Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki mennyi km-t tekert idáig?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
887 hozzászólás a témában

#21
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Az nem gáz amikor 3 órát kell mp3 nélkül menni.
Amikor 5 vagy 6 óra...
Na ott már vannak gondok...
Ilyen 170-190 km-t letekerni egyedül az eléggé untató dolog, fõleg egy adott pulzustartományban...


Öcskös! Én a balcsira mentem le szegedrõl mp3 nélkül...220.... elképzelheted....GAHH!! 8 óra
Team Heavy Pedál Szeged

#22
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
voltam a dokinál s , már alsó légút gyulladásom is van ,egyre rózsásabb a helyzet...... Még tuti egy hét bringa nélkül és akkor már 5 hét lesz... . :(


#23
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Az nem gáz amikor 3 órát kell mp3 nélkül menni.
Amikor 5 vagy 6 óra...
Na ott már vannak gondok...
Ilyen 170-190 km-t letekerni egyedül az eléggé untató dolog, fõleg egy adott pulzustartományban...

én a 3 órával magamból indultam ki ,Én síkon max 4 et szoktam menni egy huzamba. Mikor terep van a soron akkor sincs sokszor hogy 5 óránál több idõ lenne hegyen töltött idõ,mert nekem sajna 2 óra a pl hhh teteje ...


#24
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Az nem gáz amikor 3 órát kell mp3 nélkül menni.
Amikor 5 vagy 6 óra...
Na ott már vannak gondok...
Ilyen 170-190 km-t letekerni egyedül az eléggé untató dolog, fõleg egy adott pulzustartományban...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#25
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kösz :) Illetve én a PUFnak.

Igazából ez a topic, ahogy látom, már oldalakkal ezelõtt "szét lett lõve", de természetesen én is bocsánatot kérek az témához nem kapcsolódó hozzászólásokért :)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#26
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
bruce! jó a PUF idézeted :)
sorry az off ért...

#27
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Pedig úgy aztán igazán megkavarnád az autós népet! (Éneklõ bringás, uh!)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#28
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Köszi az õszintét!
Ettõl tartottam...marad a mesterséges zenemasina. :D

#29
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Melyik rosszabb, ha tekerés közben énekelek, vagy ha MP3-at hallgatok?

hát annak aki hallja az ha énekelsz
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#30
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Melyik rosszabb, ha tekerés közben énekelek, vagy ha MP3-at hallgatok?

#31
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
hát nem tudom

én sík országúton meg városban nem bírom zene de inkább rádió nélkül...

az is igaz elég kicsi a monotóniatûrésem
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Mondasz valamit.
Mondasz valamit? :chin:

#33
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ha unatkoztok bringázás közben zene nélkül, nem mentek elég gyorsan! :-)

#34
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Én csak az egyik fülembe rakom, 15-ös hangerõvel(30 a max)... azért itt nincs olyan húdenagy forgalom még a városban sem, nemhogy ott, ahol én megyek...

A mai 3 órás tekerésemen így utólag visszatekintve, megdöglöttem volna mp3 nélkül...

hát igen a 3 óra az 3 óra :) - fokokban még izgi is, mikor már nincs lábad a végére ...Remélem már jó idõ lesz s minél hamarabb kitudok már én is menni


#35
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Én csak az egyik fülembe rakom, 15-ös hangerõvel(30 a max)... azért itt nincs olyan húdenagy forgalom még a városban sem, nemhogy ott, ahol én megyek...

A mai 3 órás tekerésemen így utólag visszatekintve, megdöglöttem volna mp3 nélkül...

#36
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

én pl. bringázáshoz sohasem használnék MP3-at,,, erdõben ugye alap, h nem, míg forgalomban meg életveszélyesnek tartom.

Neked lehet az is. ha már levezettél autóval/motorral 20 évet meg 600-700 ezer kilcsit akkor már nem az. (boldog is lennék ha idén bringával meg lenne annyi kilcsi mint amennyit már január közepe óta vezettem )
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#37
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
én pl. bringázáshoz sohasem használnék MP3-at,,, erdõben ugye alap, h nem, míg forgalomban meg életveszélyesnek tartom.

#38
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

aszfalton, városban ilyesmi alap, erdõben bûn....

az a legkevesebb

de ha így nem jön le akkor valszínû bizonyos dolgokról másképp gondolkodunk és úgysem fogom tudni elmagyarázni..
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#39
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

edzeni egyedül jó az biztos, de ha jól akarja magát érezni az ember akkor többen mennek, és az inkább csak beszélgetés:).......mp3 háát nemtudom, én sokat megyek fõúton, szerintem ott nagyon nem ajánlott= öngyilkossággal:D de erdei ösvényeken aláírom hogy jó...



Hát én sem legforgalmasabb útra gondoltam, hanem pl a János hegyre :) csak az bosszantó ha lemerül az aksi. Bár az is igaz ,hogy néha jó csak úgy menni. Lefele én sem szoktam hallgatni ,mert ott azért figyelni kell a gyökerek és társai miatt,de felfele nagyon jó tud lenni,mikor elragad a zene és csak mész :)
Egyedüli tekeréshez meg annyit ,hogy nekem csak a ligetben szoktak gondjaim lenni ,mikor 3 órákat megyek teljesen egyedül,akkor már az mp3 sem segít: ekkor jól jön egy kis társaság hogy ispiráljon a menésre


#40
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

aszfalton, városban ilyesmi alap, erdõben bûn....


miért nem hallod meg a vaddisznót?:)