Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1241
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
hova hogyan mennék???

Avus: kössze a felmentést, vasárnapot még meggondollom, de tényleg jó lenne már egy kis lazítás... még írok addig!

#1242
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Igen ez elõfordul. Jobbulást.

rain: akkor is feljebb vehetnéd, max magadnak utána leméretezed 1024-re.

Edit: én meg a qrva szúnyogcsípések miatt vakarom magam...

#1243
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Látod, látod, ha velünk jössz, megúszod egy esõvel. Amúgy le a kalappal kmax elõtt, aki 3 km-rel Dobogókõ elõtt kimurgelt, visszamentem hozzá, mondta h megvár minket ott, egy tapodtat sem megy tovább. Majd amikor Tailorral kigyönyörködtük magunkat odafent, és indultunk lefelé, hát csak feljött kmax is.


nos akkor a lábfájás volt a gond, viszont az éjjel -és még most is- felmondta a szolgálatot a gyomrom (inkább egy megfázás) emelett még 38 fokos lázzal is küszködök :(
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1244
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Régi sony tft monitotm van ami max ennyit tud. A panorámához az olympus progija is jó csak álvány nélkül ritkán jött össze a párhuzamos illesztés...

#1245
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Csak akkor már nem volt fotózás.

tigger: nincs saját képed a sárga-fehér-sárga szépségrõl? hagy legyek én is sárga :)

még nincs itthon, csak leelõlegeztem.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1246
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
rain:

Ezért jöttünk volna Pap-rét felé vissza :).

Amúgy egy tipp: ilyen szemcsés movok helyett csinálj inkább panorámaképeket. Annyit kell csak tenned, hogy kb 50%-os átfedéssel lefotózod a panorámát (arra ügyelj hogy a kamera vízszintes maradjon), aztán adok neked progit ami a képekbõl szép panorámaképet gyárt. Az én legnagyobb ilyen képem 4311x768 pixel méretû. Ha azt akarod hogy a panorámakép 768 pixel magas legyen, ahhoz az egyes képek méretét kb 1280x960-ra kell állítani. (Ezt mondjuk alapból átállíthatnád, a monitoromon olyan kicsik az 1024es képek)

Pár panorámaképet feltöltöttem ide:
http://kep.tar.hu/avus/50277946#2

#1247
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Én nem kérek felmentést.
1., tegnap hasonló, de jóval keményebb túrát abszolváltunk, részben érintõ útvonalon
2., nincs kedvem szombat éjszakáig azt nézni, hogy akkor mikor, honnan és hova megyünk:(
3., sajnos nekem nem annyira pozitívak az élményeim a topictalálkozós túrával kapcsolatosan, mint legtöbbeteknek (ha szeretnétek igazán jó hangulatú, szervezett, kihívásokkal teli túrára jönni, majd gyertek el egyszer velünk):chin:

Ezen okok miatt szerveztem mára egy durvulós túrát, ami viszont már kora délelõtt porig égett, mert mindenki lemondta. Egyébként is elég s**r volt kedvem, így autóztam egy jót, majd hazamentem, lemostam a karikát, megnéztem a Forma 1-et. a Giro mai szakaszát, és kipihentem magam.

És akit érdekel: május 20. - Duna Maraton pályabejárás (középtáv - 65km).
Találkozó 10 órakor a visegrádi révállomásnál.


Sziasztok !

Sajnos az én hétvégém egy kicsit zûrös volt ...igy nem tudtam veletek menni.
VV én ugy gondoltam elmegyek veletek szombaton,mert a vasárnap nekem sehogyan sem lett volna jó ,de sajnos ez is befuccsolt.
A duna maraton bejárás engem is érdekelne,mert utána való héten szilvás és jó lenne menni addig egy kicsit húzósabbat is.
Azért azt is figyelembe kell venni,hogy a Kellys topic tagjai között jó néhány "koca" bringás (nem régóta tekernek,nem maratonoznak és nincs nagy céljuk csak egy örömteli bringázás) is van akiknek ezek a "ligtosabb" túrák is igazi kihivást jelentenek,de mi alakalmazkodunk hozzájuk és szerintem ez is fontos egy jó csapat fentartásában.

#1248
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha van nálam gép, csak szólnod kell.

...a másika miért nem mentem veletek az az mert pmarót felé szerettem vna menni, de az esõ elvette a kedvem, meg a + sok km unalom és fröcskölés sem hiányzott a 11esen.

#1249
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Csak akkor már nem volt fotózás.

tigger: nincs saját képed a sárga-fehér-sárga szépségrõl? hagy legyek én is sárga :)

#1250
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Voltál ott, mikor visszamentünk akkor mit bánsz rajta?
...aki nem tudná még. Avus megint tovább ment... :)

Ja a gyatámat meg itthon hagytam. (nem fogtam össze a kabáttal cak akartam és a széken maradt...)

#1251
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Röhögtünk is Avussal, hogy nem tett jót Neki,a Dobogókõi kisugárzás. :D.

Az biztos, a szent hely engem rám átkot szórt...

rain: lemaradtál még egy kis kormánybandázsról is, ott lapult a táskámban, csak a hirtelen visszaforduláskor nem jutott eszembe

gyömrõi: kapsz :)

md: jövõ hét vasárnap príma alkalom lesz egy kis lazításra két tanulás között!

A képeket nézegetve dühít, hogy nem találtam fel a Kõ-hegyre, a fotók zöme ott készült...

VV: ha lesz idõm én is ráállok a szombat kemény túra (akár outival), vasárnap lazább Kelly's túra menetrendre, csak most ez nem megy, mert a megrendelõk dörömbölnek az ajtón.

Szerk: igaz nekem nem a hangulatot hiányolom, csak néha mennék többet, meg másznék többet. De azt majd kielégítem szombaton.

#1252
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Én nem kérek felmentést.
1., tegnap hasonló, de jóval keményebb túrát abszolváltunk, részben érintõ útvonalon
2., nincs kedvem szombat éjszakáig azt nézni, hogy akkor mikor, honnan és hova megyünk:(
3., sajnos nekem nem annyira pozitívak az élményeim a topictalálkozós túrával kapcsolatosan, mint legtöbbeteknek (ha szeretnétek igazán jó hangulatú, szervezett, kihívásokkal teli túrára jönni, majd gyertek el egyszer velünk):chin:

Ezen okok miatt szerveztem mára egy durvulós túrát, ami viszont már kora délelõtt porig égett, mert mindenki lemondta. Egyébként is elég s**r volt kedvem, így autóztam egy jót, majd hazamentem, lemostam a karikát, megnéztem a Forma 1-et. a Giro mai szakaszát, és kipihentem magam.

És akit érdekel: május 20. - Duna Maraton pályabejárás (középtáv - 65km).
Találkozó 10 órakor a visegrádi révállomásnál.


#1253
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Avus:
Ezek szerint sikerült a további utat meguszni malõr nélkül.:)


Röhögtünk is Avussal, hogy nem tett jót Neki,a Dobogókõi kisugárzás. :D.

#1254
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
KEdden én is éerettségizek, és hetek óta szakdoga és vizsgák miatt alif tekerek mert a bnõmmel alif tok lenni nem hogy akkor legyen szabad idõm amikor nem esik...

Semmim sem fáj de de ha végig mentem volna akkor most kilennék..
nem mertem kovkáztatni egy zuhét a csúcson, annyira nem érdekelt dkõ, most voltam nem rég... ittnom meg várt a meló

#1255
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Avus: én is kérek felmentést, tekintettel arra, hogy még csak 5 hete bringázom és azért csak kibírtam Kakashegyig és még vissza is. Kösz. :cheers:
www.montalk.net :matrix:

#1256
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Látod, látod, ha velünk jössz, megúszod egy esõvel. Amúgy le a kalappal kmax elõtt, aki 3 km-rel Dobogókõ elõtt kimurgelt, visszamentem hozzá, mondta h megvár minket ott, egy tapodtat sem megy tovább. Majd amikor Tailorral kigyönyörködtük magunkat odafent, és indultunk lefelé, hát csak feljött kmax is.

Legyen õ a példaképe azoknak, akik visszafordultak (na jó Tigger a vizes ruhái miatt felmentést kap), és még inkább azoknak, akik el sem jöttek (itt az érettségizõk kapnak felmentést) :).

Azért hogy a nap ne múljon el technikai malõr nélkül, Dobogókõre felfelé Tailor lánca rosszalkodott egy sort.

Dobogõkõrõl lezúztunk Pilisszentkeresztre, ott palacsinta, majd hazafelé. kmax már a lejtõs szakaszokon is le-lemaradt, a sík szakaszon meg aztán végképp, látszott, hogy ma megdolgozott a kajájáért :D.

Aztán a slusszpoén Bp-n történt. kmaxtól elváltunk az UVH-nál, majd nemsokkal az Auchan után, egy másél centis üvegszilánk szétszaggatta a belsõmet, de értelemszerûen a külsõn is szép lyukat ejtett. Ragasszon akinek két anyja van, pótbelsõ elõ, csere, indulás. 1 km-rel késõbb, a Tímár utcai felüljárónál jön az újabb defekt. Itt a bûnös tágy nem maradt e külsõben, de a lyuk mérete alapján ez sem volt kispályás szilánk. Tanácstalanság, ragasszask vagy toljak. Tailor sem tudta eldönteni, hogy maradjon v menjen, végülis õ maradt, én meg ragasztottam. Belsõ befoltoz, visszarak, felfúj, készülõdés, ekkor egy puffanás. Nézünk mi van, hát a belsõ kijött a külsõ alól, nem jól raktam fel a külsõt. Káromkodás, majd visszagyömöszöltem a belsõt, most már odafigyelve. A fennmaradó 4 kilométeren már nem volt semmi gond, nem is értem :).

#1257
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mesélj merre mentetek miután elváltunk? Nekem pont kellemes volt ez a túra, és nem is vagyok fáradt. Kaptatok 2. zuhét? mert én igen...

#1258
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
áá ez halál volt ed :) sajnos nem fáztam meg:( a lábam viszont beadta az unalmast alig tudok ráállni
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1259
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

pink: csinálj már egy msn fiókot h tudjunk konferenciabeszélni veled is!

jó, de csak miután hazajöttem a sörözésbõl
lehet, hogy nem írok majd jobbakat, mint kmax:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1260
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A link maradt uaz. csak kiszedtem pár gyengébb képet, meg videót. így 13Mb és pár percen belül fent lesz.

pink: csinálj már egy msn fiókot h tudjunk konferenciabeszélni veled is!