadban tekerj! :D

már untam a régit:) hát igen már mennék is... Itt tekertem utoljára terepen , még jó hogy hiányzik


#56
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Anna!
Depressziós vagy!? :)
Itt a tavasz, ragyog a nap és Te egy téli fotót raksz fel avatarnak?!
Tényleg rád férne már, hogy a szabadban tekerj! :D

#57
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

ma gyönyörû idõ lesz olyan 15 fokkal, mindenkinek balesetmentes, nagyon jó túrázást tekergélést !!! Anna nekem pedig gyógyulást, mert amit összeszedtél az 5 évre is sok:)

hát bizony,bizony. Tekerjetek helyettem is, tényleg szép idõ van kint. Ahogy most kinézek még szél sincs


#58
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
ma gyönyörû idõ lesz olyan 15 fokkal, mindenkinek balesetmentes, nagyon jó túrázást tekergélést !!! Anna nekem pedig gyógyulást, mert amit összeszedtél az 5 évre is sok:)

#59
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

S
Fel fejjel na, nem leszel mindig beteg! ;)

Én is ezzel tudom magam vigasztalni,hogy leszek én még erõs és bátor:)


#60
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Tegnap meg ma futottam 1-1 órát és el is kezdett fájni a térdem...frankó...asszem ez a téma pihentetve lesz most egy ideig,ugyis jön a jó idõ.Bringázástól meg még sose volt ilyen bajom.