Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1261
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Csak mondtam a fa alatt ázva a srácoknak h te biztosélveznéd az esõt mert már rutinos esõmenõ vagy.

http://mtb-riders.uw.hu/link/0507.zip

mod: még csak most töltöm... 27 Mb a videók miatt. kb 19:45re fent lesz

#1262
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Megáztunk... vááá
Kõ - hegy, Lajos forrási kersztezõsdésig a sárga, onnan Dömör kapu, királykuti nyeregfelé félúton trópusi zuhé... innen én visszafordultam Tiggerrel.

pink: nem csuklottál?

kellett volna? idegesnek ideges voltam egész nap, ha ez megteszi.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1263
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Megáztunk... vááá
Kõ - hegy, Lajos forrási kersztezõsdésig a sárga, onnan Dömör kapu, királykuti nyeregfelé félúton trópusi zuhé... innen én visszafordultam Tiggerrel.

pink: nem csuklottál?

#1264
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Üdv minenkinek!!!

az utóbbi idõkben nem tudtam írni, és olvasni sem, azért élek, remélem mindenki jól va, és sokat bicajoztaok! az írásbeli után megyek gurolok egyet veletek!

Szóval csak be akartam köszönni! valaki írjon egy gyors összefoglalót!!!:D:D
megköszönném! ja iwiwre:D

#1265
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ki az az ed?

Tin: Szólíthatlak mamának?


Még mindig jobb, mintha öreganyádnak szólítanál. :)

#1266
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég

húha de szépeket írtam:D

nah ed most megyek felfrísíteni magam még mielõtt visszaalszom:)


Ki az az ed?

Tin: Szólíthatlak mamának?

#1267
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

a francba most kicsit kótyagos vagyok mert most volt egy kis családu szülinapi partyi aztán kicsit többet iitam a kelletévén megpóbálok felkelni holnap akkor 930 hõsöj tere



húha de szépeket írtam:D

nah ed most megyek felfrísíteni magam még mielõtt visszaalszom:)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1268
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Már nem esik de sztem aszfaltosítjuk a túrát mert legalábbis nálunk a játszótér egy rally pályáhozhasonlít.

Kezd sütni a nap de ki tudja mi lesz késõbb.

Tin: boldog anyáknapját!


Ö, köszi! Ezzel azt akarod mondani, hogy anyád lehetnék? :D

#1269
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Már nem esik de sztem aszfaltosítjuk a túrát mert legalábbis nálunk a játszótér egy rally pályáhozhasonlít.

Kezd sütni a nap de ki tudja mi lesz késõbb.

Tin: boldog anyáknapját!

#1270
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

a francba most kicsit kótyagos vagyok mert most volt egy kis családu szülinapi partyi aztán kicsit többet iitam a kelletévén megpóbálok felkelni holnap akkor 930 hõsöj tere


Hihi! EGyébként egészségedre! :)

#1271
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Ha esik akkor is lesz túra?

#1272
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Piásan a legjobb gépelni. Olyankor nem hibázok mert lassan írok én nézem a billantyûket :)

:cheers:

#1273
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ez király :D

#1274
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

a francba most kicsit kótyagos vagyok mert most volt egy kis családu szülinapi partyi aztán kicsit többet iitam a kelletévén megpóbálok felkelni holnap akkor 930 hõsöj tere

ezt a mondatot ki ne javítsd, hadd röhögjenek a többiek is
he-he, így már nem is tudod...:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1275
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
a francba most kicsit kótyagos vagyok mert most volt egy kis családu szülinapi partyi aztán kicsit többet iitam a kelletévén megpóbálok felkelni holnap akkor 930 hõsöj tere
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1276
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Én mindenesetre 9-kor ott leszek a Hõsökön, aztán lesz, ami lesz; kivéve ha esik az esõ. Jó éjszakát mindenkinek.
Egyébként úgy emlékszem, hogy 0416-án is volt, akivel Újpesten, Szentendrén találkoztunk útközben.
www.montalk.net :matrix:

#1277
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Hol és mikor lesz valamilyen közös találkozó?

Szerk:

Mi lenne ha az egész pereputty összegyûlne a Hõsökön 9.30-ra, és onnan _együtt_ mennénk, nekem ez a elõremegyünk és majd valahol találkozunk megoldás nem igazán szimpi. Elmegyünk Szentendrére, és Tiggerrel kiegészülve és az õ útmutatása alapján elindulunk valamilyen kacifántos útvonalon Dobogókõ felé? Onnan Pilismarót, a többit meg majd útközben eldöntjük. Hmm?


Legyen így.:)

#1278
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Írtam már h gyömrõi vonata miatt én kimegyek hozzá 9re és majd Tigger megmondja h mikorra legyünk a cukrászdánál sztendrén és vel megyünk csobánkára, ha neki is jó...

akkor kb mikor vagytok csobánka tetõn, ? meg legyen vki aki ismeri a hosszúhegyit mert arra bizonytalan vok
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1279
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hol és mikor lesz valamilyen közös találkozó?

Szerk:

Mi lenne ha az egész pereputty összegyûlne a Hõsökön 9.30-ra, és onnan _együtt_ mennénk, nekem ez a elõremegyünk és majd valahol találkozunk megoldás nem igazán szimpi. Elmegyünk Szentendrére, és Tiggerrel kiegészülve és az õ útmutatása alapján elindulunk valamilyen kacifántos útvonalon Dobogókõ felé? Onnan Pilismarót, a többit meg majd útközben eldöntjük. Hmm?

#1280
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Írtam már h gyömrõi vonata miatt én kimegyek hozzá 9re és majd Tigger megmondja h mikorra legyünk a cukrászdánál sztendrén és vel megyünk csobánkára, ha neki is jó...