Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1501
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

gyömrõi: ott voltál a Hõsökön? Ha igen, akkor ezer bocs, de várhattál volna 12 percet. 11:12-re értem oda, de már csak turistahegyeket meg biciklis rendõröket láttam.

Amúgy eszméletlenül leamortizáltam magam. Az útvonalam: Bp - Üröm (a rosszemlékû Ürömi út montival nem is olyan vészes) - Budakalász - Szentendre - Pap-rét - Visegrád a Panoráma szerpentin beiktatásával - Paprét - Urak asztala - Paprét - Vörös-kõ - Leányfalu - Szentendre - Bp.

Nincs még órám, de ziher hogy 1000 m felett volt a mászás. Az Urak asztala érdekes hely, kicsit Pripjaty-hangulat uralkodik arra, akinek az bejön, feltételnül nézze meg. Kötelezõ darab Medal of honor rajongóknak is, már vártam hogy valamelyik magaslesrõl leszedjen egy sniperes ember. És télleg van elõtte egy kistányéros mászás :).

Vörös-kõ irányába iszonyat jó volt az út, néha kellett csak leszállni farönk vagy (számomra) leküzdhetetlen gyökerek miatt. A kilátás nagyon bejött, de a lefelé Leányfalu irányába már nem annyira. A belógó ágak kicsipkézték a bal lábszáramat, a tagjaim meg sajognak a rázkódás miatt. De legközelebb is ugyanerre jövök le. Õszinte elismerésem annak, aki ezen a lefelén maximum a farönköknél száll le...

Szilárd: no problem ;)

1000-1100 volt nagyjából..../üröm hegytetõ 120-130, paprét 350, vis paprét megint 350, urak asztala meg a kisebb hullámzások még egy 100, ja meg ha komplett panoráma út az még egy 200 as /.. jó kis túra lehetett....

urak asztalánál, pár éve még volt pár szép nagy darab kutya is, mikor én jártam arra már nrm voltak, de haverékat egyszer megkergették
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1502
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Tessék akkor edzeni, mert az Urak asztala elötti emelkedõ szigorúan középsõ tányéros, de izomból.:) Mi is jártunk ma ott. Iszonyat, mennyire hagyták leamortizálódni. Viszont nagyon jó paintball terep.


#1503
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
gyömrõi: ott voltál a Hõsökön? Ha igen, akkor ezer bocs, de várhattál volna 12 percet. 11:12-re értem oda, de már csak turistahegyeket meg biciklis rendõröket láttam.

Amúgy eszméletlenül leamortizáltam magam. Az útvonalam: Bp - Üröm (a rosszemlékû Ürömi út montival nem is olyan vészes) - Budakalász - Szentendre - Pap-rét - Visegrád a Panoráma szerpentin beiktatásával - Paprét - Urak asztala - Paprét - Vörös-kõ - Leányfalu - Szentendre - Bp.

Nincs még órám, de ziher hogy 1000 m felett volt a mászás. Az Urak asztala érdekes hely, kicsit Pripjaty-hangulat uralkodik arra, akinek az bejön, feltételnül nézze meg. Kötelezõ darab Medal of honor rajongóknak is, már vártam hogy valamelyik magaslesrõl leszedjen egy sniperes ember. És télleg van elõtte egy kistányéros mászás :).

Vörös-kõ irányába iszonyat jó volt az út, néha kellett csak leszállni farönk vagy (számomra) leküzdhetetlen gyökerek miatt. A kilátás nagyon bejött, de a lefelé Leányfalu irányába már nem annyira. A belógó ágak kicsipkézték a bal lábszáramat, a tagjaim meg sajognak a rázkódás miatt. De legközelebb is ugyanerre jövök le. Õszinte elismerésem annak, aki ezen a lefelén maximum a farönköknél száll le...

Szilárd: no problem ;)

#1504
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Avus!!
Mint kiderült a teszkóban bezárt a posta, így csak kedden indul a levél, szal ne csodálkozz, ha késõbb ér oda a levél! :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1505
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
na mit szóltok??:) tegnap voltam tatabányán igaz kocsival:( sógoromnak segítettem árut felhozni. de elbszott egy város vagy egy órán át keresgéltünk egy kis pcsa utcát és mindíg a 100 as úthoz jutottunk vissza.
szépek voltak arra a hegyek és kár hogy az idõjósok beijjesztettek esõvel:(

nah de jó hogy csak most keltem fel mentem volna veletek pap rétre
mindegy csobánka még mindíg nem volt meg
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1506
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Akkor jó8.
www.montalk.net :matrix:

#1507
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én holnap 11kor a Hõsökön leszek a szobrok alatt. Korábban 10 volt a standard indulási idõpont, de már késõbb sötétedik, uh jó lesz most a 11 is. Megnézzük hányan jönnek, aztán irány Pap-rét.

Jaj, a változtatás joga fenntartva :). Regel kidugom a nózimat, és ha esõt szagolok, akkor vagy nem megyek, vagy a közelebbi hegységeket veszem célba.

#1508
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
teo: kár, hogy nélkülöznünk kell, de kivárjuk :)
avus: mi a javaslat holnapra?
www.montalk.net :matrix:

#1509
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Csatlakozom az elõttem szólóhoz. Pap-rét végig enyhe.

:) OK, köszönöm, de majd máskor próbálom meg. Júni 8 után viszont bizti számolhattok velem, akkor lesz a szóbelim. És utána vége és jön a nyár!!! :) Addig meg még talán gazdagszom is erõben kicsit.
Érezzétek jól magatokat srácok!

#1510
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Csatlakozom az elõttem szólóhoz. Pap-rét végig enyhe.
www.montalk.net :matrix:

#1511
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Én emlegettem magam, de mivel nagyon elcsesztem tanulásügyileg a mai napomat, így holnap fullos tanulás lesz, és talán ez a túra nem nekem való, noha szép fotókat lehetne csinálni! Nektek szép idõt és jó tekerést, itthonról szurkolok, ügyesek legyetek! Azt hiszem, rendszeresítenem kéne HHH és Janó-hegy edzéseket. És ha azok gond nélkül mennek, majd akkor becsatlakoznék. De akkor hónapokat kell rám várnotok. :(

Áá, nem olyan vészes az. Sõt, Pap-rét könnyebb mint a hhh vagy a janihegy, szóval még ha el is akadsz ezeken, pap-rét simán meglehet.

#1512
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

A Hõsök amolyan bejáratott kiindulópont, de megnézzük van-e kedve másnak is jönni, és még egyeztetünk.

Én emlegettem magam, de mivel nagyon elcsesztem tanulásügyileg a mai napomat, így holnap fullos tanulás lesz, és talán ez a túra nem nekem való, noha szép fotókat lehetne csinálni! Nektek szép idõt és jó tekerést, itthonról szurkolok, ügyesek legyetek! Azt hiszem, rendszeresítenem kéne HHH és Janó-hegy edzéseket. És ha azok gond nélkül mennek, majd akkor becsatlakoznék. De akkor hónapokat kell rám várnotok. :(

#1513
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Avus!!!
Küldd el priviben a postacímedet, küldenék egy prospektust, amiben van egy sokattudó óra, nem tudom mik az elvárásaid, tehát ne éld bele magad az órába! Bécs mellett a Huma üzletházban lehet megvenni!
Szal ha elküldöd a postacímedet, akkor elküldöm a prospektust! :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1514
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Rendben. Minél késõbb, annál jobb, mert ma sokáig fent leszek, reggel meg a vonatokhoz kell igazodnom.
www.montalk.net :matrix:

#1515
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
A Hõsök amolyan bejáratott kiindulópont, de megnézzük van-e kedve másnak is jönni, és még egyeztetünk.

#1516
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

pink: oda bizony több kell mint egy imbuszkészlet. Speckóbb szerszámok kellenek, de többet errõl - szakértelem híján - nem tok mondani...

gyömrõi: én az alább leírt Pap-rét és környéke túrát csinálom. Amúgy szereted ezt a megszólítást?

To all: Rubena Rulez! eszméletlen szépen fut a városim az 1.5-ös Flash-ekkel!

Avus: megpróbálnám veled ezt a túrát, de ne átkozz el, ha az emelkedõkön lelassulok, még változó az erõnlétem; legfeljebb otthagysz és egyedül megyek haza. a gyömrõi megszólítás közömbös, egyszerûen nem jutott semmi más eszembe, mikor regeltem és amúgy is gyömrõn lakom; meg amúgy is gy-vel kezdõdik a nevem is, szóval minden ok. mikor s honnan lenne az indulás holnap?
www.montalk.net :matrix:

#1517
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
pink: oda bizony több kell mint egy imbuszkészlet. Speckóbb szerszámok kellenek, de többet errõl - szakértelem híján - nem tok mondani...

gyömrõi: én az alább leírt Pap-rét és környéke túrát csinálom. Amúgy szereted ezt a megszólítást?

To all: Rubena Rulez! eszméletlen szépen fut a városim az 1.5-ös Flash-ekkel!

#1518
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Azt hiszem, többet idõjárás-ügyben nem szólok hozzá; eddig nekem bejött a met.hu, de ma tényleg cserbenhagytak. Vasárnapra akkor van valami terv?
www.montalk.net :matrix:

#1519
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
kell valami spéci szerszám a projektemhez, vagy elég a megszokott imbuszkészlet-evõeszközkészlet páros?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1520
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Na. Olyat még úgyse láttam, és a fincsi emelkedõ sem hangzik rosszul :D.