Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki mennyi km-t tekert idáig?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
887 hozzászólás a témában

#881
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
akkor en hulye vagyok.
az evi km-em nemtom mennyi de van par ezer ~2-3

szerintem eletemben az 50000-t mar atleptem.
oszt az tok jol hangzik.
persze lattam mar embert aki tavaly nyaron lepte at a 100-at
es hobbista. /turas/

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#882
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

Azt kérdezem, hogy mivel leszel okosabb, ha megtudod, hogy van, aki 10szer ennyit tekert, van, aki a tizedét. Valószínûleg ez az igazság.

Azért írtam, mert kíváncsi alak vagyok, s marhára kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. :)

Coldrock--->NRS - na látod, kimondtad a választ a távolság különbségre, a kulcsszó a "jó idõ" - én meg soxor esõben is kimentem. De nem túl sokszor, mert sajna dolgozom. Egyébként azt hallottam, hogy a profik a Budamarcira már 5-6000-el mennek...


Esõben a hülyék(nagyon elvetemültek) tekernek, meg az okleveles diplomadíjas építészmérnökök, akik itt fórumoznak.:cheers: :D
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#883
velõ

velõ

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
idén eddig ha minden kis városi rohangálást is beleszámítunk, akkor 1200-1400 körül...
"you're born with a brain, then you can fucking use it instead of letting others use it for you..."
január 22 - Theogonia

#884
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

ha nincs értelme akkor minek írtál?


Azt kérdezem, hogy mivel leszel okosabb, ha megtudod, hogy van, aki 10szer ennyit tekert, van, aki a tizedét. Valószínûleg ez az igazság.

Azért írtam, mert kíváncsi alak vagyok, s marhára kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége. :)

Coldrock--->NRS - na látod, kimondtad a választ a távolság különbségre, a kulcsszó a "jó idõ" - én meg soxor esõben is kimentem. De nem túl sokszor, mert sajna dolgozom. Egyébként azt hallottam, hogy a profik a Budamarcira már 5-6000-el mennek...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#885
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

???

Úgy érted idén? 2268 km...de mi értelme ennek a témának? (mindjárt beír ide egy profi, hogy idén eddig 6000, összesen meg 70.000...:) )


Dante egy profi ? Rám gondoltál tudom :D Dante ez a 2268 mind szabadban volt ? Mert én pl. minden egyes alkalmat kihasználtam amikor jóidõ volt és ennek a felénél járok :scared:
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#886
Don Vito

Don Vito

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
ha nincs értelme akkor minek írtál?

#887
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
???

Úgy érted idén? 2268 km...de mi értelme ennek a témának? (mindjárt beír ide egy profi, hogy idén eddig 6000, összesen meg 70.000...:) )
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#888
Don Vito

Don Vito

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Én 6300 km