Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#81
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
Hello

Abban segítsetek, hogy megvettem a computert, és hazahoztam a bicajt, de az elsõ kereket ki kellett vennem, mert tetõcsomagtartó híján így fért be a kocsiba. Viszont így mikor az elsõ kereket visszaraktam és a féket is bekötötem mindig elállítódik, "fogja"a kereket.
Hogy tudom beállítani a féket és milyen szerszám kell hozzá?
A bicajon V-fék van.

#82
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Valaki!!!!!!
Ha valakinek van 2 (egyforma) felesleges fékkarja, akkor lécci jelezze nekem priviben, persze nem ingyen gondoltam!!!
Elõre is köszönöm! :)
AMúgy az enyémbõl nem tudom hogyan, de a felfogató csavar mellõl kitört egy darab és félek, h. elhagyom egyszer a fékkaromat...
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#83
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus: Hát ha nem hiányzik nekik, leszarom! Rain-nel dumáltam priviben, ha kiforrnak nála az események, ígérte szól majd! Én nagyon nem néztem utólag vissza, én még mindent el tudtam olvasni! Most nemtom mi a helyzet! Szétrobbantani úgysem lehet egy jó társaságot, mert azok újra meg fogják egymást találni, ha közös az érdeklõdésük! Márpedig itt sokminden közös bennünk, ezért futottunk egymásba! Na sebaj, valahogy majd csak lesz! Azért Pünkösdkor remélem kezet tudunk fogni!

A pünkösdi túrás topik már lefut itt a bikemagon, nem lenne értelme átvezényelni mindenkit az újra. A jún 10-11-ei hétvége túráját már viszont minden bizonnyal ott dumáljuk ki, és a további "nagy" Kelliz túrákat is.

#84
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
avus: Hát ha nem hiányzik nekik, leszarom! Rain-nel dumáltam priviben, ha kiforrnak nála az események, ígérte szól majd! Én nagyon nem néztem utólag vissza, én még mindent el tudtam olvasni! Most nemtom mi a helyzet! Szétrobbantani úgysem lehet egy jó társaságot, mert azok újra meg fogják egymást találni, ha közös az érdeklõdésük! Márpedig itt sokminden közös bennünk, ezért futottunk egymásba! Na sebaj, valahogy majd csak lesz! Azért Pünkösdkor remélem kezet tudunk fogni!
Két keréken szép a világ...

#85
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Azért ha sikerül mellõzni a duzzogást, remélem eszetekbe jut, hogy jövõ hétvégén lesz a Pünkösdi Kelly's találkozó Balatonkenesén-Veszprémben. Akit érdekel, s még nem tette, az nézzen majd át a Megmozdulásokba, ott megtalálja a témát! Remélem sikerül egy jó csapatot összehozni akár egy, akár két napra! Most meg kellemes hétvégét, jó idõt és jó tekerést mindenkinek!

Nincs duzzogás. Megunt banán van. Tamaska agymenései, fikázótopik Dig közremûködésével, zOrg topikbefagyasztása. Az sem tetszett, hogy VV tegnap törölt mindent, de emellett még el tudnék menni. A fentiek csak az én tapasztalataim, Kboy és rain tudnának még mesélni. Kár, pár napja ez a topik még olyan szépen pörgött...

De a közösségrombolás társadalmi munkában nemhogy baj, hanem kifejezetten erény. Mert amikor a modok munkájáról esik szó, sûrûn elõjön ez az indiklás.

A külön fórummal valszeg szakad a közösség. De emiatt hagy ne érezzük magunkat hibásnak, mi csak annyit tettünk, hogy meguntuk a banánt. Priviben már azt is viláégossá tették, hogy a kutyának se fog hiányozni innen a Kelly's Klub.

#86
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Azért ha sikerül mellõzni a duzzogást, remélem eszetekbe jut, hogy jövõ hétvégén lesz a Pünkösdi Kelly's találkozó Balatonkenesén-Veszprémben. Akit érdekel, s még nem tette, az nézzen majd át a Megmozdulásokba, ott megtalálja a témát! Remélem sikerül egy jó csapatot összehozni akár egy, akár két napra! Most meg kellemes hétvégét, jó idõt és jó tekerést mindenkinek!


Sziasztok!

Sajnos ugy fest en nem tudok menni, ezt gondolom a honlapon mar lattatok. Nagyon sajnalom, mert azert megneztem volna a "klubtarsakat" :D
Az a hetvege nekem sajnos kotelezettsegekrol fog szolni, de hat ez van, ugysem vagyok meg valami jo eronletben.
Erezzetek nagyon jol magatokat es keszitsetek jo sok fotot, hogy egy kis feeling nekem is jusson.
Eves szinten terveztek egy-egy ilyen klubtalalkozot, vagy rendszeresebben is varhato?

Zino

#87
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Azért ha sikerül mellõzni a duzzogást, remélem eszetekbe jut, hogy jövõ hétvégén lesz a Pünkösdi Kelly's találkozó Balatonkenesén-Veszprémben. Akit érdekel, s még nem tette, az nézzen majd át a Megmozdulásokba, ott megtalálja a témát! Remélem sikerül egy jó csapatot összehozni akár egy, akár két napra! Most meg kellemes hétvégét, jó idõt és jó tekerést mindenkinek!
Két keréken szép a világ...

#88
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nna, duzzogjatok még..
VV helyesen cselekedett..


Nem tudom... Ez olyan, mintha lecseszném valamiért a gyereket, aztán elvárnám, hogy vidáman játsszon tovább, ne is emlékezzen rá, hogy történt bármi.

#89
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, duzzogjatok még..
VV helyesen cselekedett..

#90
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A hétvégi TT meg a maraton beszámolói az új fórumon olvashatóak lesznek, ill lehet regisztrálni és irogatni, ahol csak a technikai segítség miatt van admin!

Türelem srácok!

#91
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
És nekem sincs deja vu érzésem...:)

#92
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

tamaska-nak, aki mod, nem tetszett, hogy Tailor balesetérõl, illetve azzal kapcsolatban beszélgettünk, ugyanis az nem tartozik a Kelly's Klub "küldetésnyilatkozatába", és kilátásba helyezett egy kis moderációt. Ebbõl támadt egy kis vita. Aztán VV törölt mindent, most már nyoma sincs semminek, aki visszaolvas, joggal nem érti mi volt itt.


Buta vagy. Ez úgy volt, hogy nem szólt senki és mi nem reagáltunk rá sehogy, itt sem voltunk, meg sem szólaltunk, és most is nagyon nem vagyunk itt, amúgyis mindegy, hogy mit írunk, mert pár perc múlva nem írtunk semmitsem.

Persze, ha ez így lesz, akkor azt kell hinnem, hogy mi itt nem vagyunk valami szívesen látva, és akkor ez nem volt az utolsó megszólalásom itt.

#93
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Köszi, de mivel azokat nem volt alkalmam olvasni, nem lettem okosabb. Titok?

tamaska-nak, aki mod, nem tetszett, hogy Tailor balesetérõl, illetve azzal kapcsolatban beszélgettünk, ugyanis az nem tartozik a Kelly's Klub "küldetésnyilatkozatába", és kilátásba helyezett egy kis moderációt. Ebbõl támadt egy kis vita. Aztán VV törölt mindent, most már nyoma sincs semminek, aki visszaolvas, joggal nem érti mi volt itt.

#94
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

A sok törölt post témájára.

Köszi, de mivel azokat nem volt alkalmam olvasni, nem lettem okosabb. Titok?
www.montalk.net :matrix:

#95
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Ez konkrétan mire vonatkozik?


A sok törölt post témájára.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#96
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

A témát a továbbiakban kéretik elfelejteni. Minden további hozzászólás automatikusan kuka.:mad:

Ez konkrétan mire vonatkozik?
www.montalk.net :matrix:

#97
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts
fogyatkozunk fogyatkozunk
hova tûnt démon hilll?

#98
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, ezt is hanyagoljuk, mert ez meg már a ló túloldala, itt mindent szabad!
Vagy a biciklié? :)

Ne duzzogjunk feleslegesen még viccbõl sem..
Inkább nézzünk képeket a klub kiskirályfiáról.. :)

#99
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Én már nem tudom a kis eszemmel követni, hogy itt mit szabad és mit nem. Úgyhogy be is fogom. Majd szóljatok, ha van valami, amihez hozzá kell szólnom. Ja, meg azt is mondjátok meg, hogy elõtte kinek kell megmutatni a hsz-emet, hogy megfelel-e. Köszi. :P
www.montalk.net :matrix:

#100
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Pink ne moderátorkodj hanem babázz :D

nem merek babázni, mert nem ide való.:D
tekertem tegnap is, ma is 50km-t, tõlem telhetõ erõsen, de a maiba beleakadt egy sör is útközben, nem értem én ezt.
amúgy a baba a héten összesen 8 óra alvást engedett nekem eddig, szóval a bringán pihenek.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl