Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#101
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Mi az a sárvédõ???:)

#102
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
22 évvel ezelõtt, mikor segédmotoros kerékpárra (és állati erõvel vont jármûre) vizsgáztam, volt egy ilyen kérdés:

A kerékpárcsengõ hangjának hány méterrõl kell hallhatónak lennie?

30 v. 40 v. 50 ???

Megjegyzem, akkoriban kötelezõ volt a hátsó sárvédõ alsó 20 centiméterét fehérre festeni...

#103
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Én KRESZ veresenyen voltam...

De csak cangásokra vonatkozó kérdések voltak.+táblák+szituáciok

#104
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Sziasztok!

Nekem is megvolt a mai 25 km-em. Ez pont eleg is volt a fajos labaimnak. Persze ma szigoruan aszfalton es ovatosan. Igy mar 5 nap utan atleptem a 100 km-t es erre nagyon buszek vagyok :D
Nekem is szarakszik a valtom ugyhogy en is beviszem, hogy allitsanak utana.
Ugy dontottem veszek bukot es feszulos pelenkas gatyot, aztan rahuzok egy jo kis lebernyeg bermudat. Egybeepitett lebernyeg gatyoert nem megyek most fel pestre.
Holnap meg szigoruan megyek regionalis sporttalalkozora, ugyhogy a holnapi tekeres kimarad. Na tipp miben indulok? Nem, nem talalt nem az ugyessgi kerekparversenyen, hanem bowlingban es legpuska loveszetben :)

Legyetek jok!

Udv.
Zino

#105
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Csak nyúltak v.mennyit a bowdenek sz.tem...

Utánállítanak.

#106
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Na megjötem a tekerésbõl-. Polányi hegy, aztán a mellette lévõ erdõ, visszafelé megint a hegy! Holnap visszem gariba a gépet beállíttatni.: Kormánycsapágy kotyog, és hajtás közben is hangot hallok középrõl, vagy hátulról. lehet hogy a hátsó prizma az, mert elég lazának tûnik, azonkívül az elsõ váltó nem igazán múxik rendesen.
REmélem tudják orvosolni.

Jah megnéztem acomputert a kellyst veszem meg 16 funkcióst.

#107
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Méghogy nem létezik szinkronicitás...

#108
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

VAlami front lehet...


Jaaa, ahol tegnap engem kicsit megcsapott a kocsi, ugyan ott állt egy Meridás, egy autó , meg négy helyszinelõ rendõr.

#109
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Ja a "kiscsajt" vázon rúúúúgtam volna....

#110
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

De jó napom volt!!!

Délelõtt beletörtem a dokkoló részt a pedáltesthez rögzítõ csavart az Acoromba. Ez a harmadik áldozat két Wellgo után... A csonkot nem lehet kiszedni, de mindegy, mert csavart sem lehet kapni hozzá a megyében...
Csak hasonlót.

Aztán ahogy toltam át a zebrán a bicómat, benne a két éves kisfiammal a gyerekülésben a bölcsibõl hazafelé, kis híján kivasaltak minket. Nem tudom, hogy nem vett észre, vagy csak be akart ijeszteni a kopaszfejû istenkirálycsászár a 18 éves golfjával, aminek kékre festette a lámpabúráját, de kb. fél méterre sikerült megállnia tõlünk. Én már nyúltam a 3 kilós önvédelmi lakatért, hogy a fejébe állítsam, csak a bicót benne a köleccel nem tudtam hova tenni. (Földhöz ugye nem vághatom, gyereküléssel letámasztani sem lehet.) Szal a leszámolás elmaradt. Üzenem neki: Ennél nagyobbat sose élvezz a nyomorult életedben, és addig dögölj meg, amíg ártatlan embereket meg nem ölsz a hülyeségeddel...

Aztán melóba jövet óvatosan kerülgetek egy iskolás lányokból álló csoportot a Séd-parti ösvényen, mikor az egyik kis muff (az a típus, akinek anyu cipõje még nagy, de apu fasza má' kicsi) megjegyzi, hogy essek már bele a vízbe, vagy tekerjek innét a pitsába...
Most egy ilyennel mihez kezdesz?

És még csak most kezdtem meg a mûszakot...

(Azért akadt pozitívum is, gariban kicserélik a megfáradt Kbix carbon nyeregcsövemet...)

Nem a Sváby szivat a müsorával?????
Ne vezess,tekerj!!!!!

#111
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Grrrrr!!!:mad:

#112
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
VAlami front lehet...

#113
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
De jó napom volt!!!

Délelõtt beletörtem a dokkoló részt a pedáltesthez rögzítõ csavart az Acoromba. Ez a harmadik áldozat két Wellgo után... A csonkot nem lehet kiszedni, de mindegy, mert csavart sem lehet kapni hozzá a megyében...
Csak hasonlót.

Aztán ahogy toltam át a zebrán a bicómat, benne a két éves kisfiammal a gyerekülésben a bölcsibõl hazafelé, kis híján kivasaltak minket. Nem tudom, hogy nem vett észre, vagy csak be akart ijeszteni a kopaszfejû istenkirálycsászár a 18 éves golfjával, aminek kékre festette a lámpabúráját, de kb. fél méterre sikerült megállnia tõlünk. Én már nyúltam a 3 kilós önvédelmi lakatért, hogy a fejébe állítsam, csak a bicót benne a köleccel nem tudtam hova tenni. (Földhöz ugye nem vághatom, gyereküléssel letámasztani sem lehet.) Szal a leszámolás elmaradt. Üzenem neki: Ennél nagyobbat sose élvezz a nyomorult életedben, és addig dögölj meg, amíg ártatlan embereket meg nem ölsz a hülyeségeddel...

Aztán melóba jövet óvatosan kerülgetek egy iskolás lányokból álló csoportot a Séd-parti ösvényen, mikor az egyik kis muff (az a típus, akinek anyu cipõje még nagy, de apu fasza má' kicsi) megjegyzi, hogy essek már bele a vízbe, vagy tekerjek innét a pitsába...
Most egy ilyennel mihez kezdesz?

És még csak most kezdtem meg a mûszakot...

(Azért akadt pozitívum is, gariban kicserélik a megfáradt Kbix carbon nyeregcsövemet...)

#114
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus:
ezt a témát innentõl kezdve hanyagoljátok, különben még a pizza és a következõ sör elõtt mindenkit kitörülök és a picsba!:D

Pink ne moderátorkodj hanem babázz :D

#115
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás
avus:
ezt a témát innentõl kezdve hanyagoljátok, különben még a pizza és a következõ sör elõtt mindenkit kitörülök és a picsba!:D
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#116
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Le kell tölteni meg be kell konfigolni ami eddig olyan 10-20 perceket vett igénybe, csak most lusta vok, hívást várok, miegymás :). De 2-3 nap max, aztán pár napig tesztelgetünk.

#117
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Avus kb. mikortól?

#118
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
http://kellysklub.aisthesis.hu lesz az új kellys klub fórum címe. Egyelõre csak egy üzent van rajta, de feldobok 2-3 ingyenes fórumot és lehet szavazni h melyik legyen a végleges.

Ha ezt az üzit kimoderálják, akkor majd megtaláljuk a módját annak, h mindenki értesüljön a dolgokról. Msn-rõl, skyperól, wiwrõl nehezen tilt ki bárki is :).

Nem lesznek rajta modik által is látogatott fikázós topikok :D.

#119
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Al: a francba, ki akar egyedül szenvedni? :)

Valaki más hasonló idõben, hasonló erõnléttel, mint én? ;)

Kboy: a legkedvesebb barátom szava járását tudom csak idézni, ami ha ilyen helyzetekben eszembe jut, egybõl "megnyugtat".. "Szarni rá!".. :)

#120
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Nem tudom ma mi történt,de látom közkedveltek vagyunk :(