Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1221
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

avus: az esküvõt nem tom elõbbre hozatni... de lehet h vasárnap 10re a hõsökön leszek már


Milyen esküvõ? Nagyon lemaradtam. Ki vesz el kit?

Voti, jó messzire jársz házhoz. :)

#1222
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Csak ezt ne a mostani hétvégére lééééééccccííííííííí! Erre én is szeretnék elmenni, de jövõ keddig Algériában melózok :( (hogy szakadna rá)

Nem olvastad végig:

De ezt az útvonalat majd akkor, amikor negatív lesz az esõ valószínûsége, most inkább maradjunk a Budaihg-Pilis környéken.

Szóval nem erre a 7végére terveztük. De elõbb-utóbb megejtjük. De csak ha bírod az emelkedõket ;)

avus: az esküvõt nem tom elõbbre hozatni... de lehet h vasárnap 10re a hõsökön leszek már

Szombaton lesz a zesküvõ? Ha igen, akkor vasárnap minden ok, sõt a kedvedért akár 11-kor is indulhatunk, ezt az áldozatot vállalom :D.

#1223
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: az esküvõt nem tom elõbbre hozatni... de lehet h vasárnap 10re a hõsökön leszek már

#1224
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Nem lenne hülyeség a korábban tervezett kompos útvonalat is megjátszani, de nem az eredetileg tervezett útvonalon. A 11-esen semmi kedvem sincs Visegrádig se tekerni, ezért oda, vagy Dömösre, vagy Esztergomba eltekerhetnénk a hegyeken át, majd a bal parton is lehetne valamit csinálni, ott is vannak magaslatok. A végén Vácról haza vonattal.

Csak ezt ne a mostani hétvégére lééééééccccííííííííí! Erre én is szeretnék elmenni, de jövõ keddig Algériában melózok :( (hogy szakadna rá)

#1225
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
no, nagyjából összeállt a gép, még a váltókon kell majd állítani, meg meglátjuk.
Most megyek és lemosom valahol a maradék koszt is róla.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1226
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Én meg leérettségiztem! ennek örömére holnap nem megyeksuliba mivel nem lesz vizsgám, és megyek tekerni!!!

md: nem lesz 4es de anno megírtam vna ennyire... Tied milyen lett?


Gratula! :)

#1227
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Holnap inkább csináld meg azt amit majd vasárnap kéne csinálnod, és vasárnap gyere tekerni.

#1228
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én meg leérettségiztem! ennek örömére holnap nem megyeksuliba mivel nem lesz vizsgám, és megyek tekerni!!!

md: nem lesz 4es de anno megírtam vna ennyire... Tied milyen lett?

#1229
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2554 (Ez még csak a tali. A Gardára nem volt idõm. Soha semmire sincs... Hol klónoztathatnám magam?)

#1230
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
buddha: welcome back! Add meg a pix címét.

#1231
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Tudom, hogy senki sem kérdezte, de: MEGJÖTTEM!!!
A Garda Bikefest is azok közé a dolgok közé tartozik, amit egyszer legalább ki kell próbálni az életben. Amúgy sem technikailag, sem erõnlétileg nem találtam nehezebbnek a Duna Maratonnál. (Rövid távon mentem.) Bár sokan rémisztgettek. Mégis nagyon más. A lefelék közt volt néhány nagyon meleg is... Az én órám 64,5 maxot mért, de volt aki még tolt lefelé az ösvényrõl a fullyjával... Aztán akadt egy német lányka, aki a mászáskor rám vert vagy fél órát, aztán a tetõn meg ijedten álldogállt, hogy õ itt nem mer lemenni, csak ha már mindenki elment... Szívesen mentem volna a középsõ távon, de ezt nem lehetett elõre választani. A pálya egy pontján megmérték az elsõ versenyzõtõl számított hátrányt és ez alapján kvalifikáltad vagy nem kvalifikáltad magad a hosszabb vagy még hosszabb távra. Nekem csak a rövid jutott. (43 km)
De így is hatalmas élmény volt. A pálya változatos, a környék gyönyörû, a verseny napján még a nap is sütött. Az expo kicsit kicsire sikerült sztem...

Most, hogy végigolvastam ezt a két hetet, kockás a fejem és porszáraz a kontaktlencsém.:) Hogy ti mennyit írtok!!!

A héten még befejezem a melóimat, amit két hete kellett volna, írok még egy emelt szintû angolt (bár ez csak tintapazarlás lesz, mert tanulni nem volt idõm...), azután energiáimat a Pünkösdi Kelly's Tali szervezésébe fektetem. Esetleg teszek még fel Gardás képeket a pixre. (A húsvéti Taliról is van fent néhány.)

Különben üdv az újoncoknak, boldog szülinapot és anyák napját az érintetteknek.

#1232
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ezt nem igazán értem! Arra gondolsz h egy összeszokott kelly's buzi társaság? mert akkor igen. :)

#1233
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
ez itt egy külön bolygó... vagy más dimenzió....

#1234
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na ez még a jobbik verzió! akkor most vehetsz egy rock shox-ot
:)
Hogy is volt az az msn-es ígéret?? elég ha csak priviben küldöd szét nekünk a címed...

#1235
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Hu bammeg! Lehet h ezért adta el a vázat? Úgy kotyog mint a régi bringám, vagy mert kicsi a telócsõ?

kicsi a telócsõ.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1236
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hu bammeg! Lehet h ezért adta el a vázat? Úgy kotyog mint a régi bringám, vagy mert kicsi a telócsõ?

#1237
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
elkezdtem összerakni a bringát
1. újra kell bowdenezni
2. kotyog a villa

:rocketman
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1238
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Vonat meg minek? ha a hegyekben küldünk x km-t akkor az a 40 sík nehogymár gond legyen!

Nem úgy van ám az! A múltkor amikor egyedül tekeregtem, hazafelé jövet Budakalásztól hazáig már égett a combom, kínszenvedés volt az a pár km sík szakasz. Tegnap kmax járt ugyanígy.

#1239
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ahol neked éga a lábad ott minket a mentõ hoz haza.
Vonat meg minek? ha a hegyekben küldünk x km-t akkor az a 40 sík nehogymár gond legyen!

kmax: jobbuást! Na pont ezért nem mentem tovább tegnap, h egy izomláz utáni nátha szétcsessze a vizsgáimat meg a holnapi érettségit!

md: holnap reggel uazt fogjuk csinálni uakkor csak pár km-rel arrébb :)

#1240
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Valahová, ami magasan van, és ahonnan égõ combokkal jövünk haza. Egy több szakaszból álló túraútvonalat kéne összehozni. Aki kevéssé érzi magát fittnek, az csak az elsõ szakaszt csinálja meg, utána Bp, aki viszont igen, az végigcsinálhatja aaz egészet. Jó lenne az útvonalat és az indulási idõt még szombat éjjel elõtt meghatározni. Én mindenképp a 10-es indulást pártolom, egy mert egy lusta dög vagyok, másrészt ez már beleíródott a regisztereinkbe.

Nem lenne hülyeség a korábban tervezett kompos útvonalat is megjátszani, de nem az eredetileg tervezett útvonalon. A 11-esen semmi kedvem sincs Visegrádig se tekerni, ezért oda, vagy Dömösre, vagy Esztergomba eltekerhetnénk a hegyeken át, majd a bal parton is lehetne valamit csinálni, ott is vannak magaslatok. A végén Vácról haza vonattal.

De ezt az útvonalat majd akkor, amikor negatív lesz az esõ valószínûsége, most inkább maradjunk a Budaihg-Pilis környéken.