Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#41
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Sziasztok!

Egy pár napra kitettem a lábam és most azt sem tudom mi van itt :icon_eek:

Bikertigger!

Ilyen régi havas képet! :) Itt egy pár szerdai:

http://img.tar.hu/vo.../22302087.jpg#3
http://img.tar.hu/vo.../22349091.jpg#3

#42
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Hangsúly az indokolt eseten van. Nem indokolt...
A Kelly's mint márkanév tõletek teljesen függetlenül létezik. Pont.
"In idem flumen bis non descendimus"

#43
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem törlést hanem zárást szeretnénk, h az infók ne szálljanak el. Amúgy a legelsõt raycoon nyitotta szal ha õ kéri akkor illik majd bezáronotok!

...fantasztikus h mennyit szórakoztok velünk! Mi vagyunk megsértõdve meg mi vagyunk gyerekesek, (meg még sorolhatnámmiket katptam/tunk..)?

#44
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Szerintem elfér itt ez a topic, ha zOrg úgy látja törli..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#45
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Kedves Rainman!

Egy-egy topik zárását legfeljebb a topiknyitó kérheti indokolt esetben.
Ilyet itt most nem látok, így marad nyitva.

üdv

Akkor maradjon, elfér.

#46
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Dig: légyszi kérd meg zOrg-ot h zárja be ezt az általad nyitott topikot, de ha megteszed helyette nekünk az is megfelel!

#47
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kedves Rainman!

Egy-egy topik zárását legfeljebb a topiknyitó kérheti indokolt esetben.
Ilyet itt most nem látok, így marad nyitva.

üdv
"In idem flumen bis non descendimus"

#48
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Külön szeretném megkérni Bikertiggert mindennyiunk nevében hogy regisztráljon ott is és fórumozzon velük tovább és jöjjön velünk túrázni!
Tigger: Nagyon szeretnénk ha fórumoznál velünk!

Yeeeeaaaahhhh!!!
www.montalk.net :matrix:

#49
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sziasztok!

Elkészült és sokan már használjuk is az új fórumunkat! Kérünk minden kelly's-est hogy regisztráljon és írjon ezek után ott!

Külön szeretném megkérni Bikertiggert mindennyiunk nevében hogy regisztráljon ott is és fórumozzon velük tovább és jöjjön velünk túrázni!
Tigger: Nagyon szeretnénk ha fórumoznál velünk!

Az új fórum a klubb oldalán keresztül érhetõ el, és a gyorsabb elérésért csináljoatok könyvjelzõt neki a böngészõben ahogy gondolom ezzel a fórummal is tettétek...

Új fórum: http://kellysklub.uw.hu/

Kedves moderátorok!
Az aktív kelly's klubb fórumosok már regisztráltak nálunk és az itteni kelly's-es topikokat nem fogják használni, de másokat valószínüleg igen. Kérek vkit hogy zárja be ezzel a hsz-szel bezárólag a topikokat, hogy ne legyen kavarodás, illetve azok akik tõlünk várnának tanácsot azoknak tudjunk segítenk!

#50
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Hja, emlekzsem ra.
Csak nalam telen a rendszeresseg hibadzana :( Sotetben nem megyek kerekezni.
De pentek-szombat-vasarnap vegul is belefer 1-1 kor.
Fel a Mecsekre, aztan johet az orultkodes. Igaz kene ilyen szep szeles utakat talalni, mint ami a kepen van, ott talan nem tornem ki a nyakam.
Arra emlekszem, hogy egyszer voltam fent hoban, de nem csinaltam rendszert belole.
De meggondolando, hogy nem lenne tul jo elveszitenei a nagy nehezen osszeszedett kondit telen es visszahizni egy kissebb meretu balna sulyara.

gondolom ott is vannak erdõgazdasági utak....ha nem is aszfaltos, a sotteres is jó amig nincs 25 centi hó
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#51
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

ezt má linkeltem egyszer
szóval télen is....


Hja, emlekzsem ra.
Csak nalam telen a rendszeresseg hibadzana :( Sotetben nem megyek kerekezni.
De pentek-szombat-vasarnap vegul is belefer 1-1 kor.
Fel a Mecsekre, aztan johet az orultkodes. Igaz kene ilyen szep szeles utakat talalni, mint ami a kepen van, ott talan nem tornem ki a nyakam.
Arra emlekszem, hogy egyszer voltam fent hoban, de nem csinaltam rendszert belole.
De meggondolando, hogy nem lenne tul jo elveszitenei a nagy nehezen osszeszedett kondit telen es visszahizni egy kissebb meretu balna sulyara.

#52
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ezt má linkeltem egyszer
Feltöltött kép

szóval télen is....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#53
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

ez így van.....ha van némi monotonia tûrésed akkor télre görgõ, ha nincs /nekem pl nincs/ akkor jó kis téli ruha......


Nincs! :D
Szobakerekpart 2 alkalom utan abbahagytam a mechanikus futopad is csak 3 alkalomra tudodtt lekotni, szerintem a gorgozes is valami hasonlo eredmennyel zarulna.
Persze hangsulyozom en csak azert kezdtem el tekni, hogy kicsit egeszsegesebben eljek es ez az egyetlen egy olyan sport amit egyedul is tudok csinalni es szeretek is.
Es Ti igazai nagy "kerekparorultek" egesz evben nyomjatok?
Mondjuk nekem a tel kiesik, mert 4-kor marsotet van mikor vegzek a cegnel, max a hetvegen tudnek tekerni egyet-egyet.

#54
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

ez így van.....ha van némi monotonia tûrésed akkor télre görgõ, ha nincs /nekem pl nincs/ akkor jó kis téli ruha......

én is azt tervezem, hogy - most elõször - nem állok le télre.:)
www.montalk.net :matrix:

#55
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Koszonom, ez igazan jol esik! :) Ezt sem mondtak meg, hogy tanulni lehet tolem :)
Remelem a kitartasom nem csak idoleges, egy biztos, most mar kezdem elvezni is.
Jol eso erzes, hogy olyan utakon tudok elmenni, ahol regen tudtam, de most nem is felteteleztem, hogy van erom hozza, ez nagy loketet tud adni. Persze a nyugdijas tempo meg adott, de azert talan majd abban is fejlodk.
En igazandibol az oszi, teli visszaesetol felek kicsit. Hideget nem kamazom igazan.
Lehet egy jo termo ruha segitene a kerdesen.

ez így van.....ha van némi monotonia tûrésed akkor télre görgõ, ha nincs /nekem pl nincs/ akkor jó kis téli ruha......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#56
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Zino! Szeretem, hogy mindig ennyit mesélsz az élményeidrõl, én csak örülök neki, ha szómenésed van, és örülök a jó tapasztalataidnak, és csak ámulok a lelkességeden meg kitartásodon. Tõled (is) lehet tanulni! :) Hajrá!


Koszonom, ez igazan jol esik! :) Ezt sem mondtak meg, hogy tanulni lehet tolem :)
Remelem a kitartasom nem csak idoleges, egy biztos, most mar kezdem elvezni is.
Jol eso erzes, hogy olyan utakon tudok elmenni, ahol regen tudtam, de most nem is felteteleztem, hogy van erom hozza, ez nagy loketet tud adni. Persze a nyugdijas tempo meg adott, de azert talan majd abban is fejlodk.
En igazandibol az oszi, teli visszaesetol felek kicsit. Hideget nem kamazom igazan.
Lehet egy jo termo ruha segitene a kerdesen.

#57
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Bingo :)
Es a stifolder, az megvan? :D

Nekem igen.:) Annyit elárulok, hogy húsból van.
www.montalk.net :matrix:

#58
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Térd fölé érõ rövidnadrág.


Bingo :)
Es a stifolder, az megvan? :D

#59
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás

Kicsit szomenesem volt, sorry ...

Udv.
Zino


Üdv prsophya, tetszik a biciklid! :)

Zino! Szeretem, hogy mindig ennyit mesélsz az élményeidrõl, én csak örülök neki, ha szómenésed van, és örülök a jó tapasztalataidnak, és csak ámulok a lelkességeden meg kitartásodon. Tõled (is) lehet tanulni! :) Hajrá!

#60
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kihagyhatatlan volt, bocs. :D
Lemaradt egy vigyori a link végérõl...
"In idem flumen bis non descendimus"