Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#401
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
És eladód nincs véletlenül? Ilyen méretben keresek hátrahajlóst

#402
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás
Valakinek van véleménye a DDK üléseirõl?
Én ezt a nyerget néztem ki magamnak: DDK RACE X5
DDK RACE X5 NYEREG (FEHÉR) - Bringa Butik Webáruház

#403
BluElefantino

BluElefantino

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 364 hozzászólás

Az amerikai munkaerõ semmivel sem kevésbé tróger mint a kínai, csak többet keres.


Mennyire igaz! :D

#404
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
gondolom a gep kopkodi, a hajlitast meg vmelyik foszer csinalja egy hajlitogeppel.

#405
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Az amerikai munkaerõ semmivel sem kevésbé tróger mint a kínai, csak többet keres.

#406
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
made in usa :D

#407
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.927 hozzászólás
ennyit tennék csak hozzá:

Feltöltött kép

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#408
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
vettem egy ugyanolyan thomson nyeregcsovet, mint eddig volt - 410x30.9 sb. kivancsi voltam, hogy miben ternek el. sulyra grammra egyeznek (268g), viszont a nyomatok a masik oldalra vannak nyomva, illetve a hajlitas mashol van :) azt hittem ez utobbit nem "hasra" csinaljak...

Feltöltött kép

Uploaded with ImageShack.us

#409
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Nyikoroghat a nyeregcsõ rögzítésénél, magánál a pálcák nyeregben lévõ részénél és persze a nyeregcsõ - váz csatlakozásnál is.
Amúgy meg én inkább valami sûrûbb anyagot használnék (pl. zsír spray).

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#410
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
hali van vkinek ötlete nyeregpálca nyikorgásra?lánc spay,müszeroil megvolt.

#411
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Nem tudom, mi a tutti módszer de én próbáltam itthon seggcsont szélességet mérni.:D Hát, az nagyon nehéz és mindig más eredmény jött ki. (túl nagy a zsírpárna!:() Szóval, találomra vettem egy szélesebb nyerget, mint a régi és mázlim volt. Nagyon kényelmes az új nyergem. (WTB SST Race (Nyereg | Nyereg) | RideBike / Kerékpárüzlet és szervíz)


nekem is van itthon egy sst nyereg, de nekem nem jött be, pont, hogy túl széles :)

mennyiért vetted? lehet el kéne adni az enyémet, még hímzett is

#412
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.310 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Hogyan lehet kitalálni, hogy mi az ideális nyereg szélesség? A Speci BG mérést próbálta már valaki?


Specialized BG eszközöket Bp-en a III. kerületben, a Vihar utcában a B...n ruházati boltjában találsz és próbálhatsz, jól mûködnek! Van cipõbe betét kiválasztásához lúdtalp mérõ (kipróbáltam, elég komoly), a nyergekhez egy külön eszköz (próbáltam ezt is, elég jó) és még valami harmadik Speci-féle cucc is rémlik.

#413
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.644 hozzászólás
Nem tudom, mi a tutti módszer de én próbáltam itthon seggcsont szélességet mérni.:D Hát, az nagyon nehéz és mindig más eredmény jött ki. (túl nagy a zsírpárna!:() Szóval, találomra vettem egy szélesebb nyerget, mint a régi és mázlim volt. Nagyon kényelmes az új nyergem. (WTB SST Race (Nyereg | Nyereg) | RideBike / Kerékpárüzlet és szervíz)
Marci

#414
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Hogyan lehet kitalálni, hogy mi az ideális nyereg szélesség? A Speci BG mérést próbálta már valaki?

Vizes segglenyomat. :) Azt kéne megmérned, hogy a seggcsontjaid milyen távolságra vannak egymástól és olyan széles nyerget venni. Ugyanis azokon kell ülnöd, azt kell alátámasztani. Ha szélesebb nem azon ülsz és megfájdul.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#415
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
tudod relatív

nekem a másdik helyen vam kb a laser után kényelemben
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#416
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Valaki tud v mit a specialized alias nyeregrõl?
menyire puha kényelmes versenyzésre stb...

#417
lp1978

lp1978

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Hello! Régi Selle Italia nyergem helyett most Selle Italia Qbik-ot használok. Eddig kb 2500 km-t mentem vele gond nélkül, de a Pelso után a jobb oldali ülõgumóm alatt baromira fájt és rendesen megduzzadt. Okozhatja ezt, hogy kicsit szélesebb a nyereg az elõzõnél? Volt már valakinek hasonló gondja? Hogyan lehet kitalálni, hogy mi az ideális nyereg szélesség? A Speci BG mérést próbálta már valaki?

#418
kulitoko

kulitoko

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 320 hozzászólás
Köszönöm a tippet/segítséget mindenkinek! :)

#419
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
HBalage a másik oldalon lévõ cikkében említi, hogy õ átbõröztette a nyerget. szerintem írhatsz neki is

#420
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
HZoli-nak küldjél privát üzenetet! Már több nyergét is újrahúzatta; gondolom megadja az iparos elérhetõségét.