Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#21
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

hát jövö 7 vége tali, szal túra nem van......de én ha nem menek riccingbe/márpedig vszinû nem megyek/ akkor mennék egy ,sztendre,dömörkapu, kirkuti nyereg, pilismarót, dömös, kirkuti nyereg, .....opcionális haza vagy még papp rét utat...kényelmes tempóban....


Na ez lehet, hogy érdekel. Pénteken beszéljünk róla.
:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#22
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Redi Nincs itt Bakonyos Kelly's-es?

Köszönöm a törléseket, így nem kell magyarázkodnom!




De van ! A Bakony szélén,az igaz!

#23
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
csak ontopic postokat kérnék
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#24
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Nincs itt Bakonyos Kelly's-es?

Köszönöm a törléseket, így nem kell magyarázkodnom!
Két keréken szép a világ...

#25
Krobi

Krobi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hello !

Lehet róla szó, bár mi ekkora távokat nem megyünk , mert nálunk kevésbét edzett bringások vannak. Általában 60-80 kmt szoktunk tekerni és tényleg túrázás jelleggel, szóval ha valahol érdemes megállni valamit megnézni akkor megállunk és nézzük :-) .
"Úgy még nem volt hogy sehogysem lett volna"
http://lentiblog.uw.hu
http://mocorgok.extra.hu
:pisze:

#26
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Üdv mindenkinek !

Nálunk Lentiben is van pár lelkes bringás akik nem mellékesen szerény személyemmel együtt Kelly's tulajok. Épp ma voltunk egy Magyarország-Szlovénia-Magyarország határmenti túrán.

http://lentiblog.uw....ra/S2500008.JPG

Az oldalamon találhattok még pár képet. Éppen azon gondolkodtam kellene egy helyi kis Kelly's klubot alapítanunk :cool2:


Sziasztok!
Mennyire vagytok vevõk hétvégénként teljesen spontán túrákra?
Csak mert mi is arrafelé szoktunk leledzeni, az elmúlt pár napban lenyomtunk ott 140 km-et, többek között egy olyat, h Egerszeg - pölöskei erdõ - Búcsúszentlászló - Bak - Nova - lenti erdõ - Pórszombat - Csesztreg - Lenti - Lentierdõ - Belsõsárd/Baglad - Nemesnép

#27
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mirol van szo?

Kedves Avus,

Jó szórakozást a modtopik olvasgatásához. :P
Azért tudd, hogy amit csináltál bûncselekmény, amihez bizonyítékot (többek között) pont a saját fórumotokra pakoltál fel. :clap:
Köszönjük. ;)

üdv:
z


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#28
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.336 hozzászólás
Hehe, én kb másodszor kukkantottam most be, de.... nem kell blikket meg ilyesmit olvasni, van itt elég szenzáció meg hajtépés... kuuul.:afro: :clap: :argue:

#29
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Thez és mindenki:
Vissza a topik témájához most már - ha lehetséges.
Köszi

OFF
A moderátoroktól pedig utólag is elnézést azért, amiért...
"In idem flumen bis non descendimus"

#30
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kedves Avus,

Jó szórakozást a modtopik olvasgatásához. :P
Azért tudd, hogy amit csináltál bûncselekmény, amihez bizonyítékot (többek között) pont a saját fórumotokra pakoltál fel. :clap:
Köszönjük. ;)

üdv:
z
"In idem flumen bis non descendimus"

#31
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Par nap alatt sikerult elerni egy ovodas nagycsoport szintjet. Azert ehhez szeretnek gratulalni mindenkinek. Tiger, en ugyan nem megyek at masik forumra, szoval majd lecci ertesits ha tura van. Akar itt is, akar priviben, a mobilomon vagy fenypost. :) Mar ha te olvasod majd a masik forumot is.

hát jövö 7 vége tali, szal túra nem van......de én ha nem menek riccingbe/márpedig vszinû nem megyek/ akkor mennék egy ,sztendre,dömörkapu, kirkuti nyereg, pilismarót, dömös, kirkuti nyereg, .....opcionális haza vagy még papp rét utat...kényelmes tempóban....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
amúgy csak úgy pojénból: régen nem ugyanez volt a szombathelyiekkel?
ilyesmi rémlik.

#33
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Par nap alatt sikerult elerni egy ovodas nagycsoport szintjet. Azert ehhez szeretnek gratulalni mindenkinek. Tiger, en ugyan nem megyek at masik forumra, szoval majd lecci ertesits ha tura van. Akar itt is, akar priviben, a mobilomon vagy fenypost. :) Mar ha te olvasod majd a masik forumot is.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#34
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Sziasztok!

Elkészült és sokan már használjuk is az új fórumunkat! Kérünk minden kelly's-est hogy regisztráljon és írjon ezek után ott!

Külön szeretném megkérni Bikertiggert mindennyiunk nevében hogy regisztráljon ott is és fórumozzon velük tovább és jöjjön velünk túrázni!
Tigger: Nagyon szeretnénk ha fórumoznál velünk!

Az új fórum a klubb oldalán keresztül érhetõ el, és a gyorsabb elérésért csináljoatok könyvjelzõt neki a böngészõben ahogy gondolom ezzel a fórummal is tettétek...

Új fórum: http://kellysklub.uw.hu/

Kedves moderátorok!
Az aktív kelly's klubb fórumosok már regisztráltak nálunk és az itteni kelly's-es topikokat nem fogják használni, de másokat valószínüleg igen. Kérek vkit hogy zárja be ezzel a hsz-szel bezárólag a topikokat, hogy ne legyen kavarodás, illetve azok akik tõlünk várnának tanácsot azoknak tudjunk segítenk!

Már leírtátok egyszer, többször nem szükséges.
Aki még ismételni szeretné kap némi pihenõt.
"In idem flumen bis non descendimus"

#35
Krobi

Krobi

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Üdv mindenkinek !

Nálunk Lentiben is van pár lelkes bringás akik nem mellékesen szerény személyemmel együtt Kelly's tulajok. Épp ma voltunk egy Magyarország-Szlovénia-Magyarország határmenti túrán.

http://lentiblog.uw....ra/S2500008.JPG

Az oldalamon találhattok még pár képet. Éppen azon gondolkodtam kellene egy helyi kis Kelly's klubot alapítanunk :cool2:
"Úgy még nem volt hogy sehogysem lett volna"
http://lentiblog.uw.hu
http://mocorgok.extra.hu
:pisze:

#36
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
"So long and thanks for all the fish."
(The Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
"In idem flumen bis non descendimus"

#37
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
A fórumon én is maradok, márcsak az ismerõsökmiatt is...

Amúgy, mint kellys - szabadonfutó többet nem.

És ha majd van kedvetek nézzétek, meg majd a napi látogatottságát:)

Érdekes lesz.

Na én ennyivel befejeztem.

#38
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
burce: van kivétel is. Én nem sértõdtem meg.. :)
A másikat félreérted. A "másokat" úgy értette rain, hogy más topikokat, mint a Kelly's Klub.. A többi részével nem szeretnék vitába szállni, szerintem aki olvasta topikot, az tudja mi a véleményem..

rainman: ha tényleg mindenki ezt akarja, akkor szívesen kérném a bezárást, de igazából ezt a "fricska" szerû valami teljesen felesleges. Ha úgysem akar senki sem ide írni, akkor úgyis elsüllyed..

Egyébként szerintem nem baj, ha itt marad. Én úgyis aktív fórumos maradok és így legalább megtalálhatja a klubot olyan is, aki ezt a biciklis fórumot találja meg..

#39
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nekem most semmi közöm ehhez az egészhez, tehát nem is kéne írnom ide (hanem tanulnom... :().

De eztetet nem bírom má' szótlanul. Elõször is leszögezem, hogy nem szeretem az itteni moderátorokat, mint moderátorok.

Viszont ami itt folyik az meg má' vicces. Hogy van egy kisebb társaság (ti), aztán ha valaki más jön ide és ír, akkor már azt hiszitek, hogy el akarják venni a játékotokat? Ez egy nyílt fórum egy nyílt topicja. Egy csepp a tengerben. Az emberek jönnek mennek, ki ide- ki oda ír, ki sehova. A lényeg hogy ez egy nagy közösség. Van tech rész, ahol ez a közösség megbeszéli a technikai problémáit, van megmozdulás stb. És vegyétek észre, az a furcsa itt (modok szerint meg a nem jó), hogy ti itt egy külön világot akartok létrehozni. Pl. bukóvásárlásnak ott van a 'milyen bukót' vegyek. Nem azt mondom, hogy egy havert nem lehet megkérdezni errõl, de hát na.

Meg hogy ha tamaskaa beírja, hogy ne offoljatok itt, vagy hogy, akkor ezen inkább nevetnetek kéne. Ehelyett inkább duzzogtok, hogy már itt van megint, menjen el, itt ti játszotok. Ez igenis eléggé gyerekes!

Aztán hogy bezárni ezt a topicot. Rainman pont te írod, hogy: "Az aktív kelly's klubb fórumosok már regisztráltak nálunk és az itteni kelly's-es topikokat nem fogják használni, de másokat valószínüleg igen." (itt a másokat gondolom egyenlõ mások, különben értelmetlen a mondat)
Tehát látod, hogy más még valószínûleg használná ezt a topicot, akkor hogy kérheted, hogy zárják be? Én meg mondjuk összebeszélek pár tech-lakóval, hogy csináljunk egy másik fórumot, menjünk át oda, aztán pedig kérjük, hogy a többiek se használják a techet?

Ha sarkalatos is vagyok, remélem értitek mire gondolok.

Hátszelet és napsütést,
b.

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#40
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Hangsúly az indokolt eseten van. Nem indokolt...
A Kelly's mint márkanév tõletek teljesen függetlenül létezik. Pont.

csak kötekedésképp:
a kelly's klub név is?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl